Olimpia napi tipp - augusztus 3.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


VILÁG: Olimpiai Játékok - Play Off - Negyeddöntők
03.08.2021 06:15
Svédország - Spanyolország
Tipp: x/2
Odds: 9.50
Bet365

ffi birkózás 77kg döntő,  2021.08.03 12:30

Lőrincz T. - Mahmudov
tipp: Mahmudov nyer
odds: 4.00
iroda: tippmix

Túlzás a 4.00 odds a kirgizre szerintem.
Lőrincz a favorit, nyilván, hatalmas rutinja van, EB, Vb arany, rengeteg egyéb helyezés és nagyon jó birkózó is.
A kirgiz nem nyert semmit, alig van valami eredménye és ugye nagyon fiatal, csak 22 éves.  Azért 2018-ban volt Ázsia-bajnok 20 évesen és itt az Olimpián igen jól tolta eddig.
Megverte nagyon simán az azerit, utána azt az örményt az elődöntőben 6-2-re aki kiütötte az egyik legnagyobb favoritot Csehirkint ( aki Lőrinczet meg szokta verni utóbbi időben ). Persze nem így működik a birkózás, hogy ha én megvertem x-et aki megverte y-t akkor biztosan én is verem y-t, de azért jeleznek valamit ezek az eredmények.
Ha abból indulok ki amit láttam, az örménynél talán jobb a döntőre Lőrincznek ez a kirgiz srác ( Sike András, Lőrincz edzője is ilyesmit nyilatkozott amúgy ) olyan szempontból, hogy nem annyira statikus, akciót úgy láttam jobban lehet rajta csinálni, viszont cserében gyors, dinamikus és ő is nagyon akciózik, agresszív.
Kb. rutin/tudás vs fiatalos hév-lendület/erőnlét lesz ez a meccs
Erőnlétileg szinte biztosan jobban bírja majd a kirgiz a meccset, az iráni ellen is nagyon elfáradt a végére Lőrincz.
Én ezt olyan 1.50 -2.50 oddsszokkal adtam volna, Lőrincz esélyesebb nyilván, de azért nem olyan sima ez mint látszik. Kirgizisztánnak még nem volt olimpiai bajnoka, szóval lesz motiváció bőven a másik oldalon is.
Ez amolyan win - win szitu igazából, vagy sül egy 4.00 vagy lesz egy olimpiai bajnokunk  ;)

Vízilabda, nők, 2021. 08. 03., 11:20

Hollandia - Magyarország
Tipp: Döntetlen


Odds: 7,50
Iroda: Unibet

Indoklás: A bukiknál és nálam is teljesen háromesélyes a meccs, amiben simán benne van, hogy végül nem bírnak egymással a csapatok. Alacsonyabb oddsért az over 21,5 gól is játszhatónak tűnik - kár, hogy nem engedi kombinálni a kettőt az iroda.

Idézetet írta: Nyitraii98 Dátum augusztus 02, 2021, 19:50:54
Sportág, időpont: Vízilabda női, 2021.08.03, 11:20
Esemény: Hollandia - Magyarország
Tipp: 1.negyed döntetlen
Odds: 5.25
Iroda: Unibet

Indoklás: Megjósolhatatlan a végeredmény, mindkét válogatott esélyes a végső győzelemre is. Nagyon szoros mérkőzésre számítok ahol még az is elképzelhető hogy hetesek döntenek majd. Mindenképp szoros lesz és várható 2-3 negyed ahol döntetlen lesz még az állás.

Vízilabda és a "hetesek"-ühüm, majdnem :bash:

Vízilabda, nők, 2021. 08. 03., 11:20
Hollandia - Magyarország
Gólok 21,5 felett
@2.30
Tippmixpro

Labdarugas
Mexiko v Brazilia
1. felido 2.5 gol felett
6.50
Bet365

Az aztekok nagyon kemenyen toljak, Del-Afrika haromszor, a franciak negyszer, a Del-koreaiak hatszor kapitulaltak. A brazilok a szaudiak es a nemeteknek legalabb harmat lottek, csak az afrikai stilus nem jott be, mert az egyiptomi-elefant kettos ellen mindossze 1-0-as lett a golkulonbseguk. Mindket csapat jo elso felidos mutatokkal rendelkezik, a braziloknak van 2, illetve 3 golos elso 45 percuk, mig Mexiko legutobb 3-1-es felidot produkalt. Mindent egybevetve itt taktikazasra nem latok eselyt, nyomjak, ami a csovon kifer. Legalabb 3 dugot varok az elso jatekreszben.

