Play Money

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Megpróbálom aktivizálni magam újra a fórumon fogadás és póker területén.Gondolkoztam rajta, hogy érdemes-e beleölni a pókerbe pénzt de rájöttem ha nem veszem túl komolyan hanem csak szórakozásnak szánom akkor nem leszek feszült miatta.Nem kockáztatok túl sokat mivel 18$-al fogok full tilten szerencsét próbálni.
Miért ennyi és miért full tilt?
Szerettem ezt a termet és most kapnak még egy esélyt.Jók voltak az omahai versenyeik amiket én különösen szeretek.Azért csak ennyi pénz mert úgy vagyok vele tart ameddig tart indulok vele egy két mtt-n illetve sng-n és lesz ami lesz.Nem várok csodát olyan 1-2hetet adok magamnak és annyi idő alatt úgyis látszódik majd hogy gyarapodik-e a pénzem vagy simán elbukom(utóbbira voksolok ;D).Nem fogok mindennap játszani csak ha időm meg kedvem lesz hozzá.

Hajrá! Nem is játszottál a Micro Millions óta?

Idézetet írta: söprű Dátum február 28, 2013, 17:20:45
Hajrá! Nem is játszottál a Micro Millions óta?
Nem igazán.Gondoltam most játszogatok kicsit hátha összejön egy tornagyőzelem :great: (szép álom )
Neked is sok sikert Söprű :ok:

Mai napról:
Kedvem volt játszani egy deepstack omaha mttre neveztem eléggé jól kezdtem aztán valahogy nem akartak jönni a lapok illetve a blöffök se igazán ültek.A max stack amíg eljutottam az átlag másfélszerese volt aztán végül 7x. helyen kiestem.Azt hiszem egy T23 as flop volt nálam T256 volt míg ellenfelemnél AA37(talán 8) volt.Magyarul ászokkal nyerhetett volna illetve ha leesik turnre és riverre két pár és magasabb párt tud kialakítani(sorom ugye magasabb lett volna ).Végül természetesen leesett neki két dáma én mosolyogtam rajta egy jót és kiléptem FT-ről ;)
Lehet még este játszok egy mtt-t vagy egy két sng-t ez az időmtől meg az energiámtól függ de élveztem a játékot mert valahogy úgy éreztem nem nagyon hibáztam és nem is mentem tiltre ha valami nem jött be.