20bet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: TopSwagetti Dátum január 19, 2023, 14:38:127-8000 euro? hát ez nekem is büdös :D trustpilot-on még valakinek 300 eurot sem fizettek nem hogy 8000-t :D
nagyon sok negativ bejegyzés trustpiloton a 20bet-ről :D de ha neked kifizettek 8000 eurot, akkor megpróbálom -
befizetek - de ha nem fizetnek ki,bevasalom rajtad  :redchug:

Hagyd már ezt a trustpilot f*szságot, azok után hogy a bet365 1.3, miért adsz jelentőséget annak a beokádott kommentekre és kamu értékelésekre épülő oldalnak? Az megint semmit nem jelent, hogy valakinek nem fizetnek ki 300 eurót. Azért nem fizetik ki, mert nem tisztességesen játszott, ezt innen látatlanba megmondom neked. Minden fos iroda kifizet 300 eurót.

Egyetertek.

Ha ennyire fosol jatsz maltai liszenszes irodanal es kesz.

Már nem így működik a bónusz náluk... :-X

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Revolutról fizettem be, kikérni már csak Skrillre tudtam. (Visára nem fizetnek ki). Elég sok adatot bekérnek az ügyfélazonosításhoz (pl. Skrillröl screenshot, Revolut befizetés tranazkciójáról screenshot + persze a szokásos dolgok) de 3 nap alatt nagy nehezen megérkezett a pénz. Most a szombati újratöltési bónuszra gyúrok, hétfőtől péntekig napi min. 5 euróval kell játszani egy 35 ezres freebetért (35 ezret kell befizetni, vagy min. 7 ezret, de akkor nyilván 7-et is adnak). De vigyázni kell, mert a "bónuszvadászok"-tól (ezt a kifejezést ők használják  ;D) megvonhatják a bónuszokat.

Végre kb 10.próbálkozásra sikerült nyerni a havi rendszeres 9500as freebettel. Állandóan egyen ment el, de most végre sikerült belőle 25k csinálni.

Ez a szombati reload bonus működik ezeknél? Max 35 ezerig van elvileg, de bónuszkódot sehová sem tudok beírni befizetésnél...

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 05, 2023, 15:40:58Ez a szombati reload bonus működik ezeknél? Max 35 ezerig van elvileg, de bónuszkódot sehová sem tudok beírni befizetésnél...

Előtte aktívnak kell lenni. Ezek megvannak? Ha igen akkor chat talán segít



A bónusz megszerzésének feltételei:

Ahhoz, hogy megkapd a bónuszt, naponta hétfőtől (00:00 UTC) péntekig (23:59 UTC) fogadj legalább 5 EUR (az ingyenes fogadások vagy bónuszegyenlegből tett fogadások nem számítanak bele) vagy azzal egyenértékű összegű havi kezelési költséget számítson fel más pénznemben értékben.
Ahhoz, hogy megkapd a bónuszt, a kvalifikáló befizetés előtt 6 órával NEM kezdeményezhetsz kifizetést..

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 05, 2023, 15:46:10Előtte aktívnak kell lenni. Ezek megvannak? Ha igen akkor chat talán segít



A bónusz megszerzésének feltételei:

Ahhoz, hogy megkapd a bónuszt, naponta hétfőtől (00:00 UTC) péntekig (23:59 UTC) fogadj legalább 5 EUR (az ingyenes fogadások vagy bónuszegyenlegből tett fogadások nem számítanak bele) vagy azzal egyenértékű összegű havi kezelési költséget számítson fel más pénznemben értékben.
Ahhoz, hogy megkapd a bónuszt, a kvalifikáló befizetés előtt 6 órával NEM kezdeményezhetsz kifizetést..


tehát akkor ha most befizettem (mert megtettem), nincs más hátra, mint minden nap fogadni min 5 euróval, és akkor a következő szombaton kell újra befizetni, és akkor már kapom majd a bónuszt elvileg, tehát a mostaniról lecsúsztam. Jól értem? Előző héten nem voltam aktív náluk, ezek szerint fordítva értelmeztem.

Szerintem igen.
Tehát ha holnaputántól péntekig fogadsz, akkor szombaton jogosult leszel a bónuszra.

Igen. Én pont ezen a héten csináltam végig, és a befizetésre kattintásnál ott is volt a bónuszlehetőség. Arra figyelj, hogy a push fogadások nem számítanak bele, nekem múlt héten ezért nem aktiválódott.

Nyilván nem a legnépszerűbb oldal, (Bár én nagyon bírom, minden hónapban kapok 9500freebetet. Zsinórban harmadszor nyerek vele, most épp 50kt kértem le) de itt a tüköroldal, ha kell.

https://20win88.com/hu

Azért ezek elég kemény feltételek a bónuszra:
A visszaforgatási követelmény a bónusz összegének 5-szöröse lesz a gyűjtő fogadásoknál. Minden gyűjtő fogadásnak legalább 2 eseményt kell tartalmaznia, melyek eredő oddsa 2 vagy magasabb


A 2-es odds még hagyján, arra vannak megoldások, de kettes kombival elég nehéz biztosra menni...
Sikerült valakinek kiforgatni ezt a bónuszt?
Hogyan?  :D

Idézetet írta: Rézmalac Dátum október 05, 2023, 15:10:03Azért ezek elég kemény feltételek a bónuszra:
A visszaforgatási követelmény a bónusz összegének 5-szöröse lesz a gyűjtő fogadásoknál. Minden gyűjtő fogadásnak legalább 2 eseményt kell tartalmaznia, melyek eredő oddsa 2 vagy magasabb


A 2-es odds még hagyján, arra vannak megoldások, de kettes kombival elég nehéz biztosra menni...
Sikerült valakinek kiforgatni ezt a bónuszt?
Hogyan?  :D


Simán kiforgattam. két 1,50es odds nem a világvége.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum október 05, 2023, 19:14:36Simán kiforgattam. két 1,50es odds nem a világvége.

Végülis elég 50% körüli találati arány.
Elsőre egy 1,10 és egy 1,90 körüli surebet jellegű valamin gondolkodtam (az 1,90 ellenkezőjét mondjuk egy másik irodában), csak egyrészt pont az 1,10-ek nekem az óriási csapdák, ezekből sosincs meg a 90%, másrészt ha pechem van, és többet vesztek a 20bet-nél, akkor ahogy olvastam, ha elfogy a cash, ugrik a bónusz.

Idézetet írta: Rézmalac Dátum október 06, 2023, 08:33:32Végülis elég 50% körüli találati arány.
Elsőre egy 1,10 és egy 1,90 körüli surebet jellegű valamin gondolkodtam (az 1,90 ellenkezőjét mondjuk egy másik irodában), csak egyrészt pont az 1,10-ek nekem az óriási csapdák, ezekből sosincs meg a 90%, másrészt ha pechem van, és többet vesztek a 20bet-nél, akkor ahogy olvastam, ha elfogy a cash, ugrik a bónusz.


A simant ugy ertettem hogy az en fogadasi szokasaimba mindig is belefertek a 2es 3as kombik. Foleg 2kezilabda alternativ overek 1,5korul. Kosarlabda ugyanez. Szoval ezert volt nekem "sima"
Egy szombati, vasarnapi kezis napon, igy siman megforgattam a bonuszt kis profittal, anno.