Unknown Tipsters

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Szerintem meg mindenki hozzon magával minden oddsból 1 tippet és válasszuk ki közösen a legjobbat.

Idézetet írta: Agot PSF Dátum február 24, 2020, 20:31:46
Szerintem meg mindenki hozzon magával minden oddsból 1 tippet és válasszuk ki közösen a legjobbat.
Ez szerintem jó ötlet

Szerintem mindenkinek kéne írni pár tippet. Nem gondolom hogy kötelező lenne minden sávból de ha mindenki ír 2-3 tippet és eldöntjük hogy melyik legyen. Ha valaki nagyon ott van teniszben pl és érzi az 1,5 odds körüli kategóriát tök fölösleges neki 3.9 odds körül mászkálnia ha életében nem járt arra. Így azt gondolom az első héten amikor csapatként küzdünk inkább törekedjünk arra hogy erős tippeket küldjünk a játékba és mindenki a favorit zónájában maradjon. Én ha már oddsok jégkorongból és NBA táplálkozom mostanában 1,5 körül és a magasabb 4 körüli oddsoknál mozgom valószinű ezekből fogok tippeket küldeni a játékba az első héten. A többiben nem érzem jól magam azt rátok bíznám. A héten délutános vagyok így én délután nemtudom beküldeni a tippeket ha adott esetben ti délután szavasztok majd a csapat tippsorra így kéne 1 ember aki ezt elvállalja.

Sziasztok!
én szombatra néztem az első kategóriából egy ilyet
CSKA - Ural  hazai   1,44
és a 2. kategóriából egy PSG - Dijon   -2-es hazai   1,9-ért
egy kis indok
a CSKA minde hazai meccsét megnyerte az Ural ellen
a PSG meg az elmúlt 5 hazai Dijon elleni meccséből 4x nyert 3 vagy több góllal.

Én fociban vagyok otthon minden Odsz szóba jöhet

Idézetet írta: Talpas Dátum február 25, 2020, 14:51:55
Sziasztok!
én szombatra néztem az első kategóriából egy ilyet
CSKA - Ural  hazai   1,44
és a 2. kategóriából egy PSG - Dijon   -2-es hazai   1,9-ért
egy kis indok
a CSKA minde hazai meccsét megnyerte az Ural ellen
a PSG meg az elmúlt 5 hazai Dijon elleni meccséből 4x nyert 3 vagy több góllal.

CSKA-URAL
Nekem ebben akár a meglepetés X is benne van az Ural elég jó idegenben idén én ezt a tippet nem támogatom.

PSG-Dijon
Ez már jobban tetszik bár Neymar nem fog játszani de azért jóval erősebb csapat.


#21 február 26, 2020, 08:45:00, Lancer
Én is néztem tippeket sajnos sokszor még nincs odds de ettől még a tippen lehet agyalni.
NHL Tampa - Chichago
Tampa (hoszabitással együtt) 1.45
Nagyon erősek idén otthon a Chichago pedig elég gyengén muzsikál.

NHL Boston - Dallas
Döntetlen 4.00

Egyértelmű rangadó Boston mostanában beleszaladt 1-2 pofonba de azt gondolom simán benne van a döntetlen.

NHL Nashville - Calgary

Döntetlen 4.10 (tudom hogy 4.00 a max megkell nézni valahol lentebb megy e esetleg)
Középmezőnyből egy rangadó itt is látok némi esélyt a döntetlenben.

NBA
Oklahoma - Sacramento
odds: még nincs
Jó formában vannak a csapatok hajtanak overes meccset várok ha nem lesz túl magasan akár fantázia is lehet benne. Azt gondolom 1.48-1.49 kategóriában lehet hozzá keresni valamit vagy az 1.9-1.95 körüli ha jól lövik be a határokat.


az első tipped simán jó lehet. ahogy Te is mondtad tényleg erős csapat hazai pályán a Tampa.
személy szerint én nem szeretek döntetlenre fogadni, bár a Boston meccs akár még jöhetne is.
az NBA meccsed viszont szerintem nagyon kiszámíthatatlan,  de kiváncsi lennék a többiek véleményére is

Szerintem meg simán benne van a Chicagoban a meglepetés. Az 1.és 2. helyzettől éppen, hogy kikapot.

a 3. vagy 4. kategóriába akár a City vasárnapi kupa meccsén rámehetnénk a szögletekre.
11 felett 2,5
12 felett 3,4

En általában a 1,5 gólos meccseket szoktam tippelni
Meg néha azt h mindkét félidőben lesz gol
Es jó arányban jönnek az oan tippek ahol mindkét csapat rúg golt és vagy hazai v vendég

Hát nem azzal van a baj hogy te olyanokra szoktál tippelni hanem kéne írni az elképzelést hogy legyen miről beszélni.

Egyébként az én tippjeimhez annyit hogy kijött a kosár odds és szerintem jó lehet.
NBA
Oklahoma - Sacramento
Pontok:216,5 felett
odds:1.47
unibet

Ha megnézitek a meccseiket akkor rendre overesek.

NHL
Dallas - Boston
Döntetlen
odds:4.0
bet365

City meccseken nem szokott sok szöglet lenni ahogy nézem tehát számomra abban nincs érték legalább is nem tartom biztosabbnak mint azt hogy döntetlen legyen az NHL meccsem.

Ha nem lesz más az 1.9 kategóriában akkor a PSG meccs jó lehet. Részemről ennyi mert mennem kell ma dolgozni és már nem leszek.

Egy ember legyen kedves beküldeni a tippeket estig és jó lenne ha szavaznátok is hogy okés vagy ha nincs más akkor amik bekerültek azt küldje be valaki.

az NBA meccsed szerintem nem olyan erős mint a Tampa Bay meccsed.
szerintem az legyen az első kategóriába indított tipp.
a másodikba maradjon a PSG ha mindenkinek jó.
a negyedikbe viszont legyen azNHL x-ed
Viszont a 3. kategóriára kéne egy tipp.
hoznék is egyet, bár ez egy rangadó, de sztem jöhet.
Real    -   Barca   vendég kerek 3-as szorzó,   még pont jó a 3. kategóriához

Én is jónak tartom az Oklahoma-Sacramento meccset.
Unibet 1,48 = 215,5 felet
Szerintem ez mennyen

Esetleg egy WTA Acapulco
Potapova-Fernandez    H
1,93 Unibet
Van benne esély, hogy nyerjen!