LVbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Jó reggelt!

A minap kaptam egy e-mailt:

"LVbet kaszinó és sportfogadás
A nem rég induló LVbet kaszinó, most rendkívüli bónuszt kínál új felhasználói számára: 7 EUR befizetés nélküli bónuszt!

Mi a teendő? Regisztrálj a képre, vagy ide kattintva, és kövesd az alábbi lépéseket:
1. Regisztrálj https://lvbet.com/en/lp/7-euro-nodepositbonus?btag=654551_B1FE1A800CC14E13B565AAB2A8B5A9CB
2. A visszaigazoló levélben erősítsd meg a regisztrációdat.
3. Küldj el levelet a [email protected] e-mail címre az alábbi tárgymezővel: "€7"

24 órán belül jóváírják a regisztrált számládon a pénzt! A bónusz a kérelemtől számított három napig használható fel!"

Minden bizonnyal ez egy promóciós link. Továbbá, amit kiolvastam 50x kell megforgatni, egy kicsit sok 3 nap alatt...
De, aki szeretné, sok sikert. ;)

Tomka

#1 augusztus 31, 2021, 11:59:25, RealMadridCF7
Sziasztok!
Tudtok valamit erről az irodáról? Tegnap kaptam e-mailen egy 3000ft-os bónuszt, amit feltornáztam 25 ezerig, kértem egy 20k-s kiutalást. Szerintetek van esély rá, hogy megkapom? 😄

Engem kifizettek rendben pedig nekem is valami ingyen pörgetésből nyert nyeremény volt.

Elméletileg most naponta van 5 ingyenes pörgetés különféle slotokra. Ma a Dazzle  Me slotra kellene , hogy legyen.
Promóciós kód nincs megadva.
Esetleg tud valaki valamit?