Bajnokok Ligája - A meccsnap tippje (december 9.)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bajnokok Ligája - A meccsnap tippje (december 9.)

Van egy tipped erre a meccsnapra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (5000 Forint/meccsnap) részesülhet!


2020. 12. 09. 21:00
Labdarúgás, EURÓPA, Bajnokok Ligája - Csoportkör

Real Madrid - Mönchengladbach

Tipp:     4,5 gól felett
Odds:   3.55
Iroda:   TippmixPro

Salzburg - Atletico Madrid
Labdarúgás Bajnokok Ligája
2020,12.09. 21:00

Tipp: Szoboszlai Dominik gólt szerez/mindkét csapat lő gólt/over 2,5
Odds: 4.40
Iroda: unibet

Szerintem nagyon látványos meccs lesz, de nem az Atletico miatt. A Salzburg menni fog előre, mint állat, az Atletico kontrázik. Gólokat várok tehát mindkét oldalon. Domi pedig szerintem beragaszt egy szabadrúgást Oblaknak, ezt most nagyon érzem. Ha nem, akkor jön a büntető.

21:00
Olympiakos-Porto
2
4.50
bet365

A hazai csapat az EL-ért küzd, ám ha a másik meccsen a City nyer otthon, akkor szerintem akár ki is kaphat. Nem tudom, mi a Porto terve, amely már továbbjutott, de jobb csapat, úgyhogy nyerhet is, még ha számára már nincs is tét. Ha pl. pihentet az edző, a beugró játékosok motiváltan fognak játszani.

Olympiakos-Porto
DV+Porto 0,5 több gól+3,5 több lap+Olympiakos 6,5 kevesebb szöglet
odds:4,75
bet365

Szinte a lényeges kérdés eldőlt ebben a csoportban. Az igaz,hogy a Portonak már nincs miért hajtania,de a hazaiak sok hiányzóval nem olyan acélosak. Szerintem 1 pontra jó a Porto,nem fognak kikapni.

Sziasztok!

Időpont: 2020.12.09. (18:55)
Esemény: Foci Bajnokok Ligája (Ajax - Atalanta)
Tipp: Több mint (4) gól a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Több mint (5) szöglet a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Mindkét csapat gólt szerez a mérkőzésen - Igen
Odds: 3.60
Iroda: bet365
Indoklás:

Nagy a tét mindkettő csapat számára hiszen amely csapat nyer az a BL folytatja a másik pedig az EL - ben. Nem gondolom,hogy óvatoskodnának és nem lesz gól így hajtást várok és ebből lehet nagyon sok gól és a gólváltás is meglesz.Szögletek pedig biztosan lesz ennyi úgy gondolom.

2020 12 09 21:00
Olympiakos -Porto
Tipp: első félidő gólok száma: 0.5 alatt
Odds:2.75
unibet

Kis túlzással tét nélküli mérkőzést játszik a két csapat egymással.Ha a city hozza a papírformát s veri hazai pályán  a Marseillt megvan az Olympiakosnak az El-t érő 3.hely. A Porto az első forduló utáni 4 meccsén nem kapott gólt a hazaiak pedig 5 meccsen mindössze kettőt szereztek. Ezáltal egy 'LEGYÜNK MÁR TÚL RAJTA' gól nélküli első félidőt várok a találkozótól.

2020.12.09. 21:00
BL  Real Madrid - Mönchengladbach
Tipp: 3,5 gól alatt + GG
Odds: 3,45
Unibet

Ajax - Atalanta
Labdarúgás Bajnokok Ligája
2020.12.09. 18:55

Büntetőlap-szám pontosan 10 @ 30.00 (tippmixpro)

Del Cerro, mint minden normális spanyol spori simán kioszt egy átlag meccsen 6-7 sárgát szemrebbenés nélkül. Most elég nagy a tét, ilyen meccseken pedig a kevésbé durva csapatok játékosai is képesek túlpörögni. Ha picit nem figyelnek oda, simán összejön akár 10 lap is. Tegnap a majom Lahoz 'csak' 9-et osztott ki a United meccsén, remélem fiatalabb kollégája ma eggyel több lapot ad.

EURÓPA: Bajnokok Ligája - Csoportkör - 6. forduló
09.12.2020 21:00
Real Madrid - Mönchengladbach
Tipp: X
Odds: 4.20
Bet365

Ezen csoport utolsó köre maga a pokol lesz mind a négy csapatnak. Bárki kieshet és továbbjuthat még, figyelni kell a másik meccs eredményét, hiszen olyan is van hogy nyersz mégis kiesel. Ha az inter érvényesíti a papírformát és megveri az ukránokat akkor a spanyol-német ütközet döntetlenje mindkét csapatot továbbjuttja, ellenben amelyikük veszít szintén kiesne. Okosan megbeszélik a a remit ha korán eldönti a meccset az inter.

2020. 12. 09., 21:00

Real Madrid - Borussia Mönchengladbach
Tipp: Fogadásépítő - mindkét csapat gólt szerez + döntetlen + 4,5 gól alatt


Odds: 5,20
Iroda: Unibet

Indoklás: Egy békés remivel kéz a kézben továbbmehet a két csapat, függetlenül attól, mire megy az Inter a Sahktarral (nem tudom elképzelni, hogy ne nyerjen.) Zárjuk ki a 0-0-át, és a 3-3-at, és már is van egy ötös feletti oddsunk, amit, szerintem, érdemes lehet egy kisebb téttel játékba küldeni.

21:00

Inter - Shakhtar Donetsk
Lukaku szerzi az első gólt
4.25
Unibet

Az első meccs nem kis meglepetésre 0-0 döntetlenre végződött. Az Inter az utolsó szalmaszálba kapaszkodott a Gladbach otthonában szerzett győzelemmel. Lukakunak 4 gólja van már a sorozatban, ma tovább növelheti góljai számát. Hétvégén is az ő góljával szereztek vezetést a Bologna ellen.

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum december 09, 2020, 11:37:24
21:00
Olympiakos-Porto
2
4.50
bet365

A hazai csapat az EL-ért küzd, ám ha a másik meccsen a City nyer otthon, akkor szerintem akár ki is kaphat. Nem tudom, mi a Porto terve, amely már továbbjutott, de jobb csapat, úgyhogy nyerhet is, még ha számára már nincs is tét. Ha pl. pihentet az edző, a beugró játékosok motiváltan fognak játszani.

nyertes (az erősített szorzó miatt 4.80, amúgy 4.50 volt)

Idézetet írta: zsobak Dátum december 09, 2020, 12:42:30
Olympiakos-Porto
DV+Porto 0,5 több gól+3,5 több lap+Olympiakos 6,5 kevesebb szöglet
odds:4,75
bet365

Szinte a lényeges kérdés eldőlt ebben a csoportban. Az igaz,hogy a Portonak már nincs miért hajtania,de a hazaiak sok hiányzóval nem olyan acélosak. Szerintem 1 pontra jó a Porto,nem fognak kikapni.
Nyert