Unknown Tipsters

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


február 24, 2020, 08:13:20, Lancer
Jómagam kipróbálnám magam de mindenhol megvannak szinte aki szeretne csatlakozni írjon.

Csapatunk:

Lancer
borsod1984
Agot PSF
Talpas



Jönnék én is ha beférek

Meg is vagyunk mindenki felvéve.

Ezzel a csapatnévvel indulunk? Csapat megbeszélések lesznek?

Nekem tetszik a csapatnév  ;D

Meg ahogy nézem, elég ütős kis négyes  :ok:

Csapatnéven én is gondolkodtam már az  Unknown Tippsters -re gondoltam. Megbeszélések hát nemtudom ugyebár mindenkinek küldeni kell be tippsort de előtte persze lehetne róla beszélni hogy mennyi érték van benne. Ugyebár ha valaki talál 3 erős 3.00 odds körüli tippet az akár 3 embernek is jó lehet. Nemtudom hogy itt beszéljünk e ezekről vagy faceen egy csoportban vagy hogyan lehetne megoldani. Gondolkozzatok ti is rajta aztán kitalálunk valamit.

Idézetet írta: Lancer Dátum február 23, 2020, 10:34:10
Csapatnéven én is gondolkodtam már az  Unknown Tippsters -re gondoltam. Megbeszélések hát nemtudom ugyebár mindenkinek küldeni kell be tippsort de előtte persze lehetne róla beszélni hogy mennyi érték van benne. Ugyebár ha valaki talál 3 erős 3.00 odds körüli tippet az akár 3 embernek is jó lehet. Nemtudom hogy itt beszéljünk e ezekről vagy faceen egy csoportban vagy hogyan lehetne megoldani. Gondolkozzatok ti is rajta aztán kitalálunk valamit.

Pont ez a célja a játéknak:

"Az adott fórumtémában kell megbeszélnetek, hogy mire fogtok tippelni, annak tudatában, hogy a sikeres fogadások által a játék második felvonásába kerülhettek."

Csapatnévnek jó lesz az Unknown Tipsters.

szerintem is jó lesz az Unknown Tipsters csapatnévnek.

És hogy legyen a tippmegbeszeles

vagy kiosszuk hogy ki melyik odds kategóriában keressen tippet,
vagy ha valamelyikőnk talál egy jónak ígérkező tippet akkor beírja és átbeszéljük a tippet.

En csak délután 4 fele leszek mert munka miatt Pestre kell mennem

na srácok hogy legyenek a tippek megbeszélve?
kiosztjuk egymás között az odds határokat??