Söprű újragondolva

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Letoltam 8 db kettes szintű szitet a tíz kuponomból és nem lehetek elégedetlen, hiszen négy alkalommal is sikerült feljebb lépnem. Egyszer még harmadik is lettem, ami visszaülő a kettes szintre, így oda is van három jegyem. Közben hatszáz körül estem ki a reggeli freerollról, érdekesség, hogy a délben szokásos 1200-1300 indulónak a duplája vett részt.

Ugyanide kapcsolódik, hogy a step sziteken a szokásosnál is több volt az irracionális játék, aztán egy-egy "ideje aludni" tipusú chat után esett csak le, hogy hol is vagyok. A játékosok nagy részénél - USA barát teremről lévén szó - hajnali kettő körül jártunk!!! Király, amikor én a legfrissebb vagyok és időm is van játszani, az ellenfelek nagy része fáradt - ez nagyon tetszik, rettenetesen várom már, hogy pénzes versenyeket is tolhassak...    :ok:

#16 június 24, 2013, 15:52:25, söprű
Tennis / United Kingdom / Wimbledon Men 2013
Rogerio Dutra Da Silva - Sergiy Stakhovsky
Set handicap -2.5, Full Event : S. Stakhovsky
€ 1.00
Odds: 1.74
Eredmény: 4:6 0:6 4:6


Nizzában két sima szettben rendezte le az ukrán a brazilt és bár nem értek a teniszhez, a statisztikák alapján úgy gondolom, hogy füvön még inkább Stakhovszkijnak áll a zászló.

#17 június 24, 2013, 15:51:50, söprű
Tennis / United Kingdom / Wimbledon Men 2013
Kyle Edmund - Jerzy Janowicz
Set handicap 2.5, Full Event : K. Edmund
€ 1.00
Odds: 1.62
Eredmény: 2:6 2:6 4:6


Szentimentális tipp, fiatal hazai tehetség szabadkártyával nekivág. Még ha nem is veri meg Jerzsit (persze a kétszázon kívüli Basic is megtette a minap), de egy szettre jó lehet.

Hej, a rosseb, csak odaértem végre, lejátszottam mind a négy hármas szintű kupont (és a maradék három kettes szintűt is) és az utolsóval végre megtört a jég, megvan az első dollár!!! Második szinten most nem ment úgy, egy harmadik hellyel nyertem egy visszaülőt. Stakhovszki meccslabda, csupa derű a világ!

#19 június 24, 2013, 22:43:17, söprű
Football / Norway / 2. Divisjon 2013 Group 4
Tromsdalen UIL - Tromso IL II
Asian Handicap 1.75, Full Time Excluding Overtime : Tromso IL II
€ 1.00
Odds: 2.02
Eredmény: 4:0


A Tromsdalen magabiztosan menetel, de senkit sem picsáztak el kettőnél többel eddig, a Tromsö tarcsiban pedig mightye mester szerint három visszajátszó is lesz az első csapatból. Egy döntetlennel kiegyeznék...

#20 június 24, 2013, 16:03:48, söprű
Horse Racing / United Kingdom / 3:00 Chepstow
3:00 Chepstow
Winner : Silk Train
€ 1.00
Odds: 1.89


Szűz futamán Silk Train negyedik lett egy olyan mezőnyben, ahonnan az első kettő már további futamgyőzelmeket jegyez azóta - jóval magasabban jegyzett mezőnyben. Figyelembe véve az első versenytapasztalatból adódó fejlődést, az istálló remek formáját, illetve a kolbásznak való ellenfeleket, 1.89 pofásan hangzik...

9/10 a mai mérlegem az első szinten, összesen tehát megint van 10 Fun Step 2 kuponom a folytatáshoz.  :ok:

#22 június 25, 2013, 13:55:12, söprű
ALL IN 2:6 0:0-nál

Tennis / Germany / ATP Challenger Marburg 2013
LIVE! Yannick Hanfmann - Schwartzman Diego Sebastian
Match Winner, Full Event : S. D. Sebastian
€ 3.78
Odds: 2.30
Eredmény: 6:2 6:7 4:6


#23 június 26, 2013, 07:03:40, söprű
Kisértem tovább a szerencsémet, ALL IN!

