A jó, a rossz, a csúf és Szigo

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én írom most a tippeket, de tök jó, mert a második sávot ki is vettem (B), D-re egy Real Madrid - Barcelona Vendég és 1,5 gól felett fogadáskészítő lenne, elsőre 1.48-ért a Lazio győzelme, míg harmadiknál engem meggyőzött a tipped Szigo.  :ok:  Szóval az enyémek közül:
- vagy első:
1.01-1.50:
Esemény: Serie A, 2020.02.29.  15:00
Mérkőzés: Lazio - Bologna
Tipp: Lazio győzelem
Odds: 1.48
Iroda: Unibet

Ezeknek mindegy, Immobilével bedarálnak mindenkit, nekik nem volt akadály az Inter vagy a Juventus sem, aki idén bajnok akar lenni, annak a Laziót kell legyőznie. Magabiztosak, jönnek a gólok, oké, Mihajlovicék nem rosszak, de három kezdő is kidőlt náluk.

- vagy ez:
3.01-4.00:
Esemény: LaLiga, 2020.03.01. 21:00
Mérkőzés: Real Madrid - Barcelona
Tipp: Fogadásépítő: Barcelona nyer + 1,5 gól felett
Odds: 3.70
Iroda: Unibet

Ez az a meccs, amire hét elején azt mondtam volna, sima Real Madrid. Jobb a madridi csapat jelenleg, összeszedetebb játékot mutatnak, stabilabbak, de van egy faktor, ez pedig Setién. Zidane ellen még nem kapott ki a Bernabeuban, kétszer verte a Realt a Betisszel (2-0 és 1-0), illetve elhozott egy döntetlent a Las Palmasszal (3-3). A faszi nagyon érzi a francia elleni meccseket. A Real két olyan meccset bukott el, amint reális lett volna a győzelem, ez pedig megtörheti a lendületet, ahogyan az is, hogy egy rosszul focizó Barca vezeti újból előttük a ligát.

Huh, én a Barcat skippelném, szerintem ezzel a Szatyor nevű edzővel komoly gondok vannak. A Real elköszönhet a Bl-től, marad a bajnokság.

Mit szólnátok ehhez:

Pozzato: Lazio-Bologna
Gavrilo14: Wang- Zhu
Szigo: Nancy-Clermont
Buszberlet: winnipeg-washington

Buszbérlettől nekem is a D tetszett a legjobban ár-érték arányban. A két focishoz lövésem sincsen. Felőlem mehet. És menjen is majd minél gyorsabban, mert Wangra elkezdett esni az odds a kezdés közelsége miatt (meg mert jó a tipp :D ). Amúgy belenéztem az egyik játszmájába azóta, hogy írtam. Jól nyomta  :great:

Sportág, időpont: tenisz, péntek 00:00
Esemény: Wang, Xinyu - Zhu, Lin (WTA Acapulco)
Tipp: Wang, Xinyu nyer
Odds: 1,80
Iroda: Pinnacle

(csak update-eltem az oddsot)

Megcsináljam gyorsan az összesítést?

Áldásom rá srácok, ugyanis a Lazio szorzója növekszik, ami nem jó előjel, de legalább magas.  :great:

1.
Sportág, időpont: Labdarúgás, Olaszország Serie A, 2020.02.29. 15:00
Esemény: Lazio-Bologna
Tipp: 1
Odds: 1.49
Iroda: Pinnacle

2.
Sportág, időpont: Tenisz, 2020.02.28. 00:00
Esemény: Wang, Xinyu-Zhu, Lin
Tipp: Wang, Xinyu
Odds: 1.80
Iroda: Pinnacle

3.
Sportág, időpont: Labdarúgás, Franciaország Ligue 2, 2020.02.28. 20:00
Esemény: Nancy-Clermont
Tipp: X
Odds: 2.80
Iroda: bet365

4.
Sportág, időpont: jégkorong, NHL, 2020. 02.28. 2:00
Esemény: Winnipeg Jets-Washington Capitals
Tipp: Alexander Ovechkin bármikor gólt szerez és nyer a Washington Capitals rendes játékidőben
Odds: 3.35
Iroda: unibet

Idézetet írta: Szigo Dátum február 27, 2020, 15:48:59
4.
Sportág, időpont: jégkorong, NHL, 2020. 02.28. 2:00
Esemény: Winnipeg Jets-Washington Capitals
Tipp: Alexander Ovechkin bármikor gólt szerez és nyer a Washington Capitals rendes játékidőben
Odds: 3.35
Iroda: unibet

Csak 3.30

Van screenshotom a 3.35-rol. Az 5.5 felett es WSH win meg jobb lett volna, de 2.95 volt csak zrt-nel.

Nekem tetszik is a dolog ha nektek is oke. :D

Idézetet írta: buszberlet Dátum február 27, 2020, 16:12:17
Van screenshotom a 3.35-rol. Az 5.5 felett es WSH win meg jobb lett volna, de 2.95 volt csak zrt-nel.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 24, 2020, 08:41:18
Ameddig az elmélkedés folyik, addig lehet szó bármekkora odds-ról. Értsd: hétfő - csütörtök.
Csütörtök estig viszont valakinek a csapatban be kell vállalnia, hogy közli a 4 játékos tippjét, melyet a fordulóban indítanak. Nyilván ezt meg lehet tenni hamarabb (pl. szerdán is).
Az illető bejegyzés időpontjakor érvényes oddsok számítanak.

Megkérlek, hogy külön bejegyzésként írjátok le, hogy mindegyik tipp kitől származik. Köszönjük.

Idézetet írta: Szigo Dátum február 27, 2020, 15:48:59
1. @Pozzato
Sportág, időpont: Labdarúgás, Olaszország Serie A, 2020.02.29. 15:00
Esemény: Lazio-Bologna
Tipp: 1
Odds: 1.49
Iroda: Pinnacle

2. @gavrilo14
Sportág, időpont: Tenisz, 2020.02.28. 00:00
Esemény: Wang, Xinyu-Zhu, Lin
Tipp: Wang, Xinyu
Odds: 1.80
Iroda: Pinnacle

3. @Szigo
Sportág, időpont: Labdarúgás, Franciaország Ligue 2, 2020.02.28. 20:00
Esemény: Nancy-Clermont
Tipp: X
Odds: 2.80
Iroda: bet365

4. @buszberlet
Sportág, időpont: jégkorong, NHL, 2020. 02.28. 2:00
Esemény: Winnipeg Jets-Washington Capitals
Tipp: Alexander Ovechkin bármikor gólt szerez és nyer a Washington Capitals rendes játékidőben
Odds: 3.35
Iroda: unibet

Most keltem, fent maradtam megnézni meccset...  >:( >:( Gyalázat volt, hogy 34 lövésből egy se akadjon be.... bocs skacok  :(

Idézetet írta: buszberlet Dátum február 28, 2020, 12:25:02
Most keltem, fent maradtam megnézni meccset...  >:( >:( Gyalázat volt, hogy 34 lövésből egy se akadjon be.... bocs skacok  :(

Nem para! Majd két héttel később ront más! A 4/4 tipp szerintem elég ritka lesz úgyis

ui: Wang nyert 6-2, 6-2-re  :ok: