Haalandók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem oké így :) bár az Aston Villa góltól félek, de ettől még jöhet.

A következő órákban gép előtt leszek, így bármelyik kategóriában szívesen keresek tippet! Igazából most van rá időm komolyabban.
(azt hiszem, eleve a 4 tipp 4 játékostól kell, hogy érkezzen...)

A Bidasoa szorzója enyhén emelkedett a felvetésem óta, tehát a piac nem egészen úgy gondolja, mint én.   :)
(bet365-nél 1.47-ről 1.52-re, az unibetnél maradt 1.46 fixen)


Na akkor húzzunk bele!
A holland 2 tipp sztem adható, elég durván tolják a gólokat, simán jöhet! :ok:
Én a Villa gól tippem vállalom de csinálhatjuk úgy egy gyors "kavarás" után, hogy játsszuk helyette Coutinho Zsolnáját én pedig rakom helyette a Pool-t és Knapp bedob valami nagyobbat a kézi helyére a 2-3 közti kategóriába!?
De Knappot kérdezve esetleg lehet ugyanezen a kézin egy 2 feletti szorzót találni??
Esetleg így erősebbnek érzitek a tippsort!?
Én most még elérhető vagyok de utána csak korlátozottan és leghamarabb fél 8-kor!
Köszi :beerchug:

Még ránéztem a kézire és esetleg a gólok piacán lehetne találni 2-es feletti szorzót!?
Mivel az első meccsen is viszonylag sok gól esett és otthon termeli a gólokat a Bidasoa...  esetleg a hazai gólok számában is lehet érték 26-27 szerzett gól felett!? ;)

Ezt a kézit inkább elengedném, ha 2-3 közötti lesz az odds kategória.
1-2 gólos hendit még be lehetne vállalni, de a -2,5 a 2.05-ös szorzó, ami a ktegóriába túl alacsony, a -4,5-ös hendi 2.8-ért meg erős túlzás lenne.

Mondjuk én a Liverpool győzelmet annyira nem érzem, lényegében már bajnokok és a sok 1 gólos győzelem után érik nekik már a pontvesztés.

Szerintem maradjon Knapp kézije, és Experte döntsön, hogy akkor menjen -e az Aston Villás tippje, vagy választ egy másikat  :) A határidő közel..

Akkor maradjon a Villa gól... már nem változtatok, mert dühítő lenne ha az új tipp menne el!!👍

Sajnos a Villa gól felment 2.20-ra... Tudsz nézni helyette egyet? Vagy esetleg nézz egy másik irodát, bár szerintem nincs már 2.00 alatt..

kézi Bl
Motor-Veszprém +5,5-ös hazai hendi 2.0 bet365, ha varriálni kell...

1. tipp

Kézilabda, Bajnokok Ligája
Esemény: CD Bidasoa Irun - Wisla Plock
Tipp: CD Bidasoa Irun
Odds: 1.46
Iroda: Unibet

2. tipp

Kézi BL Motor - Veszprém - Veszprém min. 6 góllal nyer)
Odds: 2.00
Iroda: bet365

3. tipp

Los Angeles FC - Inter Miami FC
Tipp: Los Angeles és mindkét csapat szerez gólt
Odds: 2.40

4. tipp  Eindhoven Excelsior
4.5 gól fölött
Odds: 3.80
Iroda : bet365

3. tippnél az iroda bet365 bocs csak majdnem kicsúztunk a haráridőből így is.

A 2. tippnél meg én a hazai +5,5-öt "tippeltem" 2-es szorzóért, a Veszprémnek tét nélküli a meccs, nagyjából az utolsó a szezonban, ahol pihenhetnek.
A legalább 6 gólos veszprémi siker 1.78-as odds.

Simán lehetne éjfél a nevezési határidő, főleg, hogy a szorzómozgások miatt szinte minden hét eleji tippet át kellett gondolni.

Azt hiszem, ezt csak chaten lehetne normálisan átgondolni, vagy fixen egy órát kijelölni, mikor mind a négyen online vagyunk...
Vagy marad a klasszikus módszer: előre eldönteni a szorzókategóriákat és mindenki hozza a saját egyetlen tippjét.


Ja.. ez így nagy kapkodás volt.. legközelebb majd szerda estig lefixáljuk, aztán nem lesz kavarás.. bocsi Knapp a 2.0 a végén bezavart..

Idézetet írta: Knapp Dátum február 27, 2020, 20:07:08
A 2. tippnél meg én a hazai +5,5-öt "tippeltem" 2-es szorzóért, a Veszprémnek tét nélküli a meccs, nagyjából az utolsó a szezonban, ahol pihenhetnek.
A legalább 6 gólos veszprémi siker 1.78-as odds.

Simán lehetne éjfél a nevezési határidő, főleg, hogy a szorzómozgások miatt szinte minden hét eleji tippet át kellett gondolni.

Azt hiszem, ezt csak chaten lehetne normálisan átgondolni, vagy fixen egy órát kijelölni, mikor mind a négyen online vagyunk...
Vagy marad a klasszikus módszer: előre eldönteni a szorzókategóriákat és mindenki hozza a saját egyetlen tippjét.

Van majdnem 4 nap rá. Azért az már csak elég kellene legyen, nem?  ;)

Bocsi srácok, de azt már nem figyeltem, hogy felment a szorzó és kategóriát váltott! Csak későn értem haza!
Az odss változás jól bekavart! :bash:
De ez tényleg sok változót hozhat pláne ha a felső határt célozzuk, mert bármikor változhat főleg 4 nap alatt!!??
Erre is ki lehetne találni valamit, bár nem muszály akkor megvárni a csüt. este 8-at!
Lenne még egy pár javaslatom a későbbiekre:
1. ha mindenki több tippet ad le és valakinek a szorzója nagyot változik akkor a második tippjét tegyük be a kategórián belül.
    pl. most a Villa gól ugrik akkor berakható a Chelsea win amit ebbe a kategóriába raktam.
2. ha nincs mindenki online akkor a "csapatkapitány"/ tippbeküldő legyen felhatalmazva, hogy saját maga változtassa meg az esetleges
   odds változás miatt kieső tippet és annak a játékosnak a tippjeiből akinek kiesett a tippje egy másik tippjét küldje be!
3. sztem az működhet, hogy mindenki 2-3 tippet ad le kategórián belül (akár "erősorrendbe" állítva) ebből kerül ki a "nyerő 4-es".
   És ha valamelyik mégis kiesik akkor életbe lépne a 1. pontban leírtak!
4. a tippeket szerda estig beírná mindenki és csütörtökön amint tudjuk kiválasztjuk, ellenőrizzük és beküldjük! :ok:

Szurkolok a tippeknek a hétvégén! :beerchug: