Sportfogadás az életünk > Pénzügyek

Online pénztárcák összehasonlítása

(1/2) > >>

kpetrik:
Sziasztok!
Engem az érdekelne hogy ki melyik online pénztárcát használja mik a tapasztalatok esetleg volt e bármi probléma?
Én komolyabb összegeket szeretnék majd leutalni rá ezért nekem mindenképp olyan lenne előnyös ahol ezen nem problémáznak, teljesen megbízható és a pénzneme USD-ben vezethető. Onnan főként kp-ba venném le a pénzt és egy részét továbbutalnám.
Melyiket ajánlanátok, hol vannak a legkisebb plusz költségek akár milliós tételek esetén is?

Lancer:
skrill nekem mostanában gecizik de használtam muchbettert és netellert is. De azt mondom transferwise mint bank jó lehet van magyar support is. Illetve használtam wirex appot de azt nem ajánlanám sokat romlottak.

TiB:
Ha barátok közötti utalgatásról van szó, én a Revolutot használom, egyszerű az app, ha jól emlékszem ingyen jön a bankkkártya. Fogadáshoz viszont nem tudtam használni, mert nem elfogadott még akkor sem ha kártyával fizetek be. Legalábbis ez az én tapasztalatom.

Fogadásnál csakis Skrillt használok, gyorsan történik kiutalás is a nagyobb irodáktól. Van bankkártya, csak a dolláros alappal gondok vannak olyan szempontból, hogy iroda és Skrill oké, dollárok mennek, viszont amikor az ATM-hez érsz, ott már átváltás történik. Keresni kell a jó átváltási lehetőségeket, ezek mindig változnak.

LFCfanBoti:

--- Idézetet írta: TiB - Március 13, 2021, 12:34:22 pm CET ---Ha barátok közötti utalgatásról van szó, én a Revolutot használom, egyszerű az app, ha jól emlékszem ingyen jön a bankkkártya. Fogadáshoz viszont nem tudtam használni, mert nem elfogadott még akkor sem ha kártyával fizetek be. Legalábbis ez az én tapasztalatom.

Fogadásnál csakis Skrillt használok, gyorsan történik kiutalás is a nagyobb irodáktól. Van bankkártya, csak a dolláros alappal gondok vannak olyan szempontból, hogy iroda és Skrill oké, dollárok mennek, viszont amikor az ATM-hez érsz, ott már átváltás történik. Keresni kell a jó átváltási lehetőségeket, ezek mindig változnak.

--- Idézet vége ---
Én Romániában fogadásra szinte csak a Revolutos kártyámat használom, ugyanúgy elfogadja mindegyik fogadóiroda (Unibet is akár), mint bármely más bank által kiadott bankkártyát.

TiB:

--- Idézetet írta: LFCfanBoti - Március 13, 2021, 12:43:00 pm CET ---Én Romániában fogadásnak szinte csak a Revolutos kártyámat használom, ugyanúgy elfogadja mindegyik fogadóiroda (Unibet is akár), mint bármely más bank által kiadott bankkártyát.

--- Idézet vége ---

Akkor megpróbálom újra, pár hónappal ezelőtt nem engedte, tiltott kártyának írta. Ha működik, akkor csak Revolut marad nekem.

Köszi az infót! :beerchug:

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése