Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Tettem egy tippet 19.05-kor kezdődő tenisz meccsre 19.50-kor. ( Gondolom benne maradt az ajánlatok között ) Ez - vesztes lett - de javítható? Push.
Rubin Noah- H. Laaksonen

Kösz : Csungi

Idézetet írta: csungi Dátum szeptember 05, 2019, 21:00:42
Tettem egy tippet 19.05-kor kezdődő tenisz meccsre 19.50-kor. ( Gondolom benne maradt az ajánlatok között ) Ez - vesztes lett - de javítható? Push.
Rubin Noah- H. Laaksonen

Kösz : Csungi
Javítottam.

Sziasztok.Heti játék nincs a héten?

Bocs a késésért, elinditottam a heti tippjátékot. Hamarosan meglesz a nyertesek kihirdetése is a korábbi versenyeknél és játékoknál is, kis türelmet kérünk még.

az us nopen mikor lesz kiértékelve ?

Idézetet írta: borsod1984 Dátum szeptember 10, 2019, 20:14:51
az us nopen mikor lesz kiértékelve ?

Ki volt értékelve amikor már írtad a bejegyzésed.

Mint nem túl gyakorlott tippjátékozó, ma megdöbbenve tapasztaltam, hogy nincs heti NFL tippjáték, pedig régebben még volt. Bajnak nem nagy baj, de mióta van ez így? Egész jókat tippeltem mára, így reménykedtem, hátha összejön valami... :D De mint ahogy írtam, nincs már ilyen verseny sajnos.

#1777 szeptember 16, 2019, 13:07:20, SPF Admin
Idézetet írta: Greipel Dátum szeptember 15, 2019, 22:24:01
Mint nem túl gyakorlott tippjátékozó, ma megdöbbenve tapasztaltam, hogy nincs heti NFL tippjáték, pedig régebben még volt. Bajnak nem nagy baj, de mióta van ez így? Egész jókat tippeltem mára, így reménykedtem, hátha összejön valami... :D De mint ahogy írtam, nincs már ilyen verseny sajnos.

Jó reggelt kívánok.  ;D

Az új felület (2018 Április) megjelenése óta egyszer sem volt NFL hét, szóval valamiről nagyon lemaradtál.  ;)

Bajnokok Ligája (csoportkör) Tippjáték

100.000 Forint összdíjazású Bajnokok Ligája tippjáték indul keddtől.  :topbet_125:

A csoportkör legjobb 5 tippelője pénznyereményben részesül az alábbiak szerint:

1.hely: 50 000 Forint
2.hely: 25 000 Forint
3.hely: 15 000 Forint
4.hely: 5 000 Forint
5.hely: 5 000 Forint

A nyereményeket Skrillen keresztül utaljuk.

A részvétel még most is: INGYENES;D


Európa Liga (csoportkör) Tippjáték

50.000 Forint összdíjazású Európa Liga tippjáték indul csütörtöktől.  :topbet_125:

A csoportkör legjobb 3 tippelője pénznyereményben részesül az alábbiak szerint:

1.hely: 25 000 Forint
2.hely: 15 000 Forint
3.hely: 10 000 Forint

A nyereményeket Skrillen keresztül utaljuk.

A részvétel még most is: INGYENES;D


Sziasztok. Azt nem lehetne megoldani, hogy a tippjáték(ok)ban a jégkorongmeccseknél arra is lehessen tippelni, hogy az 1. harmad góljainak száma? (over-under 0,5, over-under 1,5 stb.). Nem tudom, melyik irodától, meg hogyan jönnek a tipplehetőségek, de a többségnél erre is lehet tippelni.

Idézetet írta: flamman Dátum szeptember 24, 2019, 09:13:29
Sziasztok. Azt nem lehetne megoldani, hogy a tippjáték(ok)ban a jégkorongmeccseknél arra is lehessen tippelni, hogy az 1. harmad góljainak száma? (over-under 0,5, over-under 1,5 stb.). Nem tudom, melyik irodától, meg hogyan jönnek a tipplehetőségek, de a többségnél erre is lehet tippelni.

Az ajánlat az Unibettől érkezik. Feljegyzem, s megnézzük, hogy mit tehetünk ebben az ügyben.  :ok:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum szeptember 24, 2019, 11:41:31
Az ajánlat az Unibettől érkezik. Feljegyzem, s megnézzük, hogy mit tehetünk ebben az ügyben.  :ok:

Szuper, előre is köszi  :cya:

Elméletileg hamarosan bekerül az ajánlatba.

Havi jégkorong tippjátékra van esély hogy visszatér a szezonra?!