Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




Idézetet írta: sleve Dátum január 07, 2012, 14:26:15
Hol van itt a 30utas arb?
Azért mert te nem tudsz róla,attól még van. Fizess elő és akkor látsz majd csodát.

Üdv
Mi a különbség a middle és a polish middle között? Tudnátok példákat is mondani rá? :)

Idézetet írta: rain91x Dátum január 11, 2012, 15:10:39
Üdv
Mi a különbség a middle és a polish middle között? Tudnátok példákat is mondani rá? :)

Utóbbinál nincs minden kimenetel lefedve, vagyis nem valódi arbitrázs. Pl. over 152,5 - under 151,5 (=lay 152)
Persze a lehetséges profit is nagyobb, mint a middle esetén.

http://rebelbetting.com/faq/inverted-middle

Idézetet írta: benson Dátum január 11, 2012, 15:21:04
Utóbbinál nincs minden kimenetel lefedve, vagyis nem valódi arbitrázs. Pl. over 152,5 - under 151,5 (=lay 152)
Persze a lehetséges profit is nagyobb, mint a middle esetén.

http://rebelbetting.com/faq/inverted-middle

Tehát akkor olyan, mint ha Betfair-en fociban layelnék pár eredményt a correct score-n? (az elég nagy kockázat, kevés pénzért)
A sima middle pedig egy surebet, tehát ha nem jön be az eredmény, akkor nem vesztek semmit, de ha be jön, akkor sokat nyerhetek?
Köszi

Idézetet írta: rain91x Dátum január 11, 2012, 15:27:26
Tehát akkor olyan, mint ha Betfair-en fociban layelnék pár eredményt a correct score-n? (az elég nagy kockázat, kevés pénzért)
A sima middle pedig egy surebet, tehát ha nem jön be az eredmény, akkor nem vesztek semmit, de ha be jön, akkor sokat nyerhetek?
Köszi

Erről van szó.  :ok:

Idézetet írta: benson Dátum január 11, 2012, 15:32:54
Erről van szó.  :ok:

Itt van pár polish middle: http://www.oddstorm.com/polishmiddles/
De miért erőltetik ennyire a hendikepet? BF-en alapból jobb oddsot kapunk a drawnobetre vagy ha layeljük a döntetlent, vagy rakunk egy 12-t.


Ohh boy... Először is egy middle nem feltétlenül arbitrázs, lényeg a +EV. Itt egy példa, LA Lakers-3 1.91 SA Spurs +6.5 1.91, persze eladhatod a pontokat a Spurson és lesz egy arbod, de hosszútávon ez biztos, hogy nyereséges.
A middle lényege, hogy az egyik téted elveszted kevés mínusszal vagy mindkettőt megnyered, ha jól rémlik 1.5 pont differenciától már vékonyan +EV, tehát egy Lakers -3 Spurs +4.5 már az.

Sziasztok!
A middle fogadásokkal tessék vigyázni,mert nagyon sok pénz,hatalmas önfegyelem és kitartás kell hozzá.Ezt tapasztalatból mondom!
Nem olyan egyszerű mint amilyennek látszik,bár a hosszú sorozatok végén általában plusszal szállsz ki,de nem mindig!!!És ez a lényeg,erre fizetést szerintem nem lehet alapozni,legalábbis én nem tenném.

Nézegetem,a holnapi(hétfői)meccseket és a Pescara-Verona meccsen az under 3,5 a Pinnacle-ben 1,67-es.
Ezt befogadtam 200 dollárral,és élőben hozzáteszek majd valamelyikben egy over 3,5-t.Számításaim szerint kb 5-6 percnek kell eltelnie és kb:2,85 körül lesz az over.Most az ilyen ínséges időkben talán ilyenekkel is megéri foglalkozni.

Ja,a lényeget elfelejtettem leírni!Ha szerencsém van akkor egy over 2,5 egy over 3 vagy akár egy over 2,75-tel is befejezem.Akkor generálok egy middle arbot,ha 3 gól születik.Így azért jobban megéri,mintha under 4,5-re fogadnék.....persze ez nem surebet,de nem rossz taktika szerintem.

Még egy dolog és abbahagyom ;)
A "számítás" a következő:
under 3,5----200x1,67
over    3,5---120x2,85
117 dollárt kellene(120 helyett) az overre tenni(ha lesz ázsiai,ahol merem) és akkor 17-17 dollár mindkét oldalon.
Ha szerencsém lesz és hamar bejön az over 2,5 egy jó szorzóval(ázsiaiban kevés lesz rá az esély,de valamelyik angolban ott lehet)akkor inkább azt teszem.Ha 3 gól lesz mindkét oldalt nyerem.
Kész is a middle :)

Bukás:Ha hirtelen berámolnak 2-3 gólt nem várok,lezárom egy jó kis minuszba.Ez a második gól idejétől függ,ha sokáig nincs gól,vagy csak 1 születik akkor úgyis kialakul.

Ez így inkább trade szerintem, surebet biztos nem, middle meg over2.5/under3-nél lenne

3 gólnál jön az over2,5 is és az under3,5 is.Szerintem ez middle.Mindkét kimenet bejön.Ha over 3,under 3,5 lesz és 3 gól akkor az over3nál visszakapom a pénzt,az underrel nyerek.Ez nem middle,de hasonló.
Valóban trade,hiszen nem surebetet rakok,hiszen csak az egyik oldalt teszem meg.
Surebet egy over 3,5 megfelelő szorzóval lesz(ha lesz :))
Meccs függvénye,de szerintem surebet mellett érdemes ilyeneket is próbálni.