OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


13:00
Tambov-Veles Moszkva
foci, barátságos
bwin/sportingbet live felület

Két dolog miatt szeretem ezeket a ruszki barátságos meccseket. Vagy nem nyúlnak bele, és akkor ilyen tök átlagos 1-2 gólok meccsek jönnek az over helyett, vagy belenyúlnak, és akkor 7-8 gól sem kizárt. Fogalmam sincs, ez most melyik lesz, de én húztam mindenféle overt. Amúgy semmi info vagy valami, egyszerű megérzés, nem több. De mi értelme van barimeccset játszani, ha nem bundázza az ember? Semmi.

10:30-tól, de már live felület (bwin/sportingbet)
AFF u19-es foci
Myanmar-Brunei

Két lehetőséget látok, mert vagy lepiheni Myanmar és nyer 2-3 góllal, vagy odacsap, és lő 7-8 gólt.
Simán van esély utóbbira, mert alapesetben 5-6 gól van a két együttes között. A tornán ráadásul Brunei már a 4. mecccsére készül, míg a myanmari válogatott 'csak' a 3.-ra.
Brunei kiesése a három veresége után biztossá vált.
Tudom, hogy minden meccs más, de Brunei tán 5-0-ra kapott ki attól a Kambodzsától, melyet Myanmar 4-1-re vert.
Egyébként pedig Myanmarnak fontos a győzelem, mert még nem jutott tovább, és igazából még a gólkülönbségnek is lehet szerepe, ami talán erősíti az overt.

nem írok konkrét tippet, én magamnak behúztam mindenféle overt mindenféle téttel, de egy ilyen 3-0-ás félidőt minimum várok, végére meg min. 5-6 gólos myanmari sikert, de azért titkon abban bízom, hogy még nagyobb lesz a különbség.

u20-as női kézi félidőben
Egyiptom-Svédország

2. félidőben Svédország ér el hamarabb 20 gólt @ 1.85 bet365

egyiptom rendre elfárad, eddig négy meccse volt, kapott a 2. félidőben 21, 21, 19 és 25 gólt. Legutóbb a németek kivégezték őket, szerintem a svédek akokr is dobnak 20-at, ha lötyögnek

aff női foci
thaiföld-ausztrália u20
tipp: x @ 4.20 bet365

mindkettő továbbjutott, igazából lényegtelen, hogy első v második lesz, így szalonremit várok. tartalékolnak az elődöntőre, még a 0-0-t sem zárom ki, nem hiszem, hogy nagyon egymásnak ugranak

14:00-tól kezdés

14:00-től u20 női kézi live

francia-német

első fi első 10 gólig egyik sem @ 16.00

kis téttel mehet, ha ezek elkezdenek játszani, ott minden lesz, csak gól nem


TiB naplójában láttam, hogy tett az Alashkert góljára a Celtic ellen, ami jó ötlet. Beugrott, hogy pár éve bundázott a skót bajnok  a Lincoln Red Imps ellen, akkor a hazaiakra 30.00-oddson lehetett fogadni, 1-0-ra kikapott a Celtic, otthon persze lazán fordított  ;D
Rendesen csalódott lennék, ha nem bundáznák, így abból indulok ki, hogy bundázzák.  :D Viszont most nem a szokásos lebeszélt 1-0-ra tippelek, hanem valami 3-3 félére, hogy azért legyenek idegenben lőtt gólok dögivel, így belefér a kapott is.
Megnéztem, a bet365-ön egész pocsék, 21.00-es odds van rá, ha a hazai csapat min. 3 gólt lő, bwinen már tetszetősebb 67.00-es. Ha csak kettőt lő az Alashkert, az 12.00-es odds

500-500 Ft-ot megér, ha a Celtic gólt, gólokat akar kapni, akkor fog is. Ha csak egyet kap, akkor TiB örül, ha legalább kettőt, akkor mindketten  :)

Amire még gondoltam, hogy behúzom minden BL-meccsen az esélytelent győzelemre 2/8-ban, de ezt elvetettem.

Én is megtettem a hazai min. 3 gólt,csak én a papíralapú mixen,ugyanis fantasztikus 92-szeres oddszot kínált rá.Mire leértem vele a totózóba,hogy feladjam(kb.negyed óra volt),már csak 70-szeres oddsz volt rajta.Gyorsan változnak az oddszok és nem is kicsit.

u20as női kézi vb helyosztó
Kína-Paraguay 19-19 fi-ben

bet365

2. fi első 17 gól Kína @ 3.10
2. fi első 20 gól Kína @ 8.00

Igazi run n gun meccs, csak tüzelnek, nincs védekezés. Kína eddig általában a 2. félidőben még kevesebbet védekezett, sokat kapott, de szinte mindig többet is dobott. ehhez jön még, hogy Paraguay tegnap is pályán volt (Kína pihent, mivel az elefántok visszalépése okán csonka volt a vb), így elvileg Kína frissebb.

Én mondjuk tettem ugyanezeket a tippeket Paraguay-ra is, mert hát azok is mennek becsülettel.

#3758 július 11, 2018, 13:23:43, oakland23
18:30 U20 női kézi Magyarország-Románia
Tipp: Magyarország 29.5 gól felett @ 2.00
+
foci vb Anglia-Horvátország
tipp: kaput eltaláló lövések száma 7.5 felett @ 2.00

Románia elvesztette egyetlen balkezes lövőjét (szélsőjük gondlom még van bal kezes), aki védekezésben is fontos volt. Eddig sem volt elit védekezése, Paraguay ellen is 25-öt kaptak, dánia ellen 42-őt!
hosszabban:
http://www.fortunaweb.hu/hu/Noi_Junior_kezilabda-vb__Mar_elodonto_a_tet_a_Romania_elleni_meccsen_413

vb meccsre meg azt mondom, lesz min. 8 kaput találó lövés, ami mondjuk nem tuti tipp, látva ezeket a förtelmesen szar meccseket. Viszont hátha lesz korai gól, aztán akkor lesz valami tempó. Ami még tetszik, hogy számít egy esetleges 2*15 perc is. Bet365-nél csak 6.5 a line, de ott nem számít a ráadás. A horvátoknál meg benne van, hogy büntetőkig húzzák. Ha meg 120 perc alatt sem jön össze 8 kaput találó lövés, akkor meg is érdemlem a lompost

(A cikkben még kedvezőbb a line a kézi-meccsre, de azóta sajna az unibet is emelt rajta. Én is már csak 29.5-ből tudtam húzni, reméljük, hogy Klujberék megdobják a 30-at, és nem gólon múlik majd)

amit még néztem, 18 vagy 18:30-kor u20-as női kosármeccs is lesz, magyar-belga női
Belgium elég puha csapat, olyan szempontból, hogy gyenge. Elég soft kosárlabdát játszik, alig-alig foultol, engedi játszani az ellenfeleket, támadásban sem csalják az időt, sok-sok triplát dobnak, azt 34-35%-kal, ami azért simán jó, de semmiképp sem rossz. Kíváncsi vagyok, a magyar pontok számát illetően mi lesz a határ, én ilyen 75-re számítok, ha ennél kedvezőbb, akkor egy overt ráhúzok majd élőben.

+ még két európai felk meccs, ahol várok pár gólt
Triglav Kranj - Fuzinar
indokkénk semmit nem tudok mondani, csak azt, hogy magyar másod-harmadvonalas csapatoktól is rendre sokat kap a Fuzinar, és tegnap is pályán volt. Nyílván ma mások játszanak, gondlom van vagy 20-25 fős keret, de fene tudja, lesz-e átfedés. szerintem 8-10 gól befigyelhet  ;D
ill
Füzesgyarmat-Kecskemét

utóbbihoz van egy kecskeméti haverom, aki szokott mondani ezt-azt, már persze nem azt, hogy bunda-e vagy valami, hanem hogy milyen erős a kezdő, mi a cél, hogy lesznek a cserék, idő, pálya, szóval közelvan a csapathoz,akit még fel kel hívnom, de előbb ebéd így fél kettő körül  :D

előbbi 17-től, utóbbi 18-tól kezdődik. bet365-ön tán lesz live mindkettőre, de bízom benne hogy bwien vagy unibeten is, mert ott nagyobb odds mellett lehet tenni kisebb tétért eltolt overeket.

u.i.: női kézimeccs 16:15-től lesz, eddig sok helyen írták rosszul, de már bet365 is módosított

15:00-tól
jnior női kézi vb, helyosztó 6-8. helyért
Románia-Dánia
Tipp: Dánia góljai 29.5 felett @ 1.95
bet365

Guruban írtam róla pár sort, többet nem nagyon tudok hozzátenni.

ill élőben is fogom követni, ha el nem felejtem, dánia run to 15, 17, 20 first, meg dánia min 35-ig jut 5.00-ös oddsért kis téttel simán megér majd egy próbát

bemelegítésnek egy élő  :D
U20-as női kézi vb, helyosztó
Franciaország-Románia

félidőben 16-11-nél
tipp: 2. félidő első 17 gól Franciaország @ 4.50

Igazából 50/50-es tipp, de mint ilyen, azért 4.50-es odds mellett megpróbálható. Láttuk Romániát ellenünk, amikor úszik a hajó, hagyják menni. Itt a gall lányok az első fi-ben is bőven akár 20-ig is mehettek volna, de sokat rontottak, heteseket elkúrták. Én abban bízom, hogy a 2. félidőben nem sok védekezés lesz (főleg román oldalon nem), és akkor ennek jönnie kéne

20:00
magyar-norvég női u20-as döntő, kézi
Norvégia eljut 30 gólig @ 5.25

nem tudtam otthagyni ezt az oddsot, nagyobb téttel pedig amolyan főtipp, hogy a norvégok eljutnak min 23 gólig 1.40-ért