OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


sajna nem tudom majd követni, mert nem leszek net közelben, de Putnok-Vasas meccs lesz 17:00-tól, bwin bet365 van élő, elvileg úgy hirdetik, hogy gálameccs lesz :D
kövessétek majd, ki tudja, lehet tényleg az lesz...

11. perc 0-2-nél 8.5-es határ van kint.  ;D

3 perc múlva bet365 live felület női kézi
szerbia-egyiptom

első fi szerbia ér el hamarabb 17 gólt @ 3.25

kis téttel mehet 20 gólig is 8.50-ért egy patront megérhet

nam dinh 2 - lahm dong
vietnámi foci

első fi eredménye minden más @ 41.00 bwin
1. percben jár

#3724 június 25, 2018, 10:11:04, oakland23
montenegró-egyiptom női kézi mediterrán játékok, élő felület bet365, mindjárt kezdés

1. fi Montenegró ér el először 20 gólig @ 3.50

ugye himi-humi torna, de a montenegrói csapat egész nívós játékosokkal vesz részt a tornán, többen a buducnost fenőttből itt vannak grbicékkel kezdve. Egyiptom a szerbek ellen egész jó tempót ment, tehát nem lassította direkt a játékot, így ez nekem játszható opciónak tűnik.

tétet mindenki úgy választ, ahogy akar, de játszható a tipp

*nah, hát nagyon úgy tűnik, a montenegróiak most akarnak pénzt keresni...

FIBA ASIa CUP kvali
kosár, live felület, bet365
10:30-kor kezdés

Thaiföld-Brunei
Thaiföldnél most már játszik Lamb, lyen szinten kb 40 pontos játékos, ha sokat játszatják, de igazából itt nélküle is gáláznia kéne a thai csapatnak. Brunei nem tudom miben bízhat, talán abban, hogy a thai csapat valami olyasmi fogadást köt, ami megmenti őket a nagy zakótól  :)

első negyed 35.5 pont felett @ 1.90 bet365

Thaiföld vagy 30 pontra jó lesz az első negyedben, Brunei talán talál 6 pontot. Megnézzük, hogy alakul

#3726 június 26, 2018, 12:20:27, oakland23
hasonlóan az előzőhöz, kosár, asia basket kvalifikációs meccs
Kambodzsa-Szingapúr

39.5 pontos favorit Szingapúr, szerintem ennél több is lehet közte. Úgy 30-al több, de lehet én nézem be. Szóval legutóbb 95-64-et játszott a két csapat (SZingapúr nyert), de akkor a kambodzsaiaknál 10 amerikai (gondlom ilyen olyan ösztöndíjjal kinn tanuló)  játékos is hazatért. Most egyedül egy vban itt a keretben közülük, miközben a Szingapúri csapat szó szerint erősödött egy mindössze 17 éves, de bitang nagy benga centerrel, olyan igazi masztodon-féle, beteriti az egész festéket :D A kambodzsai csapatban mindenki alacsony, a centerük is 187 cm, miközben azért a szingapúriaknál sokat vannak 190 felett, ez a 17 éves srác egyenesen 2 méter, és a súlya is megvan, hogy helyet csináljon magának.

Én amondó vagyok, élőben itt is lehet kaszálni, a bet365-nél 40 pontot várnak közé, én egy óvatos 70-et saccolok, mint differencia. De élőben kell ott lenni, mármint a bet365-ön, aztán megnézni, hogyan is alakul, de szerintem a 40 pontos különbségnek legrosszabb esetben jönnie kell.

13:15-re van kiírva a kezdés, live elvileg lesz.

*az under/over line-t most húzták fel 137-ről 140-re, szerintem így is over. Szingapúrtól 110 körül várok, ami viszont jó kérdés, hogy így ebben a formában mire képes Kambodzsa...

Basszus ha egyből felnézek a fórumra meg ide, akkor nem bukok a Kambodzsa plusszos hendivel. Ezek tényleg gáláznak, tényleg lesz vagy 70-80 közte (lehet még 90 is). Durva.  ;D

Amúgy honnan tudsz mindig ilyen jó háttérinfókat?  :)

Köszi a Szingapúr tippet, pont sikerült elcsipnem kezdés után pár perccel.

kosárlabda, női scd
bet365
21:30

Moldova-Málta
Tipp: Málta -22.5 pont @ 1.83

Sajna már én is későn érkeztem, mert 16.5 volt a hendihatár, de egyik pillanatról a másikra beesett. Most 22.5-ös, de legutóbb, mikor találkoztak, Málta 90-30 arányban nyert, Moldova pedig most talán még gyengébbnek tűnik, így alsóhangon egy 40 ponttal jobb, legalábbis nálam. De ha nem tolják majd végig izomból, egy laza 30-35 ponttal akkor is jobb Málta női csapata elviekben...


bet365 live kosár
szaúd arábia - omán, most kezdik,
érdekes meccsnek tűnik, de kérdés, hogy az lesz-e, egyelőre semmit sem teszek, de követem  :)
omán az elmúlt években nem nagyon játszott vál. meccseket, kíváncsi vagyok, milyen csapatuk van

18:30
vízilabda, női
Magyarország-Japán

22.5 gól felett @ 1.85

Japánnal lehet overezni, mert nem olyan jó a védelmük, de elöl sokat mozognak, kreatívak, biztos sok előnyük is lesz, és mivel Olimpiára készülnek, nincs rossz csapatuk, már többször megmutatták. Nálunk még lesz egy keretszűkítés, ezért mindenkinek oda kell tennie magát. Olyan 16 dobott és 8 kapott gólra számítok. Nem mondom, hogy tuti tipp, de olyan közepesen erős. Egy 21.5-ös line-nak jobban örültem volna, de ez még határon van, ami belefér nálam
bet365, de biztos van máshol is


Idézetet írta: oakland23 Dátum június 27, 2018, 11:43:05
kosárlabda, női scd
bet365
21:30

Moldova-Málta
Tipp: Málta -22.5 pont @ 1.83

Sajna már én is későn érkeztem, mert 16.5 volt a hendihatár, de egyik pillanatról a másikra beesett. Most 22.5-ös, de legutóbb, mikor találkoztak, Málta 90-30 arányban nyert, Moldova pedig most talán még gyengébbnek tűnik, így alsóhangon egy 40 ponttal jobb, legalábbis nálam. De ha nem tolják majd végig izomból, egy laza 30-35 ponttal akkor is jobb Málta női csapata elviekben...

62-15-re vezet Málta félidőre  ;D Erre azért én sem számítottam, fi-ben 72 pont a hendihatár  :D

Nem tudom honnan szerzed ezeket az infókat, de én alig találok valamit hozzá. Mindenesetre sikerült 20000 profitot termelnem a tegnapi Szingapúrral, meg most Máltával. Köszi szépen.

holnap vizi női vodafone kupa
USA-JApán
21.5 over @ 1.83
bet365

Mi ma 20-8-ra vertük Japánt, ha nem fújnak ellenünk kontrát a 4. negyedben vagy 5-ször, meg megadják a sporik, ami jár, lazán 26-27 gólt dobunk.
Valószínű, hogy USA sem szarozni jött ide, 14-4-re verte Asztráliát. Ha az ausztráloknak vertek 14-et, akkor a japóknak illene 24-et.

A szarság az, hogy lehet a Japán elleni meccset nem fogják komolyan venni, és majd csak minket vesznek komolyan, japán ellen meg szituációs gyakorlatokat végeznek. De én nem nagyon tudom elképzelni azt, hogy USA alibizik, így azt sem, hogy ne jutna 20-ig, meg azt se, hogy a japók megint egy kis bírói segédlettel ne dobjanak 4-5 gólt. Talán USA védekezése sem lesz olyan kemény, és picit megkegyelmeznek az aprócska japóknak, akik kb semmit nem tudnánk tenni USa ellen, ha komolyan venné a védekezést. Viláűgligában legutóbb 16-9-re nyerte USA Japán elllen, az 25 gól, ennyi most is kéne legyen olyan 20-5 elosztásban. Téttel óvatosan, mert gyanúsan alacsony a line, meg amúgy sem tétmeccs. Közepestől picivel gyengébb tipp, ami a tétet illeti.

ill vizilabda
mediterrán játékok
bet365
csütörtök
spanyol női - portugál női
27.5 gól felett @ 1.83

ég és föld a különbség, amit a -21.5 ös hendi is sejtet.
A spanyol csapat a közelgő eb-re készül, a felkészülési programba beleillik a mediterrán játékok, mert azért van ott komoly csapat is, olaszok, görögök, akikkel tudnak normális meccset is játszani.
Portugália női vizilabdában nem faktor
ahogy nézem, a spanyol csapat fullos, tehát az Eb-re készülő csajok vannak itt nyílván bővebb kerettel, de nem egy u18-as csapatot hoztak el.

spanyol részről negyedenként 7 góllal számolok, az 28, de vagy 3-4 dugót talán dobnak a portugálok is. Ráadásul a tippet segíti, hogy Tarragona rendezi a mediterrán játékokat idén, így a spanyol csajok hazai medencében, hazai közönség előtt játszanak, a közönséget meg illik kiszolgálni. spanyolok szerintem 30-ig eljutnak, aztán majd kiderül
ez sem túl erős tipp tétet tekintve, de játszahtó