vmlinuz pokeres naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A bónuszt sajnos csak 10 dollárjával kapod meg. 10 dollárért pedig 170 pontot kell termelned.
1 dolláros turnékért kb 1 pontot kapsz. Ha viszonylag türelmes vagy, akkor működhet a "duplázós" sit and go. 10-ből 5 megduplázza a beugróját és a verseny 5 főnél véget is ér. De ha jó cash-játékos vagy , akkor beülsz valahova és legalább szinten tartod magad. Minden parti után amiben benn voltál kapod a pontot.  ;) Sok sikert!

#31 december 15, 2009, 20:33:56, vmlinuz
Idézetet írta: szumos Dátum december 15, 2009, 20:27:28
A bónuszt sajnos csak 10 dollárjával kapod meg. 10 dollárért pedig 170 pontot kell termelned.
1 dolláros turnékért kb 1 pontot kapsz. Ha viszonylag türelmes vagy, akkor működhet a "duplázós" sit and go. 10-ből 5 megduplázza a beugróját és a verseny 5 főnél véget is ér. De ha jó cash-játékos vagy , akkor beülsz valahova és legalább szinten tartod magad. Minden parti után amiben benn voltál kapod a pontot.  ;) Sok sikert!
Nem vagyok jó cash játékos, ez a baj. Eddig 45 pontom van, 170-ig még sok van.

És köszönöm mindenkinek a tanácsokat :ok:

Á, nem a bónuszért fizettem be, csak ha már van akkor kapjak is belőle :) Azért szeretem a ps-t mert sok a turné.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 15, 2009, 20:16:30
Továbbfejlesztettem a hotkey scriptet, úgyhogy már tudok raiselni is. Ma megint beültem egy 1.10-es turnéra, még bent vagyok. A bringázást már nem birtam, igy is letekertem 90 percet majdnem.

Más: hogyan lehet a legjobban pontokat gyűjteni, hogy ki is tudjam használni a bónuszt? Nem nagyon van már pénzem a számlán, úgyhogy most csak ilyen kis buyinos turnékon játszok, az valamiért jobban megy mint a sima ring game.

Nem tudom mijen rollod van de ha jol tudom NLHU Cash Game-el szépen lehet pontokat gyüjteni

Idézetet írta: TiB Dátum december 15, 2009, 20:21:28
Szerintem az egyik legjobb megoldás a fix limites cash game 9 fős asztalon. Szinte minden leosztásban van rake, és nem tudod az egész bankod elbukni egy leosztásban. A legjobb megoldás a no limites cash lenne, de annak nem ugranék neki, egy ilyen bad beatben, amiben most vagy. Vagy DON sng, ha nem megy a cash game.

FL CG +1. Szerintem ezzel jön ki a legkönnyebben 1-1 bónusz. Az FL a leg"rakeheavy"-bb (ennek a szónak mi a magyar megfelelője?) játék, itt tényleg minden leosztásnál van rake, 10-20 centes alaptól már látod is amit nyersz, vagy veszítessz  ;) .

Ja és én az SH-t javaslom CG-ben (akár FL, akár NL), több leosztás, FL-nél még így is meglesz a rake.

Én a bonust a PS-ről Heads up SNG-kből szedtem ki. 2$+0.20$ buyin, 1 VPP/game. Okkey, hogy lassu, de egy Heads up SNG ezen a szinten kb 20 perc, egyszerre négy asztalon játszva ez 12 VPP/óra. Ha játszol nem többet, mint napi 3-4 órát, akkor az 40-50 VPP/nap. Ezzel 10$-ra a bonust megkapod 3-4 nap alatt. Lehet lassu, de ahhoz kepest, hogy microlimit, nem rossz:)

Idézetet írta: Dris Dátum december 29, 2009, 18:59:49
Én a bonust a PS-ről Heads up SNG-kből szedtem ki. 2$+0.20$ buyin, 1 VPP/game. Okkey, hogy lassu, de egy Heads up SNG ezen a szinten kb 20 perc, egyszerre négy asztalon játszva ez 12 VPP/óra. Ha játszol nem többet, mint napi 3-4 órát, akkor az 40-50 VPP/nap. Ezzel 10$-ra a bonust megkapod 3-4 nap alatt. Lehet lassu, de ahhoz kepest, hogy microlimit, nem rossz:)

Üdv a fórumon Kolléga!

Ha már mindenképpen sit, akkor sztem DoN, mert azt 10-12 asztalon is lehet játszani, továbbá a HU jóval nagyobb odafigyelést igényel. Egyébként ha HU-okat játszol, akkor ha van kedved, lenyomhatunk egy sessiont  év elején valamikor, akármilyen micro téten, csak írd meg, hogy milyen teremben vagy, max egy kicsit megdobom a BR-odat  ;D .

Nem szeretem a DON-t, akkor jatszom csak, ha nagoyn nincs kedvem gondolkozni. Megnyitok 18 asztalt, és fold-fold-fold-fold-fold-raise-fold-fold-fold-raise-bet-reraise-win-fold-fold-fold:D Nagyon unalmas:D

Tény, hogy a HU nagyon sok odafigyelést igényel, és nagyon pörgős, de pont ezét izgalmas:) A sessiont meg majd lenyomhatjuk, PS-en vagyok, most kezdek ismerkedni az expekt-el. Majd kiderül mi lesz:D Neked mennyi egy session?:D