Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: pukk Dátum október 07, 2011, 17:57:51
Stan James sztem a "hiperérzékeny" katergória de amikor zárolták a számlám pont volt egy függő fogadásom azt nem bántották megvárták a végét majd utánnam küldték.
888 inkább póker,Paddyre már nem is emlékszem olyan régen kirúgtak,Boyle miniatűr tétek már az elején is,Coral nem enged magyarokat, Eurobet 1 hó és számlabezárás,10 betet utálom teljes káosz livon tiltva vagyok,egyébként korlát de tehetek nagy összeget is csak akkor várni kell.De ahol lehet keresztbe tesznek.
Viszont a VC aránylag régóta enged normálisan játszani eddig.
A WillHill meg már 2 éve megy nálam problémamentesen.Tegnap is megdobtak 25 € freebettel :)
Igaz a Ladbrokers is ment 2 évig aztán max tét:0 € Erről is itt olvastam hogy volt aki  egy fogadás után jutott el eddig.
Bensontól kérdezném mi volt az első (és utolsó)fogadásod mekkora téttel VC-nél?

És még annyit hogy sztem az európaiak közt a legjobb az Unibet ott nyomom a legrégebben semmi korlát semmi szivatás,igaz eleve nem lehet ezreket felrakni

Engem meg pont a rohadt Unibet szivat, le vagyok teljesen korlátozva. Élőben pl alig tudok, bocs, tudtam rakni 3-4 ezer forintnál többet. Amikor meg egy fogadást akarok előre megkötni, akkor engedélyeztetnem kellett a tétet, mert mindig ilyen 800-1000 forintokat engedélyeztek alapból.
Persze amikor írtam nekik, akkor többször is a képembe hazudták, hogy nem vagyok letiltva, semmiféle korlátozás nincsen a számlámon. A francokat nem, menjenek a picsába... Ne nézzék már hülyének az embert!

Idézetet írta: Cavalorn Dátum október 07, 2011, 18:08:34
Engem meg pont a rohadt Unibet szivat, le vagyok teljesen korlátozva. Élőben pl alig tudok, bocs, tudtam rakni 3-4 ezer forintnál többet. Amikor meg egy fogadást akarok előre megkötni, akkor engedélyeztetnem kellett a tétet, mert mindig ilyen 800-1000 forintokat engedélyeztek alapból.
Persze amikor írtam nekik, akkor többször is a képembe hazudták, hogy nem vagyok letiltva, semmiféle korlátozás nincsen a számlámon. A francokat nem, menjenek a picsába... Ne nézzék már hülyének az embert!
Igen erre számítottam hogy beír vki hogy nála meg pont  Bár nem gondoltam hogy ilyen gyorsan  :) Teljesen érthetetlen ez.Nincs semmi rizikó tényező?dupla számla ilyesmi?Régen mekkora téttel nyomtad?

Idézetet írta: pukk Dátum október 07, 2011, 17:57:51
Bensontól kérdezném mi volt az első (és utolsó)fogadásod mekkora téttel VC-nél?

Jomo Cosmos - Mamelodi Sundowns (Dél-Afrika Premier League)
tipp: 2
tét: 28€

Nyertes lett, ki is fizették, de utána (illetve még előtte) zárolták a számlámat. Ilyet, hogy már 1 fogadás után kitessékeljenek, se előtte, se utána nem tapasztaltam sehol.

A Ladbrokers engem is lenullázott néhány nagyobb nyertes fogadás után, StanJames zárolt (mint legtöbbünket), a Paddy néhány €-s téteket enged.

Az Unibettel én is meg vagyok elégedve, de nálam a Gamebookers/Partybets páros őket is übereli. Még nem tudtam olyan magas tétet tenni náluk, amit ne fogadtak volna el (az unibetre ez nem igaz), sőt már előre látható a max tét. Felettük (nálam legalábbis) már csak a Pinnacle-Betfair páros tanyázik.

A gamebookersen  a teniszfogadásoknál a max tétemet megtizedelték úgyhogy ők is hajlamosak ilyesmire.

Sziasztok!
Először Bensonnak mondanám ha érdekli:Ezt a Dél-Afrikai meccset tuti,hogy kiadta valami arb program,vagy oldal gondolom...
Azért ez tényleg necces volt a Victor Chandleren :)B365 is érzékeny,rá is figyeljetek,lehetőleg topbajnokságok!!!
Ha a Stan James nem lenne ilyen a Legjobb irodák egyike lenne,de sajnos valóban ilyenek :'(Ladbrokeson is érdemes azért odafigyelni,nekik is véges a türelmük.Az Eurobet  megszűnt szeptember 30.-án,illetve beleolvadt a Coralba.888-on el lehet kapni jó szorzót,de valóban nem számottevő.10bet sosem volt szimpatikus nekem sem.Victor Chandleren lassan fél éve nem kellett új ID,William Hill pedig még a régi.Unibetet sportfogadásra remekül lehet használni szerintem de arbitrázsra nem a legjobb.Bwin nem lenne rossz,de inkább az élő fogadásokra való,én szeretem őket.A sportingbetet viszont utálom,akár a paddy,boyle duót.A paddy régebben 2 arb után kirakott,a boylenál valamivel tovább tartott a pályafutás.Betathome elmegy szódával.Ezek az én tapasztalataim,a többi irodával(Sbo,Pinnacle,12,188,5D, nincs gond de sajnos pont egy oldalon állnak,az összes velük szembenálló pedig problémás,vagy az lehet.Ezért nehéz az arbos élete:)ha az előbb felsoroltak mind faszán működnének akkor egy Sbobettel és egy Pinna-val simán el lehetne vinni őket.és itt jönnek be  a képbe az alábbi irodák:IAS,Betchronicle,Betinternet,Tipico,Nordic,Greek.Tényleg jut eszembe szerintetek melyik most a legjobb amerikai fogadóiroda,aki fociban nagyon nincs képben?Illetve szeret elszunyókálni,és rendesen engedi a tétet.Mert egy ilyen aranyat ér!

Van még amerikai iroda egyáltalán a 2006-os törvény óta? Tudtommal nagy részük mind próbált európa felé vándorolni. Intertops, bodog esetleg.

Nagyon érdekes olvasni a ti korlátozásaitokat, illetve, hogy melyik irodákat szeretitek, mert nálam eléggé más a szituáció..

Idézetet írta: zaporozsec Dátum október 08, 2011, 14:26:53
Nagyon érdekes olvasni a ti korlátozásaitokat, illetve, hogy melyik irodákat szeretitek, mert nálam eléggé más a szituáció..

Éspedig?

Én PaddyPowert nagyon szeretem. Nálam magasak a tétek (több mint 500€). Kiutalás MB-re azonnal történik. Stan James már a regisztrációm után nem engedett 10 € nál nagyobb téteket rakni, semmilyen bajnkságra sem. PartyBets eléggé alacsony téteket enged csak, már elejétől fogva.. (ez nagyon szemet szúrt hogy "Még nem tudtam olyan magas tétet tenni náluk, amit ne fogadtak volna el " -by Bensson).
Ladbrokes, VC - zárolás. És még kifejezetten szeretem, amit kevesen említettek közületek a 188bet-et és a Betfredet.
Egy kérdés vissza. Betfair-en annyira jó oddsok vannak, hogy megéri a -5%-os nyeremény utáni levonás? Mert ugye az az alap arbitrázsból -5 %, ami nem kevés.

Idézetet írta: zaporozsec Dátum október 11, 2011, 00:03:02
Én PaddyPowert nagyon szeretem. Nálam magasak a tétek (több mint 500€). Kiutalás MB-re azonnal történik. Stan James már a regisztrációm után nem engedett 10 € nál nagyobb téteket rakni, semmilyen bajnkságra sem. PartyBets eléggé alacsony téteket enged csak, már elejétől fogva.. (ez nagyon szemet szúrt hogy "Még nem tudtam olyan magas tétet tenni náluk, amit ne fogadtak volna el " -by Bensson).
Ladbrokes, VC - zárolás. És még kifejezetten szeretem, amit kevesen említettek közületek a 188bet-et és a Betfredet.
Egy kérdés vissza. Betfair-en annyira jó oddsok vannak, hogy megéri a -5%-os nyeremény utáni levonás? Mert ugye az az alap arbitrázsból -5 %, ami nem kevés.

A keresők már eleve számolnak ezzel a jutalékkal, ha beállítod. Vagyis egy 2-es oddsot már eleve 1,95-nek vesznek, és ezzel számolják az arbot.

Idézetet írta: zaporozsec Dátum október 11, 2011, 00:03:02
Egy kérdés vissza. Betfair-en annyira jó oddsok vannak, hogy megéri a -5%-os nyeremény utáni levonás? Mert ugye az az alap arbitrázsból -5 %, ami nem kevés.
Adott egy 2.1 odds betfairen  egy 2 es máshol ez ugye 2.44%-os arb lenne

-5% com-al  1.11% os az arb
Csak azért írom hogy nem az arbból -5%

Eltudná valaki magyarázni hogy működik ez a frenetikus oddsfinder? Nekem önkényesen dönti el hogy mely bookmakerektől mutat arbokat. Pl. pinnacle-,sportingbet-től se együtt,se külön nem mutat ha nincs bepipálva az összes iroda. Hogy is van ez?
Tudtok mondani ezen a csodán, és a rebelen kívül más arbkeresőket?

Idézetet írta: zastava Dátum október 11, 2011, 14:11:07
Eltudná valaki magyarázni hogy működik ez a frenetikus oddsfinder? Nekem önkényesen dönti el hogy mely bookmakerektől mutat arbokat. Pl. pinnacle-,sportingbet-től se együtt,se külön nem mutat ha nincs bepipálva az összes iroda. Hogy is van ez?
Tudtok mondani ezen a csodán, és a rebelen kívül más arbkeresőket?

Regisztráltál?


Idézetet írta: zastava Dátum október 11, 2011, 14:23:01
Most ezt remélem nem komolyan kérdezted :)

Akkor viszont nem értem a problémád.
Az első oszlopban (Select Bookmakers) tudod bejelölni azokat a bukikat, akik szóba jöhetnek nálad, mert pl. éppen most van ott pénzed. A második oszlopot (Bookmakers that must be in a sure bet) csak akkor használd, ha az egyik kimenetelt mindenképpen egy konkrét irodánál szeretnéd megtenni, mert pl. bónuszt forgatsz náluk. Ha nincs ilyen igényed, akkor a második oszlopot hagyd üresen, vagyis sehol ne legyen benne pipa (Uncheck all).