Decemberi kalendár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#15 december 05, 2014, 06:35:56, alexthebest
A mai promók elég gagyik, de legalább vannak  :laugh:

-comeon: 3 PL meccs 3 promó. Newcastle-Chelsea gólszerző fogadás esetén visszajár a vesztes tét ha mindkét csapat betalál az első félidőben. Pool-Sunderland meccsre bármilyen (!) meccs előtti, 1,75 nél magasabb odds megjátszása esetén visszajár a pénz, ha Sterling betalál. City-Everton meccsen a végeredmény piacra kell tenni, és ha a City legalább kettővel nyer, úgyszintén visszajár a vesztes tét. Minden esetben 10 euróig, és bónuszként jár vissza. Forgatása meglepően egyszerű, 3 x 1,5 odds 7 napon belül. Nem rossz!

-unibet: megint lol. 15 eurót kell megforgatni az élő kaszinó rulett asztalán, és egyike lehetünk azoknak (a botoknak  ;D), akik a 20 x 30000 Ft extravaganza nyereményalapon osztoznak. Oda van írva hogy olvassam el a feltételeket, de nem találom  ;D

-coral: a Merlin s Millions játékon minden 10 font elköltése után 5 comp pont jár. Amúgy csak 2 járna.

-redbet: ezúttal a kaszinóba van depó bónusz, 30 % 30 euróig, decweekend1 kóddal. A sport részre 100 euró bónuszt kap aki a legtöbbet használja a SuperLive-ot. Valahol hátha lehet majd követni  ;) Pókeren pedig lesz 5x 50 eurós freeroll.


Módosítás: Gondolom ugrott a kép, és véletlen egy másik promóra nyomtam comeon-on, bár az se rossz a hétvégére. A mai kalendárban egyébként feltöltési bónuszok vannak, 25% 100 euroig 5DEC100 , illetve 50% 25 euroig 5DEC25 kóddal. Min depo tíz euró, és csak az egyiket lehet felhasználni, és csak a kaszinóban 35 x forgatás mellett( depo+bónusz összege). A hétvégi ajánlat jobban tetszik  :)

Idézetet írta: Atika Dátum december 03, 2014, 18:26:10
GUTS kaszinó van sportfogadás része is jó kis ünnepi naptáruk már hétfő óta él. Befizetés kell és másnaptól már jogosult is vagy a napi ingyenes pörgetésekre akciókra és nincsen forgatási kötelezettség egyből szabadon felhasználható :redchug: Már egy éve nyomom náluk abszolút megbizhatóak és korrektek és fizetnek nincs hókuszpókusz meg parasztvakitás ;)

Regletem biztos ami biztos, küldték a bónuszajánlatot ahogy kell. Hasonlóan a comeon hoz, itt is lépcsős bónuszok vannak, az első három befizetés után, freespinekkel megtoldva. Viszont 1, a Termsben az van hogy magyaroknak nem jár 2, sajna a bónusz freespinekre 35x forgatást ír. Na de majd visszanézek 11-re milyen promó van ma . Akkor azt mondod a kalandáros promók forgatás nélküliek igaz? Illetve live chaten megoldható az azonosítás és gyorsan fizetnek ki?

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 05, 2014, 05:11:47
A mai promók elég gagyik, de legalább vannak  :laugh:

-unibet: megint lol. 15 eurót kell megforgatni az élő kaszinó rulett asztalán, és egyike lehetünk azoknak (a botoknak  ;D), akik a 20 x 30000 Ft extravaganza nyereményalapon osztoznak. Oda van írva hogy olvassam el a feltételeket, de nem találom  ;D
Erre mar tenyleg mit lehet mondani? Inkabb csendben is maradok.

Idézetet írta: junglefever Dátum december 05, 2014, 05:37:02
Erre mar tenyleg mit lehet mondani? Inkabb csendben is maradok.

Na jó, azért a tegnapiból se húzhattak sokan hasznot  :D Hátha holnap , mikor jön a Mikulás  :ok:

Igen a kalendáros promók azok meg még az e-mailben kapott pörik is forgatás mentesek.A számládon belül van üzenet küldési lehetőség is egy kis boríték fent az account felirat mellett klikk rá és üzenet küldése fájlt is tudsz csatolni hozzá. Kifizetés pedig tényleg gyors. Remélem tudtam segíteni   :ok:

A tegnapi coralos nekem bejött.. 10fontot költöttem el side gamesen, abból jött 20font, majd a 10bingó bónuszból 11font :)

Ma a triobet bónusza használható.

10 eurós fogadásbiztosítás a kosárlabda Euroliga meccseire.
Bónuszkód: XMAS122

Mára

-comeon: nem teljesen értem a promót. 5 eurós kockázatmentes fogadás, ha az oldal szélén látható quick bet opciókra teszünk és elmegy. De azt is írja hogy a bankerből kell (Arsenal, City, Pool nyer).
-redbet: húsz eurót kell befizetni és megforgatni a kaszinóban, ez érvényes a sportra is, illetve pókeren pontokat kell gyűjteni,így mindhárom esetben nyereménysorsolásra lehet jegyeket szerezni. A sorsoláson PS4-et, XBox One-t, iPhone 6-t és iPad Air 2-t lehet nyerni.
-unibet: 1500 Ft értékben kell fogadni bármilyen 1.4 es oddsra (foci), és holnap 5 ingyenpörgetést írnak jóvá a South Park: Real Chaosra. Emellett meccsjegyet lehet nyerni a kézi EB-re.
-coral: szombat és vasárnap a Black Widow és a Da Vinci Diamonds gépeken elért nyeremény 25% át bónuszban még jóváírják. Minimum 20 kört kell lejátszani, min 5 font nyeremény után, min 1 -max 50 fontot írnak jóvá. Van bet and spin akció, de magyaroknak elvileg nem jár.

Úgy értelmezem, hogy a comeon promóban ma akkor van 5 eurós fogadásbiztosítás, ha az előre elkészített 3-as kombira teszünk, ami az Arsenal, City, Pool győzelmet takarja
Alapból 10 eurós tétet ír, de át lehet állítani ötre.
Feliratkozás szükséges a fogadás előtt!!

A triobeten ma póker freeroll van.

Idézetet írta: Knapp Dátum december 06, 2014, 12:37:13
Úgy értelmezem, hogy a comeon promóban ma akkor van 5 eurós fogadásbiztosítás, ha az előre elkészített 3-as kombira teszünk, ami az Arsenal, City, Pool győzelmet takarja
Alapból 10 eurós tétet ír, de át lehet állítani ötre.
Feliratkozás szükséges a fogadás előtt!!

A triobeten ma póker freeroll van.

Köszi! Ez azért annyira nem easy money. A Shitty még jöhet, a másik kettő elég necc... Miért nem a Chelseat tették be, nem is értem :D

Idézetet írta: Knapp Dátum december 06, 2014, 12:37:13
Úgy értelmezem, hogy a comeon promóban ma akkor van 5 eurós fogadásbiztosítás, ha az előre elkészített 3-as kombira teszünk, ami az Arsenal, City, Pool győzelmet takarja
Alapból 10 eurós tétet ír, de át lehet állítani ötre.
Feliratkozás szükséges a fogadás előtt!!

A triobeten ma póker freeroll van.

Akkor nem a bankerből kell, hanem azt  ;D Így viszont fura, akkor minek van 3 lehetőség?

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 06, 2014, 13:07:23
Akkor nem a bankerből kell, hanem azt  ;D Így viszont fura, akkor minek van 3 lehetőség?

Szerintem nem volt 3 lehetőség, a jobboldali menüben "gyors fogadásra" eleve ennek a 3 csapatnak a győzelmét ajánlotta egy kombiban. Csak a tétet kellett beállítani.

Idézetet írta: drogos Dátum december 06, 2014, 12:49:16
Köszi! Ez azért annyira nem easy money. A Shitty még jöhet, a másik kettő elég necc... Miért nem a Chelseat tették be, nem is értem :D

Most még legalább van esély!   ;D

Idézetet írta: Knapp Dátum december 06, 2014, 16:29:53
Szerintem nem volt 3 lehetőség, a jobboldali menüben "gyors fogadásra" eleve ennek a 3 csapatnak a győzelmét ajánlotta egy kombiban. Csak a tétet kellett beállítani.

Most még legalább van esély!   ;D

Már nincs :D

Gala bingo:

It's Win Win all the way today – get cashback if your luck's not in!

    Opt in and buy tickets for today's Win Win bingo games
    If you don't win a prize, you'll get your cash stake back in bonus funds!

Pénteken befizettem a Guts kaszinóba 20 fontot, majd meg is forgattam az összeget. Tegnap délután belépek, mondom lepörgetem a 10 Piggy Riches pörgetést(ott volt mellette a zöld pipa a naptárban), de sehol semmi.
Írtam nekik Chat-en, itt azt mondták majd 25-én egybe írják jóvá az összes pörgetést, utólag megnézve igaza lehet, az oldalon is így szerepel.
Szerintem egyébként úgy van, ahogy gondoltam, hogy csak a befizetés napján kapjuk meg az ingyenes pörgetéseket, mivel a tegnapi Twin Spin pörgetésnél nálam már nincs ott a zöld pipa, tehát minden napra kellene befizetés(+forgatás is?), hogy megkapjuk az összes pörgetést.