Póker

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerintem mindenki aki kezdő a pókerben, mármint a netes pókerben, mondjuk egy texas holdemben, az iratkozon fel egy pár ingyene turnéra, vagy játszon kevés összeggel bizonyos asztaloknál, s igy tanul egy csomót.

A pókerhez sok tudás kell, egy kis rafináltság is, de szerencse is... :beerchug:

hm... holdemet azt nyomtam a haverokkal de nem neten , lehet kiprobalom a neten is,csak egyszer lassam a beigert segitseget :D  :great:  :beerchug:

Idézetet írta: bleah Dátum január 11, 2007, 19:56:54
hm... holdemet azt nyomtam a haverokkal de nem neten , lehet kiprobalom a neten is,csak egyszer lassam a beigert segitseget :D  :great:  :beerchug:
Neten vmivel könnyebb mint élőben :)

én spec élőben jobban szeretek játszani!
és alapok nélkül senkinek sem ajánlom h pénzes asztalokhoz üljön. max play moneyval és freerollos versenyeken szabad így leülni, ill. akkor ha óriási a bankszuámlád és el akarod verni. egyre több profi ül amatőr asztalokhoz csak h pénzt nyerjenek!

Amikor az elején elkezdett érdekelni az online póker, kutattam a neten valamiféle százalékos esélybecslő program után mint ami a tv közvetítéseknél van. Találtam valamit, ha előkaparom szólok.


Megvan esetleg valakinek magyar fordításban a
David Sklansky: A póker elmélete

Idézetet írta: nonprofit2 Dátum január 11, 2007, 20:49:16
Meg is van:

http://www.texasholdem-poker.com/calculator.php?card1=13&card2=12&suit=Unsuited&chance_format=percentage&decimals=2

ez nagyon jó kis oldal, de élőben nem lehet alkalmazni, és onlineon is annyira kevés az időd, h szinte alkalmazhatatlan lesz. erre használják az "out"okat, és abból számolják a százalékot. természetesen ennyire nem pontos, DE közelítőleg kiváló.

Idézetet írta: nonprofit2 Dátum január 11, 2007, 20:57:30
Megvan esetleg valakinek magyar fordításban a
David Sklansky: A póker elmélete

Nincs, de elolvastam.
Elkezdtem írni már a póker-elméletes doc-ot, és benne lesz jópár dolog Sklansky-tól és Lee Jonestól is. Vmint pár olyan cucc, amit Stocktrader-től lestem el.
Valószínűleg szépen apránként fogom feltenni a jegyzeteimet ide, mert képtelen vagyok egy docban megírni mindent.
Alap dolgok magyarázatára van szükség, v azzal viszonylag tisztában vagytok? pl.: preflop, flop, suited connector stb...?

Idézetet írta: jaaas Dátum január 12, 2007, 11:44:13
Idézetet írta: nonprofit2 Dátum január 11, 2007, 20:57:30
Megvan esetleg valakinek magyar fordításban a
David Sklansky: A póker elmélete

Nincs, de elolvastam.
Elkezdtem írni már a póker-elméletes doc-ot, és benne lesz jópár dolog Sklansky-tól és Lee Jonestól is. Vmint pár olyan cucc, amit Stocktrader-től lestem el.
Valószínűleg szépen apránként fogom feltenni a jegyzeteimet ide, mert képtelen vagyok egy docban megírni mindent.
Alap dolgok magyarázatára van szükség, v azzal viszonylag tisztában vagytok? pl.: preflop, flop, suited connector stb...?
Várom a dokot  :beerchug:

Kezdjük egy kis száraz anyaggal, a játékosok ismertetésével! Töltsétek le, és "szórakozzatok". Igérem, a többi izgalmasabb lesz:

Idézetet írta: jaaas Dátum január 12, 2007, 20:09:03
Kezdjük egy kis száraz anyaggal, a játékosok ismertetésével! Töltsétek le, és "szórakozzatok". Igérem, a többi izgalmasabb lesz:
Szépen elmagyaráztad a kifejezéseket, már tanultam is vmit :) Igy név szerint nem ismertem mindegyiket :great:

Akkor itt a folytatás a játékosok stílusáról:
/a folytatás kicsit később jön majd/

#28 január 12, 2007, 22:18:21, Milan
Engem is erdekelne a tortenet. Matek OK. Apropo, ugy latom a PokerTime-nal 1000 dollaros kezdo bonusz van (kaszinolista.com) - kezdokent asszem ilyen helyen erdemes probalkozni, vagy nem? Ki mit gondol?

#29 január 12, 2007, 22:18:45, Milan
Idézetet írta: Vegaswinner Dátum január 12, 2007, 21:58:47
Engem is erdekelne a tortenet. Matek OK. Apropo, ugy latom a PokerTime-nal 1000 dollaros kezdo bonusz van (kaszinolista.com) - kezdokent asszem ilyen helyen erdemes probalkozni, vagy nem? Ki mit gondol?

Örülünk h 1 hozzászólással már reklámozol is :twak_125: