Tipster Liga Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




KEDVES TIPSTEREK!

A Ligában most három hónapos nyári szünet következik.

Az okok:
- kicsit besokalltam az állandó készenléttől és emiatt egyre többet hibáztam a javításoknál, mert szinte csak késő este volt időm erre
- nyáron nagyon sok elfoglaltságom lesz
- nem szeretek valamit "csak úgy" csinálni
- néhányan nem veszik komolyan a játékot.

Szeptemberben "I'll be back" lesz. Hogy hosszútávú vagy rövidtávú játék lesz még nem tudom. Ahogy lehet egymás elleni vagy pontgyűjtős is akár.
Vannak ötleteim, de szeretném a ti véleményeteket is hallani, ezért írjatok ide.

Mindenkinek köszönöm a részvételt és gratulálok a nyerteseknek!

A SuperCoppa Primavera természetesen május 31.-n meg lesz tartva!  peshark vs. rolii92

Lesz őszi szezon LosGabos?

Igen, aug. 20. után lesznek konkrétumok.

Kedves Tipsterek!

Sajnos rossz hírt kell közölnöm (bár régen egyes kultúrákban a rossz hírt hozókat megölték), a Tipster Liga nem támad fel szeptemberben.
Ma megtudtam az órarendem, ami elég rossz időbeosztású, emellett a kislányom most kezdi az első osztályt, ami rengeteg időmet fogja lekötni. Az egyebekről nem is írok.
Az aktivitásom nagyon lecsökkent az oldalon, mire géphez jutok, már a versenyekben is alig tudok tippelni.

Lehetséges, hogy majd indulni fog új játék, amit én szerkesztek, addig is mindenkinek sok-sok zöldet!



Idézetet írta: LosGabos Dátum augusztus 29, 2019, 13:22:37
Kedves Tipsterek!

Sajnos rossz hírt kell közölnöm (bár régen egyes kultúrákban a rossz hírt hozókat megölték), a Tipster Liga nem támad fel szeptemberben.
Ma megtudtam az órarendem, ami elég rossz időbeosztású, emellett a kislányom most kezdi az első osztályt, ami rengeteg időmet fogja lekötni. Az egyebekről nem is írok.
Az aktivitásom nagyon lecsökkent az oldalon, mire géphez jutok, már a versenyekben is alig tudok tippelni.

Lehetséges, hogy majd indulni fog új játék, amit én szerkesztek, addig is mindenkinek sok-sok zöldet!

Szomorú hír, de köszönjük az eddigi munkát és kitartás!!

Köszönjük LosGabos! S remélhetőleg előbb vagy utóbb folytatódik.  :beerchug:

Reménykedem, hogy minél hamarabb folytatódik. Nagyon hiányzik már, kedvenc játékom volt!

Idézetet írta: Pondrux Dátum november 03, 2019, 19:57:43
Reménykedem, hogy minél hamarabb folytatódik. Nagyon hiányzik már, kedvenc játékom volt!

+1!   :ok: :beerchug: