Infó > Közösség

Sportoljunk együtt!

(1/6) > >>

SPF Infó:
Sportoljunk együtt!

Legyen ez a téma a társkeresőké, no nem a :kiss2: gondolunk, maradunk a sporttevékenységeknél. :) Ha van kedved egy kis mozgáshoz, de nincs kivel, jelezd ebben a témában, hátha akad valaki, aki szívesen csatlakozna.  :beerchug:

csacsi1899:
Én egy 18-25 év közötti modell alkatú lánnyal (amilyeneket Tib szokott posztolni, de nem a nagyseggű, hanem a vékonyabb fajta) szívesen sportolnék kéthetente.

csacsa44:

--- Idézetet írta: csacsi1899 - Április 30, 2021, 18:27:47 pm CEST ---Én egy 18-25 év közötti modell alkatú lánnyal (amilyeneket Tib szokott posztolni, de nem a nagyseggű, hanem a vékonyabb fajta) szívesen sportolnék kéthetente.

--- Idézet vége ---

Hasonló engem is érdekel, lassan véget ér a hokiszezon.  ;D

TiB:
Kicsit komolyra fordítva, csak tenisz megy a többségnél?

peshark:

--- Idézetet írta: TiB - Április 30, 2021, 23:19:26 pm CEST ---Kicsit komolyra fordítva, csak tenisz megy a többségnél?

--- Idézet vége ---

En amolyan mindenevo vagyok, nyilvan egyeni sportokban a tenisz lesz a nyero tobbsegeben, de ott van meg nalam a bringazas, darts, thai box is. Emellett futsal mehetne minden mennyisegben.

Egyébként tetszik a kezdemenyezes, teniszezni meg kispalyas focizni szivesen eljarnek Nyiregyen ha beindulna újra az amator sport.. :)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése