Ha már unod a sportfogadást > Póker + Szerencsejátékok

Unibet Bingó

(1/16) > >>

Admin:
Unibet Bingó
Ebben a témában lehet beszélgetni az Unibet Bingó részlegéről. Itt közöljük a legfrissebb versenyeket, ajánlatokat stb.

Ha bármilyen kérdésed van a témával kapcsolatban, nyugodtan tedd fel.  :cya:

Zsoca:
Épp ma néztem rá,hogy van-e még ingyenes bingó,de sajnos megszűnt!  :-\ Csak akkor van,ha előző nap 4500Ft értékben bingóztam.

tiboriusz:
A bingóval kapcsolatban szeretnék pár gondolatot megosztani ami magában foglalja a kérdést is.Abban a formában ahogy az ingyenes bingó müködött várható volt hogy meg fog szünni hiszen a döntő többség csak ezt a részét vette igénybe.Személy szerint engem viszont ez a játék tartott ott az oldalon hiszen mellette itt  fogadtam, mégha a szorzók nyengébbek is voltak , kaszinóztam stb.Maradhatott volna az ingyennesség a régi formájában csupán az oldalon megforgatott összeghez,pl.havonta és itt nemcsak a bingót értem kellett volna kötni.

Kaszinó Ajánlatok:
Bingó verseny: Nyerj párizsi utazást!

Bingózz, gyűjtsd a sorsjegyeket és nyerj egy álomutazást Párizsba!
Minél többet játszol, annál több sorsjegyet szerezhetsz. Ingyenes pörgetések, bingó utalványok, készpénznyeremének és egy két fős párizsi utazás vár gazdára!

Mikor?
Február 1. és február 28. között minden nap

Hogyan vehetsz részt?
         - Bingózz legalább napi 1500Ft értékben egy, 5000Ft értékben kettő, vagy 10 000Ft értékben három kaparós sorsjegy megszerzéséhez
         - Játssz öt bingóterem bármelyikében: All Stars (75-ball), The Arena (75–ball variant), The Podium (90-ball), Fairway (90-ball strip), Grand Prix (90-ball speed)

Nyeremények:

Játssz MOST!
18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Részvételi feltételek
A promóció február 1. 00:00-kor kezdődik és február 28. 22:59-kor ér véget.
A kaparós sorsjegy(ek) megszerzéséhez a játékosoknak a szükséges összeget az alábbi bingótermek egyikében kell megjátszaniuk: All Stars (75 Ball), The Arena (75Ball Variant), The Podium (90 Ball), Fairway (90 Ball Strip), Grand Prix (90-ball speed).
Minden játékos naponta legfeljebb 3 kaparós sorsjegyet szerezhet.
A játékosok akkor kapják meg a kaparós sorsjegyeket, amikor az alábbi összeget megforgatták bingóban:
         - €5,00 – €14,99 – 1. kaparós sorsjegy
         - €15,00 – €29,99 – 2. kaparós sorsjegy
         - €30,00+ 3. kaparós sorsjegy
A promócióba kizárólag a valódi pénzből vett bingójegyek számítanak, a bónuszpénzből/utalványból megvásárolt bingójegyek nem.
Minden kaparós sorsjegy nyereményét azonnal jóváírjuk.
A párizsi utazást nyert játékosainkkal 72 órán belül felvesszük a kapcsolatot.
Egy kaparós sorsjegy megszerzése nem garantál nyereményt.
Az Unibet fenntartja a jogot, hogy bármikor módosítsa vagy visszavonja az ajánlatot.
A promócióra a Unibet általános részvételi feltételei érvényesek.
Abban az esetben, ha a Részvételi feltételek angol nyelvű és bármely egyéb nyelvű változatai között ellentmondás áll fenn, az angol nyelvű változat tekintendő érvényesnek.

Kaszinó Ajánlatok:
Exkluzív hozzáférés a Grand Slam teremhez

Bingózz az Unibeten és szerezz hozzáférést a privát Grand Slam teremhez minden nap!

Hogyan működik?
Egyszerűen vásárolj bingó szelvényeket 24 órán belül €15 értékben (a Newbie és a Grand Slam termek nem számítanak) bármelyik nap és hozzáférhetsz a Grand Slam teremhez, ahol exkluzív játékok várnak garantált €7 200 összdíjazással!

Pl: ha hétfőn €15 értékben bingózol, kedden hozzáférést kapsz a teremhez.

Hogyan vehetsz részt?

Bingózz legalább €15 értékben bármelyik nap 02:00 és 01:59 (CET) között és szerezz hozzáférést a következő napra.

Mikor?
Minden nap 18:30 és 23:10 (UTC) között

Hol?
Grand Slam

Jegyárak: €0 - €3

Különleges játékok:

- BOGOF: Egyet fizetsz, kettőt vagy hármat kapsz.
   - 1&2 To Go: Vidd el a nyereményalap egy részét akkor is, ha csak egy vagy két szám hiányzik a telitalálathoz.
   - Fair 4 All: Olyan játékok, ahol mindenki meghatározott számú szelvényt vásárolhat, így mindenki egyenlő eséllyel indul.
   - Roll-On: Nagyobb eséllyel nyerhetsz, hiszen a második játékos is nyer Ful House-al.

Játssz MOST!
18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése