medvejenci pókeres naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Söprű pókeres naplóját olvasgatva megjött a kedvem egy kis pókerezéshez.Napi 1-2 game lesz.

Zseton:5000

A Chelsea meccs után beültem egy asztalhoz 200 zsetonnal.Az első pár körben a flop után passzoltam a lapjaimat.Pont megtaláltam  a szintemet én is elég rég pókereztem és az ellenfelek sem voltak valami jók.Körülbelül a 7.körre 154 zsetonra lementem, mert senki nem akart emelni és mivel nekem ászom és treff 9-esem volt gondoltam nekik biztos nincs semijük és magaslappal viszem a POT-ot.Emeltem 2 zsetont, amit mindenki tartot, az egyik ellenfél még emelt is.Tartottam és mint kiderült neki bubi párja volt.Néhány körrel késöbb 2-en maradtunk mert mindenki passzolta a lapjait.Nekem bubi párom volt a srácnak pedig 10-es párja.Vittem a POT-ot ami 158 zseton volt.Így tehát lett 310 zsetonom gondoltam felviszem 500-ig és lelépek.Nem így lett.Lementem 199 zsetonig amikor egy 10-est és egy királyt osztottak nekem.Lejött a tízes így emeltem.Csak 1 ellenfél tartotta így tehát megint ketten maradtunk.Neki is 10-es párja volt csak neki dámával így én vittem a POT-ot ami 68 zseton volt, így lett tehát 267 zsetonom.Aztán jött megint néhány rosszabb kör ahol passzoltam a lapjaimat, majd lett egy párom amire emeltem 19-et és tartották.Nekik 9-es és 8-as párjuk volt nekem meg csak 3-as így bebuktam.Végül 248 zsetonnal álltam fel az asztaltól.

Sajnálom, hogy nem tudtam végig játszani, de dolgom akadt.Első játéknak nem volt rossz, lesz ez még jobb is.

Zseton:5048

Hol játszasz? Ez játékpénz vagy mi?

Igen játékpénz.Befizetni nem akartam mert már régóta nem pókereztem.Meg amúgy is a póker nekem csak játék, szórakozás és azt vettem észre, hogy ami pénzre megy az nem jó szórakozás. ;D

A lényeg, hogy élvezd. Jó mulatást!