WTA Finals Shenzhen

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Heti WTA torna: WTA Finals Shenzhen

Ebben a témában lehet beszélgetni a tornáról, ide jöhetnek a tippek, információk stb.  :topbet_125:

WTA Finals Shenzhen: Próba szerencse Kvitovával

Petra Kvitova (WTA 6.) a második csoportmérkőzését a tenisz világbajnokságon Belinda Bencic (WTA 7.) ellen fogja játszani és amennyiben a cseh játékos három játszmában győz, tétednek több, mint négyszeresét nyerheted a William Hillnél.
Mindkét játékos elveszítette nyitómeccsét a tornán, Petrát a japán Naomi Osaka, Belindát pedig az ausztrál Ashleigh Barty verte. Ebben a helyzetben már egyikőjük sem hibázhat. Kvitova 4-1-re vezet az egymás elleni meccseken és győzelmeit szettvesztesség nélkül szerezte, de Petra egy ideje nem a legmagabiztosabb, Belinda pedig nemrég bajnok lett Moszkvában, ezért megérheti megkockáztatni a 2-1-es cseh győzelmet.

Petra Kvitova 2-1-re nyer Belinda Bencic ellen  4.50


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org
Az oddsok az William Hill fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2019.10.29. (07:15).

WTA Finals - Shenzhen: Halep vagy Pliskova? Fogadj megnövelt szorzóval

A tenisz világbajnokság Lila csoportja eldönti a második továbbjutóját. Két megnövelt szorzó vár a William Hillnél a Karolina Pliskova - Simona Halep összecsapásra. Tétednek több, mint négyszeresét nyerheted. Olvasd tovább!

Karolina Pliskova 2-0-ra nyer  4.33
Simona Halep 6-0-ra, 6-1-re vagy 6-2-re nyeri az első szettet  5.00


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org
Az oddsok a William Hill fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2019.11.01. (08:49).

Timi hulladek volt 1-6, 5-4 -ig (Kiki tartotta oket eletben), aztan klasszis megoldasokkal eldontotte a meccset. Noi tenisz :D
Zsinorban a harmadik vb-donto, masodik Kikivel.  :ok:

Gyerunk Timi es Kiki!  :beerchug:
Sztem nem nyernek, egy nagyobb freebetet el is lottem Strycovaekra, hogy legalabb en tuti jol erezzem magam  ;D

Mekkorat jatszottak mind a ketten, nem volt kerdes. Sikerult a dupla Kikivel, de Timinek a mesterharmas is. Ezt azert izlelgessuk: Babos Timi haromszoros vilagbajnok!  :beerchug:
Azt hittem itt a vegen tesztat kell gyurniuk  :D

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 03, 2019, 10:55:42
Mekkorat jatszottak mind a ketten, nem volt kerdes. Sikerult a dupla Kikivel, de Timinek a mesterharmas is. Ezt azert izlelgessuk: Babos Timi haromszoros vilagbajnok!  :beerchug:
Azt hittem itt a vegen tesztat kell gyurniuk  :D

Bárcsak egyéniben is összekapná magát! Bár addig legalább tudjuk, mit kell fogadni a meccsein...  ;)