Tippek Megvitatása, kommentek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az adott napi tipp témába csak tippeket kérek. Ide jöhet minden, ami ehhez a játékhoz kötődik.
Kérdések, vélemények, viták, ötletek, bármi...

Mi történik akkor, ha egy meccset elhalasztanak? Ilyenkor télen ez biztosan előfordul majd párszor. Az a tipp beleszámít a 10-be, vagy helyette lehet újat tenni? Előfordulhat, hogy aki focira tippel főleg, akár 2-3 olyan meccsbe is belenyúl, amelyet halasztani kell. Ilyen esetben lehet helyette újat tippelni?


"Egy I.P. címről nem egy ember játszhat! Nem szeretnék egy versenyzőt több account-al látni."

-A fönti mondatot a szabályzatból vettem. Az első mondatból ki kéne húzni a nem szót, mert így a két mondat egymás mellett elég furán néz ki.

Idézetet írta: hossa81 Dátum január 01, 2015, 09:39:38
Mi történik akkor, ha egy meccset elhalasztanak? Ilyenkor télen ez biztosan előfordul majd párszor. Az a tipp beleszámít a 10-be, vagy helyette lehet újat tenni? Előfordulhat, hogy aki focira tippel főleg, akár 2-3 olyan meccsbe is belenyúl, amelyet halasztani kell. Ilyen esetben lehet helyette újat tippelni?

Amennyiben kevesebb mint 24 orat halasztjak, a tipp ervenyes.
Ha tobb mint 24 oraval toljal a kezdest, storno a tipp.

Roszul irtam !!! az egyenlegem +125 nem +225 kerlek javitsd ki. Almos vagyok . 

Idézetet írta: sunik29 Dátum január 03, 2015, 03:20:20
Roszul irtam !!! az egyenlegem +125 nem +225 kerlek javitsd ki. Almos vagyok .
Ok

Ertekelni fogom az osszes tippet, de jan 15ig keveset vagyok net elott...
Figyelem a forumot, csak nincs annyi idom a gep elott hogy ertekeljem is. Mindenki vezesse maganak tovabb, en is ossze fogom rakni.

Ripi

Csak 1 kérdés: Az eddigi illetve az aktuális összesített állást hol lehet nyomon követni?  :o Köszi:Zoli  :)

Idézetet írta: lazanyja Dátum január 05, 2015, 21:09:41
Csak 1 kérdés: Az eddigi illetve az aktuális összesített állást hol lehet nyomon követni?  :o Köszi:Zoli  :)

Még sehol. Jan 15ig nyaralok, addig minimalisan netezek.
Utana majd lesz egy topic ahol naponta frissitem.

rodeoshow január 7-ei Real 1.5 over tippjénél a 2.00-es odds hogy jött ki? hubika ugyanezt ugyanennél az irodánál 1.50-ért tette.


rodeoshow játékba küldött tippje:

5. Tipp (eddigi egyenleg 90)
Spanyol Kupa
Atlético Madrid-Real Madrid
Kezdési időpont:21:00
Tipp: Real Madrid góljai 1,5 felett
Odds: 2.00
Iroda: Bet365

saját naplódban megtett fogadásod:

1   Real Madrid felett 1.5   Valencia v Real Madrid
(Csapat összesített gólok)   04/01/2015   Egyik sem  1.50   Függőben

És mind a két tipp Bet365-ről van véve. A kérdésem erre vonatkozott.

Már mindent értek :D Lassan beiratkozok a suliba értelmező olvasásra is :D

A sok Real vereség között már nem igazodok ki, ennyire mélyen érint a dolog  :'( ;D

Idézetet írta: TiB Dátum január 10, 2015, 02:40:15
Milyen lehet a többiek védekezése, akik mondjuk 10 felett kaptak. Többiek alatt a többi 19 csapatra gondolok ;D
A statisztika nagyon szép dolog, csak önmagában semmit nem jelent. Nem egy olyan meccs volt, ahol a kis csapat kontráinak sikeressége nem a Barca védelmén múlott. Talán pont a Celta ellen volt, hogy sorban jöttek a Celta kontrák, amikből szerencsétlen kiscsapat csak egyet tudott értékesíteni. De igazad van, Spanyolországban nagyon jól mutat ez a 9 kapott gól a sok kiscsapat ellen. De azért a PSG elleni idegenbeli BL meccs...ahol mérgezett egér módjára szaladgáltak a szögleteknél a katalán játékosok...számomra nem a korábbi biztosabb védekezést idézte. Komolyabb, normális támadójátékkal rendelkező csapatok igen csak zavarba tudják hozni ezt az "atom" védelmet. Elég lesz csak nézni a meccset, és majd választ kapunk arra is, hogy milyen lehet a többiek, pontosabban az Atletico védekezése.