Nyereményjátékok Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Admin Dátum március 04, 2024, 10:41:33Unibetes ingyenes fogadások (február első fele) jóváírva.

Nem jogosult: @flamman és @chabialonso

Miért is?

Idézetet írta: Admin Dátum január 22, 2024, 11:06:53Újra felhívnánk a figyelmeteket, hogy annak érdekében, hogy részesülhessetek az ingyenes fogadásokban meg kell adni az Unibetes AZONOSÍTÓSZÁMOT.

Ha korábban a felhasználónevet adtad meg, akkor írj nekünk egy privátot és cseréljük.

A nyereményben nem fog részesülni az a játékos aki nem töltötte ki az illető mezőt, VAGY nem adta meg az Unibetes AZONOSÍTÓSZÁMÁT!

Itt lehet megadni (ha még korábban nem tetted):
https://www.sportfogadas.org/profil#azonositok

Tegnap nyertem a score játékban.
Mi az az unibetes AZONOSÍTÓSZÁM???
HOL TALÁLOM???

Idézetet írta: lazanyja Dátum március 04, 2024, 14:09:19Tegnap nyertem a score játékban.
Mi az az unibetes AZONOSÍTÓSZÁM???
HOL TALÁLOM???

Lenyitod a Profilod, és ott lesz a Felhasználó neved alatt. Képen is próbáltam illusztrálni.



Kedves Csaba!

Köszönöm szépen levelét!

Az ügyfélszolgálat sajnos nem tud segíteni harmadik fél által ajánlott jutalommal kapcsolatban.
Kérem vegye fel a kapcsolatot az ajánlatot hírdető oldallal hogy továbbí információval szolgáljanak miért nem volt jogosult az ingyenes fogadásra.

Köszönöm szépen türelmét.

További szép napot kívánok!

Üdvözlettel,

Károly

Unibet Customer Support - Értékelje a szolgáltatásunkat

Idézetet írta: chabialonso Dátum március 04, 2024, 22:49:52Kedves Csaba!

Köszönöm szépen levelét!

Az ügyfélszolgálat sajnos nem tud segíteni harmadik fél által ajánlott jutalommal kapcsolatban.
Kérem vegye fel a kapcsolatot az ajánlatot hírdető oldallal hogy továbbí információval szolgáljanak miért nem volt jogosult az ingyenes fogadásra.

Köszönöm szépen türelmét.

További szép napot kívánok!

Üdvözlettel,

Károly

Unibet Customer Support - Értékelje a szolgáltatásunkat

Amint a tegnap is írtam a fórumon (és privátban), mi azt a választ kaptuk, hogy ti ketten nem vagytok jogosultak.

Idézetet írta: Admin Dátum március 05, 2024, 07:58:45Amint a tegnap is írtam a fórumon (és privátban), mi azt a választ kaptuk, hogy ti ketten nem vagytok jogosultak.

Flamman azért nem volt jogosult, mivel kitiltotta magát fél évre, mint írta a februári spfscore rovatban. Nála érthető, mivel jelenleg nincs is működő unibet számlája.

Most éppen ez van:

    

Kedves Csaba!

Köszönöm szépen levelét!

Az Unibet fiókján nem látok semmilyen korlátozást, azért szeretnénk kérni, hogy az ajánlatot hírdető oldallal vegye fel a kapcsolatot a jutalmat illetően.

Köszönjük megértését és együttműködését.

További szép napot!

Üdvözlettel,

Zsuzsa

Unibet Customer Support - Értékelje a szolgáltatásunkat   itt

logo

Kell léteznie egy unibetes alkalmazottnak valahol titkosan kafkai hivatali mélységekben elrejtve, aki az (mint az Unibet ügyfélszolgálatosai fogalmaznak) ajánlatot hírdető oldalakkal, vagy a harmadik féllel foglalkoznak, akivel az Unibet promóciós szerződésben áll.
Ennek az unibetes munkatársnak küldik meg a nyerteseket tartalmazó listát. azon belül is a nyertesek unibetes azonosítószámát.
Nos az én unibetes azonosító számomat ez a harmadik fél, ajánlatot tevő fél amit www.sportfogadas.org -nak hívnak, elküldte a titkos harmadik féllel, ajánlatot tevő féllel foglalkozó unibetes munkatársuknak.
Legyen oly kedves , és ezzel az emberrel vegye fel a kapcsolatot! - Írtam az Unibetnek.
 -



Unibetes ingyenes fogadások jóváírva.  :ok:

Idézetet írta: Admin Dátum március 12, 2024, 12:49:34Unibetes ingyenes fogadások jóváírva.  :ok:

Kiegészítésként:

Valamilyen nézeteltérés miatt @chabialonso nem részesült a múltkor nyereményben. Most viszont megkapta az aktuálisat, és a múltkorit is.  :ok:

Az én március 3-i score nyereményem is?
Itt még a kifizetésre várók között látom...

Ide írhatom?
Kupa játékba, holnapi meccset nem lehet beküldeni?

Idézetet írta: lazanyja Dátum március 19, 2024, 12:08:59Ide írhatom?
Kupa játékba, holnapi meccset nem lehet beküldeni?
Nem, a megfelelő játék témájába kellene irni, és lehet beküldeni.

Idézetet írta: lazanyja Dátum március 19, 2024, 12:07:34Az én március 3-i score nyereményem is?
Itt még a kifizetésre várók között látom...

Nem, ezek a februáriak.