Battle of the Forums

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


december 16, 2008, 12:40:43, Milan
A bwin megkeresett engem egy ajánlattal, mégpeddig azzal, hogy vegyünk részt egy pókerversenyen, melyett speciálisan a fórumok részére szerveznek, ezért is elnevezték ezt a versenyt a "Fórumok bajnokságának".

A lényeg, hogy kell minimum 10 fórumtag aki részt szeretne venni ebben a versenyben. A Buy-in $5+1.

Gondoltam, hogyha összegyül a megfelelő létszám akkor mi is, mint Sportfogadas.org Fórum részt vehetünk ebben a versenyben.

A főnyeremény: 60.000$.

Minden fórum kap majd egy jelszót, amelyett én közölni fogok.

A kampány részletei:

1. Jelentkezz be a bwin-re.
2. Töltsd le, vagy hogyha már megvan, akkor inditsd el a póker klienst
3. Lépj be az alkalmazásba és kattints a Tervezett Bajnokságok > Speciális > BOTF 'a fórum neve'
4. Kattints a ,,Regisztráció"-ra, add meg a fórumon közölt jelszót és fizesd be a $5+1 buy in-t a tornára
5. Az összes fórum selejtező tornája 2008.11.16-án, 21:00 órakor kezdődik (GMT +1)
6. Legalább 10 fórum-tagnak játszania kel
7. Minden 50 játékos után, aki fórumából részt vesz a selejtezőn, 1 csapat kap jegyeket a döntőre. Ez azt jelenti, hogy 10-től 50 selejtező-résztvevő után 1 csapat lesz részre hozva a torna 5 legjobb játékosából. Az 51-től a 100 selejtező-résztvevőből 2 csapatat keletkezik, melyet a torna legjobb 10 játéksa alkotja. 101-től 150 selejtező-résztvevő esetén 3 csapat alakul a torna legjobb 15 játékosából...

Például:

Tölünk a fórumról 30 személy jelentkezik erre a versenyre. Akkor a selejtezők után a legjobb 5 játékos fogja majd alkotni azt a csapatot amely rész vesz a döntőt, s képviseli a Sportfogadas.org Fórumát.

Abban az esetben ha több, mint 50 személy jelentkezik,s  részt vesz a selejtezőkön, akkor 2 csapat fog létrejönni, a legjobb 10 játékosból.

Ha 100-nál több tag jelentkezik akkor meg három csapat lessz kialakitva.

8. A döntőben 5 torna fog futni párhuzamosan 21:00 órától (GMT +1) 2008.11.30-án.

9. Minden játékos az 5 döntősből különböző döntőben fog játszani. A pontokat az egyéni teljesítménye után kapja az alábbi táblázat alapján:

Helyezés   Pont

1    100 pont

2    85 pont

3    70 pont

4    55 pont

5    45 pont

6    35 pont

7    30 pont

8    25 pont

9    20 pont

10    20 pont

11 – 15    15 pont

16 – 30    10 pont

31 – 50    5 pont

51 +    2 pont


10. Az a csapat, mely az 5 játékos teljesítményét összeadva összesen a legtöbb pontot gyűjti, 21.000 dollárt kap, egyforma részekre felosztva az 5 játékos közt.

11.  60.000 dolláros nyereményalap:

Csapat helyezés   Csapat kifizetés $

1    21000 $

2    13000 $

3    9000 $

4    6000 $

5    4000 $

6    3000 $

7    1500 $

8    500 $

9    500 $

10    500 $

11    500 $

12    500 $

Szia Milan!

Én személy szerint megtiszteltetésnek venném, ha csapattag lehetnék!

#2 november 11, 2008, 09:48:33, Milan
Részvételi feltételek:

1. Ha egy selejtezőt kevés résztvevő miatt le kell mondani, akkor őket diszkvalifikálják, és nem rendezzik meg újra a selejtezőt.

2. Ha egy játékost rajtakapnak, hogy több selejtezőn is indul, azonnal diszkvalifikálják. Ha a játékos a top 5-ben volt, jegyét számlájáról eltávolítják és a 6. pozícióban található játékosnak adják.

3. A fórumok nem cserélhetik ki döntőbe jutott játékosaikat. Azon játékosok, akik nem tudnak részt venni a döntőn, timed out büntetést kapnak, ha regisztráltak.

4. Ha egy játékos számláját blokkolják több számla/más problémák miatt, akkor timed out büntetést kap és cserélni nem lehet.

5. Döntetlen esetén a nyereményt elosztják és a csapatok közt szétosztják. Ha pl. 2 csapat végez az 5. helyen, akkor az 5. és a 6. helyért járó összeget összeadják és egyenlő arányba szétosztják a csapatok közt. Az a csapat, aki a 6. helyen végez, a 7. helyért kap kifizetést, stb.

6. Ha egy selejtezőről kilép, majd egy másikra jelentkezik, akkor ez diszkvalifikációhoz vezet.


A november 16-ai selejtezőre a jelszó: sprtf0g4

#3 november 08, 2008, 23:59:05, Milan
Nah térjünk a lényegre:

Szeretném, hogyha ebben a témában jelezznétek, hogy ki szeretne részt venni ebben a versenyben.

Eddigi jelentkezők:

Várda64
Tib86
Latzka
szigo
pallstar
Micuka
Gery185
Milan
bleah
mannelig
GALLUS
jax
bookie
jaaas
drassy
jatekos22
polex
webkope
norbi571
utyi14
Urbean
smithifiu
toliga1986
Bundes
pecasjani

Egy kis összefoglaló, hogy miről is van itt szó:

- ezen a pókerturnén ha szerepeltek akkor egy fórumot képviseltek, a mi esetünkben a Sportfogadas.org Fórumot
- szükségetek van egy bwin-es számlára, s elegendő összegre, hogy be tudjátok fizetni az 5$+1-es buy in-t
- a fórum selejtezőre 2008.11.16-án, 21:00 órakor (GMT +1) kerül sor
- amikor megkapjuk a saját fórumunk jelszóját, akkor azt közöljük veletek is
- minimum 10-en kell, hogy szerepeljenek a selejtezőn
- az első 5 személy amely a legjobban teljesit a selejtezőben jutt tovább a döntőbe, s ott fogja majd képviselni a Sportfogadas.org Fórumot
- a döntőt 2008.11.30-án 21:00 órától (GMT +1) rendezik

Ha bármilyen kérdésetek van akkor azt itt feltehetitek.

Itt a helyem :jump2_125:  Kérdés, csak fogadó oldalak fognak indulni vagy pókeresek is?

Én is jönnék, ha nem gond. Addig kerítek 6 dolcsit a bwinre...

Idézetet írta: Latzka Dátum október 21, 2008, 18:33:34
Itt a helyem :jump2_125:  Kérdés, csak fogadó oldalak fognak indulni vagy pókeresek is?

Ezt pontosan nem tudom, de szerintem mindkét profilú fórumok szerepelni fognak.

Bárki jelentkezhet a tornára, nem számít honnan van letöltve a program?

Idézetet írta: kejjo66 Dátum október 22, 2008, 09:03:41
Bárki jelentkezhet a tornára, nem számít honnan van letöltve a program?


Bárki jelentkezhet a tornára, ha tudja a jelszót. Persze a feltétel, hogy legyen bwin-es felhasználód.

Üdv!
Jelentkeznék..
bár jaas erősítené igazán a csapatot.
;)


Srácok!

Ne röhögtessük már ki magunkat, hogy a fórum csapata nem tud kiállni, mert nem leszünk tízen! Mondjuk még van idő a versenyig, de eddig összesen vagyunk hatan........ Mikor Milan feltette a lehetőséget azt gondoltam több csapatra való jelentkezés lesz, erre még egy csapat indulása is necces.

Én is azt hittem, leszünk vagy 50-en, erre 6 csóringer árválkodik a listán. Hol vannak a nagy pokeresek? Patyi, tibi181818, stb? Kicsit embereljük már magunkat...

Eddig ez tényleg kevés, és ha így alakul akkor én is olyan fórum kvaliján indulok, ahol a min 10 ember tuti meg van.