Sportvilág és nem csak > Kézilabda fogadások

Női Kézilabda BL 2021/22

<< < (2/4) > >>

MessiÁs:

--- Idézetet írta: csak1tomi - Szeptember 12, 2021, 20:25:24 pm CEST ---bl-ben el lesznek ők, előre léptek mert Montenegróban még bajnokság se volt  :'(  ;D :D
Reistad vs CSM 5gól
Háfra vs Vipers 2 gól
Reistad > Háfra  ;D

--- Idézet vége ---

Én inkább Dahlt emelném ki, aki brutálisan megszórta a Győrt. Háfráék kortársa. ÉS nem azért kiemelendő mert 12gólt dobott, hanem ahogy dobta.. Megkockáztatom most, a legnagyobb felfedezettje lesz az évnek és ő lesz az újabb példája hogy kell játékost nevelni 19-23év között..

Nekünk van egy Klujberünk, aki 3év alatt nem tanult meg védekezni és nem lehet kettesben fent hagyni és egy Háfránk aki annyira 0, hogy Ambros alig meri játszatni. Ha Ryu teljesen beilleszkedik és Minko felépül ennyit se fog, mert úgy látszik Hansent is eléggé erőlteti Ambros, ami nem is csoda, mert őt nem kell cserélni.

Oak: Az a 4 konti játékoson kívül a többi nem bl szintűek.. Gondolj bele, olyan törökök a kiegészítők akik még EBre se jutnak ki..

MessiÁs:
Tényleg, én csak azt remélem a következő generáció jobb lesz. Vámos, Kuczora, Pál, Kajdon, Afentaler, Farkas

oakland23:
ehftv.com az istenért sem engedett be a régi regisztárációval, végső elkeseredésemben ráklikkeltem az azonosítás facebook-kal opcióra, aztán kellett még egyet kattintani, és máris benn voltam :D Facebook nélkül lassan már szarni sem tudunk...

csak1tomi:

--- Idézetet írta: oakland23 - Szeptember 19, 2021, 14:11:12 pm CEST ---ehftv.com az istenért sem engedett be a régi regisztárációval, végső elkeseredésemben ráklikkeltem az azonosítás facebook-kal opcióra, aztán kellett még egyet kattintani, és máris benn voltam :D Facebook nélkül lassan már szarni sem tudunk...

--- Idézet vége ---

jött nemrég email hogy jelszót kell választani mert összevontak valamit valamivel, megújultak ;D
Háfra vs Krim 1gól
Reistad vs Brest 6gól
Dahl vs Savehof 5gól

2 mecs után Dahl 17gól Reistad 11gól Háfra 3gól  ::)

oakland23:

--- Idézetet írta: csak1tomi - Szeptember 20, 2021, 18:30:55 pm CEST ---jött nemrég email hogy jelszót kell választani mert összevontak valamit valamivel, megújultak ;D

--- Idézet vége ---
megkaptam én is, próbáltam belépni a régivel, választottam újat, csináltam én mindent, de sehogy sem volt jó nekik. Végső elkeseredésemben választottam azt a facebookos izét, aztán tényleg két két kattintás után tudtam nézni a meccset. Viszont most baromira fogalmam nincs, hogy mi a jelszavam :d, vagy legközelebb hogy tudok majd belépni.
Nekem most is csak a sign in with facebook opció működik, amúgy nem tudok belépni sehogy...

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése