Napi Szuper Tipp - Tippjáték - Szabályok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi Szuper Tipp - Tippjáték - Szabályok
Nem hivatalos Sportfogadas.org játék!


Sziasztok,

Egy új tippjátékot indítunk az oldalon.
A tippjáték célja, hogy a tippmixezni vágyók megosszák egymással a napi legjobb tippeket és izgalmas versenyben mérjék össze tudásukat.

Bárki játszhat, aki a fórum regisztrált tagja.

A verseny egész hónapban tart. Hónap elsején kezdődik.

Ezalatt minden indulónak 10 tippet kell leadnia. De napi kettő tipp a maximum.

Aki nem ad le havi 10 tippet, annak minden hiányzó tipp -100 ponttal lesz díjazva. A tippek 100 pont alaptéttel vannak téve minden esetben.

A tippek oddsa 1,5 és 4.0 között kell hogy legyen. Tehát sem alacsonyabb, sem magasabb nem lehet. A tipp után a pontozás a következő:
Ha vesztes a tipp, akkor egyértelmű, -100 pont. Nyertes tipp esetén 100*odds-100. Tehát 1,8as odds esetén 80 pont a nyereség.

Minden tipphez indoklás szükséges, egy kicsit komolyabb annál, minthogy szerintem A nyer, mert jobb csapat, és láttam a múltkori meccsét... Illetve statisztika is legyen ha lehet!

Egy nap egy kimenetelre csak egy ember tippelhet. Tehát nem játszhatja az egész fórum a Real Madrid győzelmét. De ugyanazon a meccsen más tipp lehetséges különböző emberektől.

Nem fogok elfogadni indoklás nélküli tippet, tehát nullát ér...

Szintén nullát érnek, azaz nem fogadom el azokat a tippeket, melyek másolva vannak más nyilvános fórumról. A cél az, hogy gondolkodjunk, és jó tippeket találjunk, nem az, hogy ugyanazokat a tippeket lássuk viszont minden elérhető fórumon.

Csak szóló tippek játszanak.

Ázsiai fogadás is játszik, minden ami a listázott fogadóirodák ajánlatában van. Tehát igen, lehet push.

Élő tippek nincsenek! A mérkőzések kezdete előtt 1 órával minden tippnek bent kell lenni. Ami kevesebb mint 1 órával kezdés előtt jön, érvénytelen!

Holtversenynél aki több jó tippel érte el, az végez előrébb. Ha teljesen ugyanúgy állnak a holtversenyben lévők, akkor szétlövés következő hónap elején. Egy under-over tippet fogok kérni egy általam kijelölt kosármeccsre és aki közelebb lesz a végén, az nyer. A részleteket majd akkor, de nem lesz holtverseny :)

Minden tippet az adott nap topic-jába kell írni. Csak ezeket fogadom el. Tehát január 13-ánál ne legyen 16.-ai tipp...
Ez alól kivételek az éjszakai és hajnali meccsek. Tehát ha valaki NBA, NHL, MLB ausztrál foci, hajnali tenisz stb tippet ír be, az még mehet az előző napi topicba.
Egészen pontosan a délelőtt 10 előtt kezdődő meccsek még mehetnek előző napi topicba.

Egy I.P. címről egy ember játszhat! Nem szeretnék egy versenyzőt több account-al látni.
Minden csalás, vagy csalásra irányuló kezdeményezés kizárást von mag aután!


A tippek lehetnek bármilyen tippek, amelyek a kínálatban vannak. Az alábbi irodák játszanak:
10bet
188bet
5Dimes
Bet365
BWIN
Betinternet
Betsafe
Centrebet
Expekt
Gamebookers
Interwetten
Ladbrokes
NordicBet
Pinnacle Sports
SBOBet
Sportingbet
Stan James
Unibet
William Hill
TippMix

A díjazás:

havi első helyezett 100 euro
havi második helyezett 50 euro
havi harmadik helyezett 30 euro

A nyereményeket MoneyBookers vagy PayPal számlára fogjátok kapni. következő hónap 8.-áig.

Sok Sikert. Kérdés esetén lehet írni ide.

És még valami fontos... Én a 180 eurot mindenképpen kifizetem, sőt, már ki is fizettem! Higgyétek el, nekem teljesen mindegy ki nyeri a versenyt. Jó tippeket, egészséges versenyt szeretnék. És bármilyen szabály kiegészítés van, az nem az én érdekem, hanem a közösségé! Én mindenképpen kifizettem a pénzt, fair játékot szeretnék.


Oldalüzemeltetők üzenete:

Ez egy magán verseny, amelyet Ripi felhasználónk szervez. Minden ami a játékkal kapcsolatos őt illeti, és a Sportfogadas.org nem vállal semmilyen felelősséget az esetleges kellemetlenségekért.

A nyereményalapot Ripi biztosítja, és ő is küldi el a nyerteseknek!

Mindenki ennek tudatában szerepeljen e versenyen!

A tippek formátuma, kötelező formátuma. Csak ebben a formátumban leadott tippeket fogadok el:

1. Tipp (eddigi egyenleg 0)
Foci - Angol bajnokság
Liverpool - WestBrom
Kezdési időpont: 20.45
Tipp: over 2,5gól
Odds: 1,9
Iroda: xxxx

Indoklás: xxx

A saját egyenlegét ezáltal mindenki kövesse. Természetesen én is fogom... Hajrá!

Szerencsés lett volna két mondatban írni egy kis "bemutit", vagy fingilingit, hogy tudjuk Ripi nem Ropi.  ;)

Idézetet írta: csacsa44 Dátum december 30, 2014, 21:22:13
Szerencsés lett volna két mondatban írni egy kis "bemutit", vagy fingilingit, hogy tudjuk Ripi nem Ropi.  ;)

Ripi nem Ropi, és a bizalom van.
Mielőtt elindítottam, nyilván egyeztettem az adminokkal és felajánlottam, hogy hó elején előre átlököm a 3 díjat skrillen, de nem beszéltük tovább, nem ugrottak rá.

Szóval maradunk a bizalomnál.

Idézetet írta: Ripi Dátum december 30, 2014, 21:24:45
Ripi nem Ropi, és a bizalom van.
Mielőtt elindítottam, nyilván egyeztettem az adminokkal és felajánlottam, hogy hó elején előre átlököm a 3 díjat skrillen, de nem beszéltük tovább, nem ugrottak rá.

Szóval maradunk a bizalomnál.

No, pont ennyi elég is lett volna a népnek, hogy ne legyenek kérdőjelek.  ;) Sok sikert a játékhoz.  :beerchug:

Idézetet írta: szorzatos Dátum december 30, 2014, 21:34:47
Csak szóló tippek játszanak, vagy kötéssel is kihozhatom a megadott szorzót? Ázsiai típusú fogadás is lehet, tehát van PUSH is? Holtversenynél mi újság? Folytathatnám, szerintem ha nincs részletezve a szabályzat ennél pontosabban, később nagy viták is lehetnek.

Jogos kérdések, ha van még jöhet.

Csak szóló tippek játszanak.

Ázsiai fogadás is játszik, minden ami a listázott fogadóirodák ajánlatában van. Tehát igen, lehet push.

Holtversenynél aki több jó tippel érte el, az végez előrébb. Ha teljesen ugyanúgy állnak a holtversenyben lévők, akkor szétlövés következő hónap elején. Egy under-over tippet fogok kérni egy általam kijelölt kosármeccsre és aki közelebb lesz a végén, az nyer. A részleteket majd akkor, de nem lesz holtverseny :)

Ezekkel kiegészítem a szabályokat. Ha bármi van még, jelezzétek!

Idézetet írta: TiB Dátum december 30, 2014, 21:34:27
Itt én értem, hogy arra gondolsz, hogy ne csak statisztikára épüljön az indoklás, de egyértelmű megfogalmazás kellene. Én legalábbis arra törekednék, ha már 180 eurót felajánlok :) Illetve azzal, hogy nem súlyozod a szorzókat, szerintem általad nem várt következménye lesz a játéknak.

:beerchug:

A szorzókat nem súlyozom, és természetesen alakulhatnak olyan morbidul a dolgok, hogy adjustálni kell majd a szabályokat, ha valaki nagyon kreatív... A játék lényege szerintem egyértelmű, próbáltam bezárni a kiskapukat... Ha nem sikerült mindet, akkor majd közben... Előre is elnézést érte, majd hálálkodjunk a kreatív fórumtársaknak :) Nem kibúvot keresek előre, remélem ez látszik, de egy valós normális tippjátékot szeretnék.

Indoklást egyelőre nem korlátozom és nem szabályozom... DE előre fogok jelezni még a kezdés előtt, ha egy indoklás nem elég, és nem játszik a tipp... bízom benne, hogy mindenki komolyan veszi, mert komolya  tét.

A nyeremények garantáltak, átküldte Ripi Skrillen hozzám.

Neked miért éri meg ez a havi -180 euró? Vagy olyan sok van, hogy ennyi nem számít? Nem mintha zavarna, hogy lesz egy újabb tippjáték, amit majd megint behúz előlem valaki, csak kérdezem.

Idézetet írta: Jenci84 Dátum december 30, 2014, 21:58:22
Neked miért éri meg ez a havi -180 euró? Vagy olyan sok van, hogy ennyi nem számít? Nem mintha zavarna, hogy lesz egy újabb tippjáték, amit majd megint behúz előlem valaki, csak kérdezem.

Ez nem hiszem hogy fontos lenne  :cya: :cya: :cya:

Élő tippek?
Az indoklásos rész elég szigorúnak tűnik, teszem azt ha büntetőlapokra tippelek statisztikai alapon és hozzáfűzöm, hogy nagyon felfokozott hangulat lesz várhatóan a stadionban, kemény ütközéseket várok és a kiküldött játékvezető sok lapot szokott kiosztani, blabla... elegendő?

Idézetet írta: szorzatos Dátum december 30, 2014, 21:59:47
Élő tippek?
Az indoklásos rész elég szigorúnak tűnik, teszem azt ha büntetőlapokra tippelek statisztikai alapon és hozzáfűzöm, hogy nagyon felfokozott hangulat lesz várhatóan a stadionban, kemény ütközéseket várok és a kiküldött játékvezető sok lapot szokott kiosztani, blabla... elegendő?

Igen, elegendő!

Az élő tipp jó kérdés! Korrigálom a szabályokat! Meccs kezdete előtt 1 órával bent kell lenni a tippeknek!

Mikor kezdődne a tippjáték?..

Közben már megleltem a sorok között... :cya: :redchug:

Ha minden tippet az adott nap topicjába kell beírni, akkor érdemes legalább 2-3 napot előre "megnyitni", ne kelljen a fórumot lesni, ha valaki hajnali meccsre akar tippelni.
(gondolom közép-európai idő szerint értelmezzük a napokat)

Ha pontosan havi 10 tippet kell leadni és naponta kettőt lehet, akkor a hónap utolsó 5 napján elég aktívnak lenni. Ha ez ellen "védekezni" akartok, akkor érdemes szabályozni az eloszlást is. (pl. heti 1-2 tipp minimum vagy heti 3-4 tipp maximum)





Idézetet írta: Knapp Dátum december 31, 2014, 00:11:31
Ha minden tippet az adott nap topicjába kell beírni, akkor érdemes legalább 2-3 napot előre "megnyitni", ne kelljen a fórumot lesni, ha valaki hajnali meccsre akar tippelni.
(gondolom közép-európai idő szerint értelmezzük a napokat)

Ha pontosan havi 10 tippet kell leadni és naponta kettőt lehet, akkor a hónap utolsó 5 napján elég aktívnak lenni. Ha ez ellen "védekezni" akartok, akkor érdemes szabályozni az eloszlást is. (pl. heti 1-2 tipp minimum vagy heti 3-4 tipp maximum)

Ha valaki inaktiv egész honapban, akkor az utso 5 nap valoban tul lesz tolva... ez bennevan. Egyéb szabály ilyen téren nem lest.

Ami meccs délelőtt 10 lőtt kezdődik, az még mehet előző naphoz. Tehát US sportok éjszakai meccsei mehetnek az előző nap topicjába... Ezt korrigálom a szabálygyüjteményben...