Paypal

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Skrill kártyámat paypal GBP-be rakta ami fölösleges átváltással. Ezt át lehet állítani valahol?

Fizetéskor vagy pénzküldéskor lehet választani. Fizetéskor nem mindig, az függ a számla kiállitójától.

Sziasztok!

Tudnak nekem valaki segíteni paypal-el kapcsolatban?

Rendeltem parfümöt interneten keresztül, azonnal lehetett fizetni paypalen keresztül.! Március 27-én csütörtökön utaltam 7.760 Forintot, viszont mai napig Status: Pending tehát folyamatban van! Mit lehet ilyenkor tenni? Írtam az ügyfélszolgálatnak, de semmi reakció. akinek pedig küldtem volna az összeget az alábbi hiba jelentkezik ( mellékeltem csatoltam)

Előre is köszönöm a segítséget! :)

Jött ma egy e-mail, hogy szokatlan tevékenységet észleltek a számlámmal kapcsolatban, stb, lépjek be amint tudok, változtassak jelszót blablabla. Na most, belépek, erre azt írja, hogy random ki lettem választva pár ellenőrzésre, ezért írjam be az egész kártyaszámomat, és ezután egyéb ellenőrzések következhetnek.
Valaki találkozott már ilyennel, vagy mi lehet itt a helyzet? Kicsit furcsa, hogy pont egyszerre jön ez a két dolog. Vélemények?

Biztos a Paypal-től kaptad az e-mailt? Nem lehet, hogy adathalász? Én a helyedben nem hiszem, hogy megadnám a kártyaadatokat.

Semmi gyanús nincs az e-mailben. Főleg, hogy az csak figyelmeztet, hogy valami rosszat érzékeltek az accountommal kapcsolatban. Az oldalra belépve hozza fel ezt a másik verification dolgot, szóval lehet, hogy a kettő egymástól tök független, de mégis gyanús volt. Nem is adtam meg semmit egyelőre.

Ha kézzel irtad be a www.paypal.com-ot és úgy belépve kérte az ellenőrzést, akkor nem adathalász. Másképp viszont lehet az (e-mailből klikkelt link).

Paypalról most szeretnék első kifizetést csinálni, a PTC oldalakról gyűjtött pénzt akarom hazautalni.

Olvastam valahol, hogy régen gond volt a Paypalnal, ha a First name mezőbe a keresztnevet írták, most is fennáll ez a probléma, mert nekem is a keresztnév van írva a first name mezőbe?

A bankszámla megadásánál nem kéri se az IBANt, se a SWIFT kódot, elég a 16 jegyű bankszámlaszám, ha az országnál Magyarország van beállítva?

Idézetet írta: ZTE88 Dátum június 25, 2014, 12:58:04
Paypalról most szeretnék első kifizetést csinálni, a PTC oldalakról gyűjtött pénzt akarom hazautalni.

Olvastam valahol, hogy régen gond volt a Paypalnal, ha a First name mezőbe a keresztnevet írták, most is fennáll ez a probléma, mert nekem is a keresztnév van írva a first name mezőbe?

A bankszámla megadásánál nem kéri se az IBANt, se a SWIFT kódot, elég a 16 jegyű bankszámlaszám, ha az országnál Magyarország van beállítva?

Paypal OK, 1 banki nap alatt megjött a hazautalás, a névvel se volt gond.

Kaptam nem is olyan régen mailt, hogy minden tranzakcióm útán 1$ vissza térítenek, ebben a hónapban.
És volt is egy hete egy vásárlásom meg is kaptam az 1$. Szóval most érdemes 1$ értékben vásárolgatni  :)

Idézetet írta: bendehal Dátum július 18, 2014, 22:06:39
Kaptam nem is olyan régen mailt, hogy minden tranzakcióm útán 1$ vissza térítenek, ebben a hónapban.
És volt is egy hete egy vásárlásom meg is kaptam az 1$. Szóval most érdemes 1$ értékben vásárolgatni  :)
Ha ezt hamarabb tudom minden 0.1-s bizbaszt megveszek e-bay-rol :D

Van 10 euróm paypalon, amivel különösebben nem tudok mit kezdeni, skrillen 5 euróért megvállnék tőle, nem érdekel valakit?

We're sorry, but we can't send your payment right now.

Na ilyenkor mi a helyzet?!  ???

Sziasztok! A segítségeteket kérem! Egy tippadó oldalra szeretnék befizetni Paypal-o keresztül. De valamiért nem lehetséges! A szöveg ez :

"You cannot use an e-mail address or card number that belongs to an existing PayPal account. If you have a PayPal account, please log in. If you don't, please change the e-mail address or card number and try again."

A Google Fordító sajnos darab xart nem ér! Valaki tudja, hogy mi lehet a probléma? Előre is köszönöm!

Valamikor azzaz az e-mail cimmel vagy bankkártyával regisztráltál a paypalre. Használj más cimet vagy kártyát.

Ne fizess be tippadó oldalakra szerintem.