2021.08.03.  10.00
Labdarúgás 
MEXIKÓ - BRAZILIA
Tipp: 5,5 gól felett
Odds: 13,00
Iroda: Unibet

Indoklás: Reményeim szerint a támadó foci fog dominálni jó sok góllal , ez egy olyan meccs amit vagy agyon fognak taktikázni és 0-0 lesz vagy örömfoci lesz gólokkal, bizom benne hogy az utóbbi lesz a forgatókönyv!

VILÁG: Olimpiai Játékok - Play Off Kézilabda - Negyeddöntők
03.08.2021 13:45

Németország - Egyiptom
Tipp:1. félidő - Németország és 26.5 gól felett
Odds:3.50
Iroda:Bet365

Labdarúgás, Olimpia elődöntő
2021.08.03. 13:00

Japán - Spanyolország

Tipp: Japán 3 lap felett + Spanyolország 3 lap felett
Odds: 15.00
Iroda: Bet365

Az a Kevin Ortega vezeti a mérkőzést, aki bemzetközi szinten eléggé szórja a sárgákat. Átlagban 6.78 sárgát oszt ki, ami igen magas szám. A Japánok eddig találkozóiból kétszer is kapott az ellenfél pirosat, nehéz őket tartani. Számomra kicsit meglepetés, hogy a legjobb négy között vannak, ha már bejutottak, foggal-körömmel harcolni fognak. Küzdelmes mérkőzést várok, sok apró, taktiai szabálytalansággal, amiket büntethet majd a dél-amerikai spori.


Labdarúgás Világ Olimpia
03.08.2021.       13:00
Japan Ol. - Spain Ol.
tipp:Japán 2 vagy több góllal nyer
odds:7,5
bet365

Női 800 m
14:25
Tipp: Alemu nyer @ 16.00 (unibet)

Eddig az etióp lány mindkét futamban Mu mögött a 2. helyen jutott tovább a futamából. Nyílván Mu a favorit, de a döntő az mindig más. Igazából itt ennél a tippnél két dologban bízom, az egyik, hogy 19 évesen MU elizgulja, a másik, hogy 800-on azért gyakran van kontakt a versenyzők között. Alemu top3 lenne itt az igazi tipp, ha az eddigi forgatókönyv valósul meg, akkor MU nyer, Alemu pedig megint a 2. lesz mögötte. Viszont ki tudja, Alemu beleadott-e mindent, ha fényt kap, akár nyerhet is. Egy döntőben azért számíthat a rutin, Alemunak ebből picit több van.

03.08     13.00
Foci-Olimpia férfi
Japán-Spanyolország
félidő/játékidő
Japán-Spanyolország
odss:29.00
bet365
Eddig tartott a japánok menetelése.1:3(1:0) vagy is csak feltételezet eredmény.

2021. 08. 02. 14:00
Kosárlabda, VILÁG, Olimpiai Játékok női

Ausztrália - Argentína

Tipp:    Argentína +4,5
Odds:   2.85
Iroda:  Unibet

Sportág, időpont: Strandröplabda, Olimpia, 15:00
Esemény: Pavan S./Humana-Paredes M. - Clancy T./Artacho M.
Tipp: Clancy T./Artacho M.
Odds: 2.85
Iroda: Unibet

Idézetet írta: olics Dátum augusztus 03, 2021, 05:32:07
Vízilabda, nők, 2021. 08. 03., 11:20
Hollandia - Magyarország
Gólok 21,5 felett
@2.30
Tippmixpro

NYERTES