Játékaink > SPF - Csapatok Harca

Dance monkey

<< < (2/16) > >>

Latzka:
Valóban így lehet, majd okoskodunk :ok:

És akkor majd a lehetséges tippekről itt kellene 'vitatkoznunk', egyeztetni?

Alapvetően adná magát, hogy Oaké a 4. sáv, enyém az 1.; tiétek pedig a másik 2. (fogadási stílus alapján írtam ezt)
De a demokrácia jegyében nyilván mindenki írjon olyat, amilyet szeretne :)

Latzka:

--- Idézetet írta: oakland23 - Február 19, 2020, 19:44:14 pm CET ---És az mennyire szabályos, hogy a négy tipp egy meccsről jön?

Mert simán ki lehet nézni egy meccset, ahol 1,5 overtől 3,5 overig mindent overt behúzunk, minden csapattag beküld egy-egy overt, és ha jön a négy gól, ha jön a 3,5 over, akkor evidens, hogy jönnek az alacsonyabb line-ok is.

Szerintem simán esélyesebb egy meccset bemákolni, mint keresni négy jó tippet. Mert négy jó tipp simán kell majd a tj-hez! Legalábbis szerintem.

--- Idézet vége ---

@SPF Admin azt hiszem mehet a szabályzatba, hogy egy mérkőzés csak egyszer szerepelhet.

Persze ez olyan mindent vagy semmit dolog ami most szabályosnak tűnik, viszont úgy érzem, hogy nem igazán sportszerű. ???

Admin:
4 különbözō meccsre kell tippelni. Csak szólok elōre.

Admin:

--- Idézetet írta: Latzka - Február 19, 2020, 19:48:44 pm CET ---@SPF Admin azt hiszem mehet a szabályzatba, hogy egy mérkőzés csak egyszer szerepelhet.

Persze ez olyan mindent vagy semmit dolog ami most szabályosnak tűnik, viszont úgy érzem, hogy nem igazán sportszerű. ???

--- Idézet vége ---

:ok:

oakland23:

--- Idézetet írta: SPF Admin - Február 19, 2020, 19:50:44 pm CET ---4 különbözō meccsre kell tippelni. Csak szólok elōre.

--- Idézet vége ---
Inkább, mint utólag  ;D

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése