SfTotó - november 2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SfTotó - november 2021

Nyeremény: 5 000 HUF Skrillen/szelvény!

Novemberi naptár:

1.Szelvény: november 2-3-4.
2.Szelvény: november 6-7.
3.Szelvény: november 11-16.
4.Szelvény: november 20-21.
5.Szelvény: november 23-24-25.
6.Szelvény: november 27-28.


SfTotó Értesítő

Ha nem szeretnél lemaradni a szelvényekről akkor ajánljuk, hogy kérj értesítést.

Hogyan? A profil oldaladon, Beállítások doboz keretén belül van egy olyan, hogy Játékok értesítései. Ott kérheted az értesítőt, vagy akár le is iratkozhatsz róla.

Mindenkinek sok sikert kívánunk!  :ok:

Felkerült November hónap első SfTotó szelvénye ( November 02.-03.-04. )! Sok sikert a játékhoz!  :beerchug:

Felkerült November hónap új SfTotó szelvénye ( November 06.-07. )! Sok sikert a játékhoz!  :beerchug:

November 02.-03.-04.: Luckyboy - 5000 HUF Skrillen keresztül

November 06.-07.: LosGabos - 5000 HUF Skrillen keresztül

Felkerült November hónap új SfTotó szelvénye ( November 11.-16. )! Sok sikert a játékhoz!  :beerchug:

Már úgyis mindegy, hisz mindenki feladta a tippjeit, de szeretném jelezni, hogy nem norvég-holland meccs lesz az utolsó körben, hanem fordítva. Egy páran biztosan másképp tippeltünk volna, ha úgy lett volna kiírva. Köztük én is. Bár az is igaz, hogy utánanézhettem volna, de eddig nem tapasztaltam ilyen "hibát", ezért alapnak vettem, hogy jó a kiírás.

Idézetet írta: curpy82 Dátum november 13, 2021, 18:23:35
Már úgyis mindegy, hisz mindenki feladta a tippjeit, de szeretném jelezni, hogy nem norvég-holland meccs lesz az utolsó körben, hanem fordítva. Egy páran biztosan másképp tippeltünk volna, ha úgy lett volna kiírva. Köztük én is. Bár az is igaz, hogy utánanézhettem volna, de eddig nem tapasztaltam ilyen "hibát", ezért alapnak vettem, hogy jó a kiírás.

Ha nem jó a kiírás akkor töröljük.  ;)

S elnézést emiatt.

November 11.-16.: Hajdunorbert89 - 5000 HUF Skrillen keresztül

Felkerült November hónap új SfTotó szelvénye ( November 20.-21. )! Sok sikert a játékhoz!  :beerchug:

Felkerült November hónap új SfTotó szelvénye ( November 23.-24.-25. )! Sok sikert a játékhoz!  :beerchug:

November 20.-21.: dlajos - 5000 HUF Skrillen keresztül

Felkerült November hónap utolsó SfTotó szelvénye ( November 27.-28. )! Sok sikert a játékhoz!  :beerchug:

November 23.-24.-25.: zakarmatyas - 5000 HUF Skrillen keresztül


November 27.-28.: Hentesáru - 5000 HUF Skrillen keresztül