Sportvilág és nem csak > Kézilabda fogadások

Férfi Kézilabda BL 2021/22

(1/2) > >>

SPF Infó:
Férfi Kézilabda BL 2021/22
Itt lehet beszélgetni a 2021/22-es férfi kézilabda BL eseményeiről.  :topbet_125:

Karola:

Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: augusztus 30., 12:00CET

zsivany20:
Van ma egy Zagrab - Elverum meccs a ffi BL-ben... Nekem elég szimpatikus gyors kézit tol ez az Elverum. Az előző körben a Kielben a végjátékban is még lőtávolban volt nekik a német csapat, miután 41 kapott góljukra 36-szor válaszolni tudtak az északiak... őrült rohanás tehát... Ezt várom tőlük Zágrábban is... Szerintem egész baráti a 27.5-es line a vendég gólokra, 1.90-ért adják... én lehet egy meglepi V-t is behúzok 2.70-ért... nem esélytelenek szerintem... Aztán persze majd azon múlik, melyik csapat akarata érvényesül, ha a Zágráb öli majd a kézit és lassú meccs lesz, akkor a skandinávok bajban lehetnek... Mindenesetre én látok fantáziát az Elverumban, az értéket azon az oldalon kell keresgélni szerintem...

hubika88:
kiel oddsa az miért ment fel 1,50-re a kezdeti 1,20ról??  ??? de ugyanígy a montpellier is 1,42-re zuhant 2ről

hubika88:
ok közben megvan, sagosen és weinhold off ma

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése