Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Fasza, akkor személyre szóló, valószínűleg ezért tűnt el akkor a skrill is.

Itt sincs dija, s skrill is van.


Segítek ha tudok..

Főleg ha elvitted a DD jackpotot, szívesen segítek elkölteni.


Valaki nem tudja, mit jelent az Unibet-nél a T&C rövidítés? Kaptam ugyanis egy ilyen bónuszt, de fogalmam sincs, hogy mi ez.

terms and conditions

Idézetet írta: Khedron Dátum május 24, 2022, 14:47:10Valaki nem tudja, mit jelent az Unibet-nél a T&C rövidítés? Kaptam ugyanis egy ilyen bónuszt, de fogalmam sincs, hogy mi ez.

Én is kaptam egy ilyet de nem tudom mi az.

Idézetet írta: Khedron Dátum május 24, 2022, 14:47:10Valaki nem tudja, mit jelent az Unibet-nél a T&C rövidítés? Kaptam ugyanis egy ilyen bónuszt, de fogalmam sincs, hogy mi ez.

Ne foglalkozzatok vele,ez csak a hülyeségeik része.A chaten azt mondta a fickó hogy valamiket elírtak (nálam még több ilyen meg sohanemlátott bónusz is van),"beragadt régi dolgok".Írtam is nekik,képet küldtem de erre nem is reagáltak -mert természetesen egy meg nem kapott bónuszt is reklamáltam,mint utóbbi időben sokszor- csak arra válaszoltak.Viszont talán fájdalomdíjként megdobtak egy 20000 forintos feltöltési bónusszal és ez most működik is.

Tettem egy Mali kosarlabda bajnokira este. Nem szoktam ilyen nonamekre tenni de alacsony volt negyed hatar, 32 33 korul, es hat tettem a masodik negyedre. Siman  jott, lett 40+pont, majd a 3.negyedben ugyanugy 33over korul, lett majdnem 50pont. Aztan a negyedik negyedre over 35ot es 36ot. Jol is allt, 6 perc utan 28pont, aztan egyszercsak rolo le unibeten es beten is. Ugy is maradt 1oraig, majd eltunt. 4perc volt vissza, 82 70es allasnal, betsapi most azt irja ez a végeredmény. Nyilvan sokkal valoszinubb hogy nem jatszottak le a 4percet minthogy nem esett pont. De mar elore latom hogy ha ez is a végeredmény, vesztes lesz a fogadas. Pedig ha valoban vege lett a 36.ban akkor a 4.negyedes fogadások voidok.

De ilyet basszameg. Meg is erdemlem hogy ilyenre fogadtam.. :bash:

Sziasztok!

Tudom, hogy már le lett írva itt, de nem találom. Uni magyar chat link kéne... Előre is köszi, ha valaki küldi. Nem értem, nálam miért nem látható.

Telón oldalt: Súgó és információ-kapcsolatfelvétel--sportfogadás-ott választasz ami neked kell-vedd fel velünk a kapcsolatot-élő chat vagy e-mail

Idézetet írta: lazanyja Dátum május 29, 2022, 23:26:56Sziasztok!

Tudom, hogy már le lett írva itt, de nem találom. Uni magyar chat link kéne... Előre is köszi, ha valaki küldi. Nem értem, nálam miért nem látható.


Ok, megvan!  :)

Idézetet írta: curpy82 Dátum május 29, 2022, 23:32:39Telón oldalt: Súgó és információ-kapcsolatfelvétel--sportfogadás-ott választasz ami neked kell-vedd fel velünk a kapcsolatot-élő chat vagy e-mail

Baromi érdekes, h telóról meg lehet nyitni és ott a chat, de notebookról nem. Utóbbiról próbáltam.