Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szintén érdekel az arbitrázs, de emiatt nekem sincs kedvem privátba levelezgetni. Ide nyugodtan lehet írni róla; biztos vagyok benne, hogy sokan elolvassák majd.

Reklámszaga van meg bonyolult stb...
Az a baj a magyar emberekkel hogy állandóan át akarják verni a másikat és ha az ember próbál segíteni akkor azt nem hiszik el .valami hátsó szándékot sejtenek mögötte mert már annyian átverték vagy annyitt hallott átverésekről.
Szóval ha van kérdésetek írjátok le .
Válaszolok rá...

Idézetet írta: gergo Dátum június 15, 2011, 11:51:03
Szóval ha van kérdésetek írjátok le .
Válaszolok rá...

1. Melyik irodáknál tapasztaltál tét korlátozásokat, ha volt ilyen?
2. Használsz-e valamilyen programot vagy kereső-szolgáltatót?
3. Sikerült-e már elcsípni middle-arbot (tarolással)?

Olvastam hogy többeteket már korlátozott a bet365. Engem még szerencsére nem, pedig nem egy 500 €-ós fogadásom is volt már náluk. Én amúgy csak azokat az oldalakat ajánlom, amelyek kiírják, hogy az adott fogadásra mennyi a maximum feltehető összeg. Ha valakit érdekel melyek azok, annak le tudom írni.

Idézetet írta: zaporozsec Dátum június 15, 2011, 14:31:18
Olvastam hogy többeteket már korlátozott a bet365. Engem még szerencsére nem, pedig nem egy 500 €-ós fogadásom is volt már náluk. Én amúgy csak azokat az oldalakat ajánlom, amelyek kiírják, hogy az adott fogadásra mennyi a maximum feltehető összeg. Ha valakit érdekel melyek azok, annak le tudom írni.

Engem azok az irodák érdekelnének, ahol engedik a nagyobb téteket.
A magyar nyelvű irodák már lekorlátoztak.

@Norbert82:

Pinnacle Sports, elvileg ők a nagy téteseknek ajánlottak.

@gergo: a reklámszagot csak azért mondtam, mert általában akinek saját weboldala van azért jön ide, hogy azt reklámozza. Nem kötekedésből irom, csak ez az átlag.

Idézetet írta: zaporozsec Dátum június 15, 2011, 14:31:18
Olvastam hogy többeteket már korlátozott a bet365. Engem még szerencsére nem, pedig nem egy 500 €-ós fogadásom is volt már náluk. Én amúgy csak azokat az oldalakat ajánlom, amelyek kiírják, hogy az adott fogadásra mennyi a maximum feltehető összeg. Ha valakit érdekel melyek azok, annak le tudom írni.

Kizárólag a nagy tétek miatt sehol sem fognak korlátozni addig amíg nagy pénzt nem veszel ki tőlük. A korlátozás akkor jön ha pl befizetsz 20$ és kiveszel 1000$-t.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum június 15, 2011, 15:36:31
@Norbert82:

Pinnacle Sports, elvileg ők a nagy téteseknek ajánlottak.

Ezzel az irodával csak az a baj, hogy nem lehet élőben fogadni krikettre és röplabdára.

Idézetet írta: sleve Dátum június 15, 2011, 15:53:18
Kizárólag a nagy tétek miatt sehol sem fognak korlátozni addig amíg nagy pénzt nem veszel ki tőlük. A korlátozás akkor jön ha pl befizetsz 20$ és kiveszel 1000$-t.

Szerintem nem az miatt korlátoznak le, hogy kiveszel egy nagyobb összeget, hanem nézik, hogy mire fogadsz.
A Bet365-nél kb. 5 hónapig tudtam nagy tétekkel játszani, és közben folyamatosan vettem ki a nagyobb összegeket.

Idézetet írta: Norbert82 Dátum június 15, 2011, 15:33:35
Engem azok az irodák érdekelnének, ahol engedik a nagyobb téteket.
A magyar nyelvű irodák már lekorlátoztak.



Ez mind fogadás típusától függ. Nem lehet sehol se rakni 1000€-kat pl. egy Uruguayi 2. liga AH fogadására szerintem semelyik irodánál. Minden irodánál megvan hogy mire engednek nagy téteket. Igaz biztos vannak olyanok, akik semmilyen fogadásra sem.


Idézetet írta: sleveKizárólag a nagy tétek miatt sehol sem fognak korlátozni addig amíg nagy pénzt nem veszel ki tőlük. A korlátozás akkor jön ha pl befizetsz 20$ és kiveszel 1000$-t.

Nem ezért korlátoznak, mert aki 20$ ból nyer annyit annak szinte csak mákja lehet. És több hsz-ben is olvastam ebben a topikban, hogy korlátozták őket és itt mindenki surebetezik. (legalábbis többség) és azért korlátozták őket, mert sejthették.

Idézetet írta: zaporozsec Dátum június 15, 2011, 14:31:18
Olvastam hogy többeteket már korlátozott a bet365. Engem még szerencsére nem, pedig nem egy 500 €-ós fogadásom is volt már náluk. Én amúgy csak azokat az oldalakat ajánlom, amelyek kiírják, hogy az adott fogadásra mennyi a maximum feltehető összeg. Ha valakit érdekel melyek azok, annak le tudom írni.

betfair, pinnacle, bet365, gamebookers - ezekről tudom, hogy már a tét beírása előtt látható a max. tét. Ha tudsz még más irodákat is, szívesen vesszük ha leírod.
Aztán vannak olyanok, amelyeknél a tét beírása és végleges elfogadása között van egy köztes lépésük, ahol összegzik a fogadás részleteit, és ebben a köztes lépésben jelzik, ha túl nagy a tét. Pl. unibet, paddypower, bwin, nordicbet
A következő lépcsőfok a tétlimit kezelésére az, amikor szintén nem látható a max tét, viszont ha alatta vagyunk, akkor nincs is köztes lépés, hanem egyből elfogadja, ha pedig sokallja, akkor természetesen jelez. Ez már nem igazán barátságos. Ilyen pl. a sportingbet.
A legdurvább azonban az, amikor csak annyit ír ki, hogy túl nagy a tét, de azt már nem, hogy mennyi a max. Találd ki, hülye fogadó!  :crazy: pl. bet24
Illetve van még egy 5. típus is, amikor a tét egy része elbírálásra kerül, ha sokallják. Aztán értesítenek, hogy vagy elfogadták a fennmaradó részt, vagy nem. Ilyen pl. az expekt.

Idézetet írta: zaporozsec Dátum június 15, 2011, 22:41:54
Nem ezért korlátoznak, mert aki 20$ ból nyer annyit annak szinte csak mákja lehet. És több hsz-ben is olvastam ebben a topikban, hogy korlátozták őket és itt mindenki surebetezik. (legalábbis többség) és azért korlátozták őket, mert sejthették.

Sleve példája egy kicsit sarkos volt, de szerintem ott van a kutya elásva. Vagyis ha többet veszel ki, mint amennyit befizettél, ráadásul ezt úgy, hogy nagy tétekkel játszol, és sűrű depo-cashout műveletekkel, akkor bizony nem nehéz rájönni az irodának, hogy kivel is áll szemben, vagyis korlátoznak. Már amelyik. Ha a három felsorolt feltételből az első nem teljesül (vagyis kevesebbet veszel ki, mint amennyit befizettél), akkor jó ügyfél vagy az irodának, vagyis nem korlátoz.

Idézetet írta: benson Dátum június 15, 2011, 23:00:53
betfair, pinnacle, bet365, gamebookers - ezekről tudom, hogy már a tét beírása előtt látható a max. tét. Ha tudsz még más irodákat is, szívesen vesszük ha leírod.
Aztán vannak olyanok, amelyeknél a tét beírása és végleges elfogadása között van egy köztes lépésük, ahol összegzik a fogadás részleteit, és ebben a köztes lépésben jelzik, ha túl nagy a tét. Pl. unibet, paddypower, bwin, nordicbet
A következő lépcsőfok a tétlimit kezelésére az, amikor szintén nem látható a max tét, viszont ha alatta vagyunk, akkor nincs is köztes lépés, hanem egyből elfogadja, ha pedig sokallja, akkor természetesen jelez. Ez már nem igazán barátságos. Ilyen pl. a sportingbet.
A legdurvább azonban az, amikor csak annyit ír ki, hogy túl nagy a tét, de azt már nem, hogy mennyi a max. Találd ki, hülye fogadó!  :crazy: pl. bet24
Illetve van még egy 5. típus is, amikor a tét egy része elbírálásra kerül, ha sokallják. Aztán értesítenek, hogy vagy elfogadták a fennmaradó részt, vagy nem. Ilyen pl. az expekt.




Nos akkor azok az irodák, amelyek kimutatják, hogy mennyi a max tét a következők: 10bet, 12bet, 188bet, 888sports, bet365, betinternet, bodog, ladbrokes, leonbets, paddypower, partybets (ua. mint a gamebrookers), pinnacle, sbobet

A másik kategória is jó, tehát ha én  beírok 10000000 $ -t akkor kimutatja, hogy mennyi a maximálisan fogadható ezek a következők: 5dimes, bet-at-home, betclic, betfred, bettson (ezzel nem árt vigyázni), betus, bookmaker, eurobet, playersonly, Sports Interaction, Stan James, Tipico, Titanbet, William Hill

Mással szerintem nem nagyon érdemes kikezdeni, mármint ahol nem mutatja a tétet, mert azon sokat lehet veszíteni. Esetleg úgy, hogy először ott kötjük meg a fogadást, és aztán a fent soroltak valamelyikénél.

Idézetet írta: benson Dátum június 15, 2011, 23:13:55
Sleve példája egy kicsit sarkos volt, de szerintem ott van a kutya elásva. Vagyis ha többet veszel ki, mint amennyit befizettél, ráadásul ezt úgy, hogy nagy tétekkel játszol, és sűrű depo-cashout műveletekkel, akkor bizony nem nehéz rájönni az irodának, hogy kivel is áll szemben, vagyis korlátoznak. Már amelyik. Ha a három felsorolt feltételből az első nem teljesül (vagyis kevesebbet veszel ki, mint amennyit befizettél), akkor jó ügyfél vagy az irodának, vagyis nem korlátoz.



Ebben elég nagy igazság lehet. Gondoltam meg is nézem, bet365-ön, ahol engem nem korlátoztak. Sajnos csak 6 hónapra visszamenőleg lehet megnézni.
Összes befizetés: 2389 €
Összes kifizetés: 2318 €
Szép :D . De emlékszerm tisztán, hogy tavaly október és novemberi fogadásaimnál kb 70-80%-ban a bet365-ön lett a nyerő.

Ez nem surebet, de szerintem van benne ráció:

Wimbledon kvali 3. forduló
Bolelli, S - De Schepper, K

bet365 37,5 gém felett  1,90

unibet 41,5 gém alatt    1,87


Nem megszokott tenisz hc esetében a 4 gémes eltérés, pláne szinte azonos odds mellett. Pl. 20 000 ft-os befektetés esetén kb. 1 000 ft-ot kockáztatunk, de közel 18 000 is lepottyanhat a "tarolás" miatt.