VIP Tippjáték

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


február 28, 2013, 23:26:46, Milan
VIP Tippjáték

A "VIP Tippjátékban" azon személyek szerepelhetnek akik teljesítik a következő feltételeket:

1. Rendelkeznek minimum 1000 hozzászólással
2. Minimum 1 éve fórumtagok
3. Az elmúlt hónapban volt minimum 25 hozzászólásuk a fórumon

Nyeremény (Márciusban):

1000 SPF Klub Pont!


Ezen a részlegen is teljes egészében érvényes a Tippjáték Szabályzat!

Azért írtam a nyeremény mellé zárójelbe a "Márciust", mivel ez egy "ajándék" részünkről. Az azután következő hónaptól már lenne belépési díj, pl. 50 vagy 100 SPF Klub Pont + a feltételek teljesítése

Igazából itt presztízsre megy a harc.  ;D

Többen is igényeltetek már egy hasonló játékot, hát íme...!

Ami nagyon fontos! Abban az esetben ha szerepelsz a VIP tippjátékban, akkor automatikusan szerepelsz a standard (normál) tippjátékban is, s harcba szállsz az ottani nyereményekért.

Maga a tippjáték lebonyolításán nem szeretnénk módosítani a továbbiakban, viszont a részvételi feltételeket, benevezési díjat stb. közösen kellene megtárgyaljuk a VIP tippjátékosokkal.

Várjuk ötleteiteket, javaslataitokat!

Sok sikert mindenkinek!

Jah, amit elfelejtettem, a VIP Tippjátékban való részvételhez jelentkezni kell, privát üzenetben!

Jelentkezési határidő: Március 4, 8:00

:beerchug:

A VIP tagokat a jelentkezések alapján folyamatosan hozzáadjuk a VIP tippjátékhoz, de a toplistában a neveket, csak a következő feldolgozás után fogjátok látni...ez az aktuális "VIP toplista" sem a reális, mert automatikusan átvette a haladósokat, de pár nap múlva minden tiszta lesz.

És még egy hír: ettől a hónaptól beszállok én is a versenybe. Ha véletlenül nyertes helyen végzek (erre az odds kb. 500 körüli), akkor természetesen az az utánam következő játékosnak jár...

Reszkessetek! Jövök!  ;D

Sok sikert mindenkinek!  :beerchug:

Szoval presztizs :), igy se rossz, de az első 3 helyezett kaphatna 15,10 és 5eu-t a skrillen keresztül, mert itt azért valoban a régi és éveken keresztül kitartó fórumtagok játszanának. Dehát ha probléma 30eu akkor hát a játék kedvéért is érdekes lesz. Sok sikert mindenkinek!

Idézetet írta: Milan Dátum március 01, 2013, 07:40:56
A VIP tagokat a jelentkezések alapján folyamatosan hozzáadjuk a VIP tippjátékhoz, de a toplistában a neveket, csak a következő feldolgozás után fogjátok látni...ez az aktuális "VIP toplista" sem a reális, mert automatikusan átvette a haladósokat, de pár nap múlva minden tiszta lesz.

És még egy hír: ettől a hónaptól beszállok én is a versenybe. Ha véletlenül nyertes helyen végzek (erre az odds kb. 500 körüli), akkor természetesen az az utánam következő játékosnak jár...

Reszkessetek! Jövök!  ;D

Sok sikert mindenkinek!  :beerchug:

MonkeyBeten 801.00-ért láttam Milan győzelmét  ;D  Egyébként pedig köszönjük!

Idézetet írta: horzol Dátum március 01, 2013, 11:33:43
Szoval presztizs :), igy se rossz, de az első 3 helyezett kaphatna 15,10 és 5eu-t a skrillen keresztül, mert itt azért valoban a régi és éveken keresztül kitartó fórumtagok játszanának. Dehát ha probléma 30eu akkor hát a játék kedvéért is érdekes lesz. Sok sikert mindenkinek!

Úgy gondoljuk, hogy azon személyek akik ebben a játékban szerepelnek, nem a pénzért szállnak harcba.

Látjátok, hogy néha a pénz mikre vezet, s milyen hajsza folyik...a VIP tippjáték nem erről szól.

Nem utolsó sorban, aki itt szerepel, az részt vesz automatikusan a hagyományos tippjátékban is ahol Betclices számlafeltöltéseket lehet nyerni.

Amúgy meg egyáltalán nem probléma az a 30€, de úgy értem jelen esetben fölösleges, s azt hatékonyabban is felhasználhatjuk.

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 01, 2013, 11:40:36
MonkeyBeten 801.00-ért láttam Milan győzelmét  ;D  Egyébként pedig köszönjük!

Megyek, dobok is 10€-t rá.  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum március 01, 2013, 11:43:56
Megyek, dobok is 10€-t rá.  ;)

Milan! Ne szórd a pénzt feleslegesen!
Amúgy is rossz helyre írtad a hozzászólásod!
Inkább itt lenne a helye: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,8689.msg357816/boardseen.html#new
;D

(Bocs, nem bírtam kihagyni!)

Idézetet írta: horzol Dátum március 01, 2013, 11:33:43
Szoval presztizs :), igy se rossz, de az első 3 helyezett kaphatna 15,10 és 5eu-t a skrillen keresztül, mert itt azért valoban a régi és éveken keresztül kitartó fórumtagok játszanának. Dehát ha probléma 30eu akkor hát a játék kedvéért is érdekes lesz. Sok sikert mindenkinek!

szerintem is valami nyeremény kellene ezt a presztizs dolgot nem értem szerintem senkinek sem érdeke itt bizonyítani...  szóval most kb úgy jön ki h jobb kezdőnek lenni mint VIP nak... pedig szerintem pont fordítva kellene hogy legyen...

Szerintem a presztízzsel nincs semmi baj, sőt ha szigorúan vesszük akkor így is nyersz 5 eurót (1000 spf pont) valamint nagy eséllyel jó helyezést érsz el a kezdők között is.. Szerintem ez így rendben van
:ok:

Jelentkezem a VIP játékra!

Idézetet írta: riverside Dátum március 01, 2013, 17:58:24
Jelentkezem a VIP játékra!

"Jah, amit elfelejtettem, a VIP Tippjátékban való részvételhez jelentkezni kell, privát üzenetben!"  :)

1000 SPF Pont, azaz 5 euró a fődíj, ugyanakkor párhuzamosan a "kezdő" tippjátékban is nyerhető díj.
Ez nem rosszabb összességében, mint korábban a haladó tippjáték díjazása, bár nagyobb lesz a konkurencia.
(ha csak a csúnya anyagiakat nézzük, a Kezdő tippjátékban eddig jobban megérte játszani, mint a Haladóban!)

Ha áprilistól nevezési díjas lesz, akkor - presztízs ide vagy oda - könnyíteném a nevezési feltételeket! (először azt akartam írni, hogy teljesen nyílttá tenném)
Igazából az SPF pontok mennyisége már valamiféle aktivitást feltételez, tehát ha van nevezési díj, akkor az eleve szűr már a felhasználók között.

A másik érv ez mellett, hogy ezáltal emelkedne a nyereményalap és nem kéne attól félni, hogy érdektelenségbe fullad a játék!
A Haladó Tippjátékban 50-60 játékos vehetett részt, ez a szám csökkenni fog, ha van nevezési díj és ha alacsonyabb a díjazás.
Nyilván lesz, aki inkább megfontoltan gyűjtögeti a pontokat és nem mozdul rá egy ilyen játékra.

Ha 30 játékos nevez 100-100 ponttal, akkor összesen 15 euró a nyereményalap (3000 pont), amit illene úgy elosztani, hogy 3, de inkább 5 nyertesnek jusson belőle. (az sem gond, ha néhány helyezett csak a nevezési díját nyeri vissza!)
Bár erről lehet szavaztatni is, hogy mi legyen a megoldás, a "győztes mindent visz" vagy egy kiegyensúlyozott, többeknek szétosztott díjazás tetszene-e inkább.

A nevezési díjnál olyan mértéket kell megszabni, hogy az kb. havi szinten igazodjon az aktívabb felhasználók szerzett pontátlagához.
Ez azért fontos, hogy aki aktív és játszani szeretne, az minden hónapban megtehesse. (ha a játékosok felélik az egyenlegüket, akkor kiürülhet a játék...)
A 100 pontot reálisnak tartom, de én könnyen beszélek, mert a hozzászólásaim ennél többet hoznak havonta...


(be kéne vezetni, hogy a 800 karakternél hosszabb fórum hozzászólásokért plusz pont járjon... Nem gondoljátok?  ;D  )


Idézetet írta: szumos Dátum március 01, 2013, 12:11:57
Milan! Ne szórd a pénzt feleslegesen!
Amúgy is rossz helyre írtad a hozzászólásod!
Inkább itt lenne a helye: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,8689.msg357816/boardseen.html#new
;D

(Bocs, nem bírtam kihagyni!)

;D

:beerchug:

Idézetet írta: riverside Dátum március 01, 2013, 17:58:24
Jelentkezem a VIP játékra!


A "VIP Tippjátékban" azon személyek szerepelhetnek akik teljesítik a következő feltételeket:

1. Rendelkeznek minimum 1000 hozzászólással  ;)