Tennis / United Kingdom / Wimbledon Women 2013
Olga Govortsova - Simona Halep
Set handicap -1.5, Full Event : S. Halep
€ 8.69
Odds: 1.32
Eredmény: 2:6 6:3 3:6



Na, ennek is le van a gondja...  ;D

#24 június 26, 2013, 10:48:27, söprű
Ma megint van időm játszani, viszont gründolni nincs kedvem, úgyhogy jöjjön egy mtt. Első kanyarban a betfair $5 bankroll starter freeroll hangzik jól, 9:05-kor kezdődik, asszem, hogy belevágok. Egy jó kávé előtte és hagy szóljon!

GL!

* 9:56 - első szünet 14/40/116, még mindig van benn kábé 10-15 sitout. Nagyon jól érzem magam az asztalnál, átlag stacken vagyok, pedig jó lapot még nem is igen láttam. Tegnap feloldódott bennem egy magánéleti görcs, biztosan az van ilyen jótékony hatással. Úgy döntöttem benevezek a 10:05-kor kezdődő starterre is.

** 10:47  - Kilencedik helyen zártam 13c nyereményért. Egy SNG-ra kitűnő lesz!!! A másik versenyről sajnos nagyon hamar kihullottam, két páromat verte sor.

Szécsi Norbert, gratula!!!


#26 június 26, 2013, 15:08:33, söprű
Persze nem Szécsi érdemeit akarom kisebbíteni, de én 20 centet húztam be a harmadik helyemmel az előbb a sziten, amiből elkezdem a betfair lépcsős rendszerét.  ;D Indulni fogok továbbá, a 12:05-kor kezdődő öt dolláros freerollon, a 13:00-kor kezdődő $50 Carbon frerollon, valamint az egycentes beülőjű Bankroll Boosteren (5 hozzáadott dollárral). Utóbbit szintén a betfair jegyzi...
És mára ennyi...

GL!  :D

*12:45 - kigolyóztak a betfair-es Step1-ről, KK<AA pre.

** 12:55 - szünet 40/77/187 a frerollon, nemsokára kezdődik a másik kettő, és közben érdekmentes szurkolás Hewittnak!!!

***13:18 - 43. helyen kiestem, elkezdődött a másik két freeroll, a boosternek elnéztem az időpontját: 2:05

**** 13:30 - Imádom, amikor a nagystack bepötyögi a pontos stackemet, hogy értésemre adja, hogy all in leszek, ha megadom, majd megmutatom neki a jobb lapot. Szopjál le, kis buzi!!!  ;D

***** 13:50 - 64. helyen kiestem, Carbonon még állok: 121/175/1050 - száznegyven fizet. A boosterről lejelentkeztem, elfáradtam kicsit...

****** 32. hely 24 cent a jutalom. Arra elég, hogy valódi pénzes szitet játszhassak a már meglévő 1 dollárommal együtt.

Két tízcentes shorthanded szuperturbó a Carbonon - két második hely, illetve 1 db 1.10-es normál szit -1. hely, feltornázott $4.72-ig. Újra kezdem magam valakinek érezni...  ;)

Csak, hogy ma se maradjak játék nélkül: 2db 11c-es sh szuperturbó karbonon, egy második helyezés, egyenleg: $4.71

Nem tudom, mi kell ahhoz, hogy egy ilyet megnyerjen az ember, érkezhetek ugyanis bármekkora chipelőnnyel, lehetek bármekkora favorit preflop, soha sincs esélyem megnyerni a headsupot. De legalább - eddig - oda-oda értem a pénzbe...

Az elmúlt egy évben sikerült néhány kedves barátot összeszednem a PKR közösségből és tegnap az egyikük bejelentkezett, hogy hiányol, menjek oda játszani újra. Az igazat megvallva nekem is hiányzik az a fajta élő-szerű közeg, ami ott van. Öt cent és kétszáz pont, sok mindenre nem elég. Na majd meglátom ma délelőtt.