Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: issey76 Dátum január 07, 2012, 14:37:47
Azért mert te nem tudsz róla,attól még van. Fizess elő és akkor látsz majd csodát.

Szóval nem tudsz még egy példát sem írni.

le is zártam az over 3,5-t egy 3-as szorzóval.és pont gól utánna--1percen múlt a szívás :D

Idézetet írta: sleve Dátum január 16, 2012, 20:47:36
Szóval nem tudsz még egy példát sem írni.

Issey76, kerüljük a sértegetést!

Idézetet írta: arbmachtfrei Dátum január 16, 2012, 21:04:06
le is zártam az over 3,5-t egy 3-as szorzóval.és pont gól utánna--1percen múlt a szívás :D

Most jól jöttél ki a trédelésből, de ezt így most penge élen táncolásnak érzem..Maga a stratégia nem tűnik rossznak, de a veszteségek elvágása így eléggé következetes szvsz.
Itt egy  profi:
http://translate.google.hu/translate?hl=hu&sl=pt&tl=hu&u=http%3A%2F%2Fwww.paulorebelotrader.com%2Fforum%2Findex.php%2Ftopic%2C1075.0.html
Betettem fordítóba,gondolom nem tudsz portugálul:)

Idézetet írta: issey76 Dátum január 18, 2012, 06:30:02
Issey76, kerüljük a sértegetést!

Sorry,kicsit felhúztam magamat rajta,véleményem nem változtatok amit leírtam mégpedig  a következő miatt:
A megjegyzésemre miszerint létezik 30 utas arb még csak nem is én saját magam reagáltam,hanem egy kedves fórumozótársam (bizonyítva ezzel,hogy nem a saját fejemből pattant ki a gondolat).
Ha kételkedik bennem (bennünk) az legyen tovább az ő baja, részemről lezárva. Ettől mi még tudjuk, neki viszont fogalma sincs:)

Sziasztok!
Az a kerdesem a tapasztaltabb arbosoktol,hogy mekkora a tetetek a brhez kepest? Mert ha jol ertek mindent,akkor elvileg mehet az allin is. Ebbe csak az sz.rhat bele,ha visszavonjak az egyik fogadasod,vagy ha egy ido utan feltunik a bukiknak.
Nos,hogy nyomjatok?

Issey!
Megnéztem,de még így se világos,feladtam.Gondolom a srác a betfairen tradel....
Utálom a betfairt,szerintem az ázsiaiak jobbat adnak szinte mindig(személyes vélemény)de nem is követem a betfair oddsait,így annyira nem vagyok képben már náluk.
Igazad van a pengeélen táncolással,de egy kicsit muszáj növelnem a profitot,mert meccs előtti arb nekem egyre  gyengébb.Eddig ez a szisztem jön be a legjobban itt egy under 3,5-re fogadást még egy 4 gólos meccsen is befejeztem.Szerintem 1,6-os szorzó az under 3,5-re már biztató lehet.Most még egy másikra kaptam rá,az utolsó 7-8 percet figyelem a meccsen,aztán teszek egy undert,majd az ázsiaiak annyira felviszik a végén,hogy szinte 2-3 percet kell várni csak.Ez természetesen következő gólra vonatkozik,de itt is elég rizikós.Szoktam izgulni keményen.

Sziasztok
Nem tudom, hogy ide tartozik-e, de mire jó ez?
http://www.arbcruncher.com/price_improver.asp
Van hozzá leírás. Mi az a win index (Chelsea, 17.5), és hogy jött ez ki a 25:10-ből, és az mi?
Köszi

Ha over 3,under 3,5 lesz és 3 gól akkor az over3nál visszakapom a pénzt,az underrel nyerek.

arbmachtfrei!

Az adott szituációban amit leírtál,a harmadik gólnál te  fogadsz  egy over 3.5-öt, vagy hagyod és arra játszol hogy nem lesz negyedik gól?

Torricelli!
Az előző oldalon a válasz a kérdésedre megtalálható.De,akkor még egyszer:ha nagyon hamar bepakolnak 3 gólt akkor lezárom minuszban,ezt sajnos bele kell kalkulálni.Tehát ha már a 20.percben születik 3 gól akkor teszek az over 3,5-re ott ahol a legnagyobb a szorzó--persze ez nem arb hanem veszteségcsökkentés.Viszont ha jól választok meccseket,és tartom magam a szisztémához,nem kockáztatok,akkor a sorozat nyereséges lesz,ez biztos.tegnap a Getafe-Reált fogadtam így,de le se zártam,mert annyira úgy alakultak a dolgok.De levetítve egy egyszerű példán--100 egység megy az under 3,5-re kb 1,6-os  szorzóra--megérkeznek a nem várt gólok--lezárom 1,3-körül az overt szintén 100-al.Így bukó mindkét oldal,de itt a hosszútáv a lényeg.Számításaim szerint egy rossz fogadásnál a negyedik már plusszt termel,elég elfogadható összegben.Persze ez szerencse kérdése,de valamit ki kell találnom,mert egyre gyengébb hónapjaim vannak.

Idézetet írta: arbmachtfrei Dátum február 05, 2012, 13:52:17
Torricelli!
Az előző oldalon a válasz a kérdésedre megtalálható.De,akkor még egyszer:ha nagyon hamar bepakolnak 3 gólt akkor lezárom minuszban,ezt sajnos bele kell kalkulálni.Tehát ha már a 20.percben születik 3 gól akkor teszek az over 3,5-re ott ahol a legnagyobb a szorzó--persze ez nem arb hanem veszteségcsökkentés.Viszont ha jól választok meccseket,és tartom magam a szisztémához,nem kockáztatok,akkor a sorozat nyereséges lesz,ez biztos.tegnap a Getafe-Reált fogadtam így,de le se zártam,mert annyira úgy alakultak a dolgok.De levetítve egy egyszerű példán--100 egység megy az under 3,5-re kb 1,6-os  szorzóra--megérkeznek a nem várt gólok--lezárom 1,3-körül az overt szintén 100-al.Így bukó mindkét oldal,de itt a hosszútáv a lényeg.Számításaim szerint egy rossz fogadásnál a negyedik már plusszt termel,elég elfogadható összegben.Persze ez szerencse kérdése,de valamit ki kell találnom,mert egyre gyengébb hónapjaim vannak.

Under 0,5-ről átálltál az over 3,5-re?

Sleve!
Átálltam,mert az ázsiai irodák volt,hogy a 14-15 percben sem adtak over o,5-ös  szorzót élőben.Így pedig nagyon sokat kockáztattam.Most ezt csinálom-csinálgatom,és eddig mákom volt.De szerintem 100 dollárra lebontva így néz ki a dolog:5 fogadásból 1 elmegy kb -80 dollárba--egy bejön telibe kb +60 dollár--3-at pedig befejezek kb 20-20-20 dolláros haszonnal.Viszont a másik dolog amit próbálgattam,hogy a végén teszek undert és várok kicsit és amikor kijön az arbitrázs akkor befejezem az overrel az necces nagyon:hihetetlen,hogy mennyi gól van mostanában az utolsó pár percben.Eddig ez a legjobb,de egy másikat is próbálgatok,de azt csak nagyon kicsi összeggel,aztán meglátom.A surebet marad,kiegészítésnek eddig remek.

Csupán egy érdekesség: ezt az arbitrázst (lb, doxx, paf) tegnap du. 2 körül tettem, és még most is él! Ez már matuzsálemi kornak számít.  ;D  Vagy csak nekem fura az ilyen?

Nem talált senki valami rebelbetting hacket?  :D