Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ma jól beszopattam magam, és ha nem lesz mákom, akkor kapkodás miatt "befizettem" az első tanulópénzem..kapzsi voltam és siettem, nem figyeltem..
ezekre tettem:
Montepaschi Siena - Olympiakos Pireus
game3 győztes - montepaschi
moneyline montepaschi LAY

csak később vettem észre, hogy az arb szoftver a betfairnél a game3-ra dobott, nem money line-ra... :bash:
Ha egyik része jön a dolognak, akkor minden happy, ha mindkettő fogadás jön akkor ma bulizunk, ha egyik sem jön (-ami eléggé valószínű), akkor sírás van, és befizetésre kerül a tanulópénz.
szurkoljatok!!  :D

Én meg a rögbivel szívtam meg a múlt hétvégén ,8,1% volt Bwin és 888Sport on.
Csak másnap vettem észre hogy amit a 888Sporton fogadtam az U20-as meccs volt :crazy:
Pedig mind a kettő Anglia-Irország találkozó volt...
De mind a kettő nyert  :great: :great: :great:

Sziasztok

A mathbet új lehetőséggel szolgál mindenki számára. Ha regisztrál hozzád bár ki és feltelepíti a programot kapsz egy hét ingyen használatot. Én régóta használom ezt a progit. De az volt a bajom hogy előfizetek vagy hetente újratelepítem a rendszert :) Így lehetőségem van szinte ingyen használni. Ha valakit érdekel regizzen be ezen a linken
... Előre is köszönöm annak aki rajtam keresztül regisztrál :)

engem cross marketek érdekelnének (focit leszámítva)   tenisz, röplabda, kézilabda, kosár, jégkorong, darts , snooker

pl. : tennis
1st set player 2 games over 2,5  -  1set total games under 8.5
correct score : 7:6  - player 2 set 1 winner  - player 1 game handicap 1st set -1.5
a nyilvánvalóakat tudom  ( mint: 2:0 , 2:1  , player 2 match winner )

tud valaki ilyeneket mondani még esetleg?

Idézetet írta: telferi Dátum március 31, 2012, 11:39:22
Sziasztok

A mathbet új lehetőséggel szolgál mindenki számára. Ha regisztrál hozzád bár ki és feltelepíti a programot kapsz egy hét ingyen használatot. Én régóta használom ezt a progit. De az volt a bajom hogy előfizetek vagy hetente újratelepítem a rendszert :) Így lehetőségem van szinte ingyen használni. Ha valakit érdekel regizzen be ezen a linken
... Előre is köszönöm annak aki rajtam keresztül regisztrál :)

Telferi: olvastad a fórum szabályzatát? Úgy gondolom, hogy még nem, szóval tessék elolvasni:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=3492.0

Sziasztok!
Valaki játszik a Stan Jamesen és/vagy a Coralon brit ID-vel?Úgy milyen a limit,illetve van-e egyáltalán.ha valaki tudja írja már meg!

Idézetet írta: arbmachtfrei Dátum április 07, 2012, 21:08:11
Sziasztok!
Valaki játszik a Stan Jamesen és/vagy a Coralon brit ID-vel?Úgy milyen a limit,illetve van-e egyáltalán.ha valaki tudja írja már meg!

Ez mekkora jó ötlet  :great:

Sziasztok

PAF nevű bookmakerről van valakinek tapasztalata érdemes velül foglalkozni?

Idézetet írta: gergo Dátum április 14, 2012, 12:37:49
Sziasztok

PAF nevű bookmakerről van valakinek tapasztalata érdemes velül foglalkozni?

Csak nehogy Paff legyen a vége ;D

Idézetet írta: gergo Dátum április 14, 2012, 12:37:49
Sziasztok

PAF nevű bookmakerről van valakinek tapasztalata érdemes velül foglalkozni?

én még nem játszottam ott, mivel az én arb kereső szoftverem nem fedi le a pafot, DE! egy a témában jártas fórumozóval folytatott privát levelezésünk során  ő az ajánlott fogadóirodák közé sorolta - úgyhogy bátran! :)

Idézetet írta: gergo Dátum április 14, 2012, 12:37:49
Sziasztok

PAF nevű bookmakerről van valakinek tapasztalata érdemes velül foglalkozni?

Korrekt, megbízható irodának tartom, annak ellenére, hogy sok tapasztalatom még nincs náluk. Indulásnak adtak egy 10€-s kockázatmentes fogadást, amin viszont meglepődtem, az az hogy szülinapomra egy 20€-s kaszinó bónuszt adtak, amit elég volt egyszer megforgatni, és a rulett is számított! Szóval nem szarakodnak teljesíthetetlen megforgatási feltételekkel, ilyet eddig máshol nem láttam. Nagy tétekkel még nem játszottam náluk, úgyhogy a korlátozásról nincs semmi infóm, hogy megy náluk. Nekem szimpatikusak, valami azt súgja, hogy nem kekeckednének nagy téteknél sem. Eddig egy 10€-s kifizetésem volt még csak, kb. 3 óra alatt megjött Skrill-re, iratokat nem kértek.

Idézetet írta: gergo Dátum április 14, 2012, 12:37:49
Sziasztok

PAF nevű bookmakerről van valakinek tapasztalata érdemes velül foglalkozni?

PAF=unibet

Ugyanazon oddsok és limitek. Emlékeim szerint a szabályzatuk engedi a 2 iroda egyidejű használatát.

Idézetet írta: issey76 Dátum április 18, 2012, 19:36:54
PAF=unibet

Ugyanazon oddsok és limitek. Emlékeim szerint a szabályzatuk engedi a 2 iroda egyidejű használatát.
Nem ugyanaz a cég, csak az Unibet szolgáltatja a platformot számukra.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum április 19, 2012, 08:32:22
Nem ugyanaz a cég, csak az Unibet szolgáltatja a platformot számukra.

Ez könnyen elképzelhető,nem tudtam, hogy csak a platformot szolgáltatják.  Ahogy Benson is írta,korrekt megbízható iroda véleményem szerint is. Annyit még hozzátennék,hogy nagyobb összegek kiutalásánál sem problémáznak, maximum 48 órán belül minden esetben fizetnek.

Ma egy nagyon kedves mailt kaptam a bet365-től!


Kedves ÉN

XB64535985O azonosítójú fogadásával kapcsolatban keressük, amelyet 1.46 nyereményszorzóval tett meg a következőre: (Nick Blackburn és Phil Hughes kezdenie kell) NY Yankees (Nyereményszorzó MIN Twins @ NY Yankees). Észrevettük, hogy ez a piac oda nem illő elemeket tartalmazott, így szabályainknak megfelelően a választását érvénytelenítenünk kéne.

Jószándékunk kimutatása jeléül, választásat ez alkalommal érvényesnek tekintjük.

Az okozott kellemetlenségekért szíves elnézését kérjük.

Szívélyes üdvözlettel,
A bet365 csapata


Engem még mindig nem korlátoztak, (kop-kop) és remélem egy ideig még nem is fognak, mivel őket használom a legtöbbet. És nagyon sok több száz eurós tétem volt már náluk.