bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Zsebkendo250 Dátum szeptember 16, 2021, 15:18:25
De le lettem egyből támadva...  :D Az én nevemen van a fiók, teljes másról van szó, fizettem már be Budapest bankos kártyámmal, csak mivel a Mastercard nem támogatja a bet365 oldalt, a kifizetés egy ideje Mastercard kártyákra nem működik. Maradt a banki utalás, ami 4 napig tartott, ennél szeretnék egy gyorsabb alternatívát. Elhiszem hogy dühít téged a dolog, de nem lehet látatlanul vádaskodni.
Kell kérni akkor Visa kártyát, ha nincs nekik (sztm van), akkor el kell menni mondjuk egy Cib bankba, és nyitni egy számlát, amihez kérsz egy Visa kártyát

Idézetet írta: Zsebkendo250 Dátum szeptember 16, 2021, 15:18:25
De le lettem egyből támadva...  :D Az én nevemen van a fiók, teljes másról van szó, fizettem már be Budapest bankos kártyámmal, csak mivel a Mastercard nem támogatja a bet365 oldalt, a kifizetés egy ideje Mastercard kártyákra nem működik. Maradt a banki utalás, ami 4 napig tartott, ennél szeretnék egy gyorsabb alternatívát. Elhiszem hogy dühít téged a dolog, de nem lehet látatlanul vádaskodni.

Bármelyik bankba belépsz, s igényelsz egy Visa kártyát. Probléma megoldva.

#8162 szeptember 16, 2021, 21:25:03, Alk
Idézetet írta: Zsebkendo250 Dátum szeptember 16, 2021, 15:25:21
A piacokat jórészt nem a fogadóirodák kezelik, hanem megbízott szolgáltatók. A nyereséges fogadók sem jelentenek az irodáknak konkrét veszteséget, csak egyszerűen zavaró tényezők. A nyereségüket már a szorzókból levonják. Ami beten mondjuk 1.36-3.00 annak az esélyalapú matematikai szorzója 1.36-3.40 lenne kb. vagy valami hasonló. Ezzel hosszútávon profitálnak.

Az itt lévők többségéhez hasonlóan valószínűleg előtted is ismert, hogy valójában nem az számít, hogy nyereséges-e az illető, hanem hogy milyen módon az. Azaz, hogy van-e érték az oddsokban. Értéket jellemzően kis piacokon találni, ezeken a piacokon pedig könnyebben borul a pénzügyi egyensúly, ami hosszú távon - sok arbitrázs fogadót/value bettort feltételezve - csökkenti a profitot. A korlátozásokat az ezeken a piacokon való részvétellel lehet elérni. Az irodák többsége jó okkal nem vállal be kisebb piacokat.

De a lényeg, hogy hatékony - hosszútávon nyereséges - piacok esetén is lehetne helye egy másodlagos piacnak vagy biztosításkötésnek, ezáltal megtámogatva az egyenletesebb cashflowt. Ez utóbbi jól jöhetett volna az Szrtnek is 2017-ben:

https://www.bumm.sk/sport/2017/06/15/bunda-volt-az-andorra-magyarorszag-vb-selejtezo

Az eredeti, fortunawebes cikket nem találtam, anno még olvastam.

https://www.oddsportal.com/soccer/world/world-cup-2018/andorra-hungary-Y7FEtgZp/

Az oddsportal szerint két iroda kivételével az összes magasabb oddsot kínált az Szrt. 22-es oddsánál, azaz ők mind potenciális vevők lehettek volna, ha az Szrt. a fogadások egy részét el szerette volna adni.

A pénzügyi világban mindent agyonbiztosítanak, néhány eszköz hasznosnak bizonyulhatna akár ebben a szektorban is (közelebb aligha állhatnának egymáshoz). Nekem gyakorlatilag meggyőződésem volt, hogy létezik ezirányú infrastruktúra.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 16, 2021, 10:50:21
Ezt a kört már sokszor megfutottuk, de az megvan, hogy ha a fogadóirodák nem korlátozgatnának kényük kedvük szerint, akkor senki nem akarna más nevében játszani...?


Én megfordítom..Nem csodálkozom hogy még jobban korlátoznak hisz brutál sokan próbának visszaélni a bónuszokkal vagy csak simán a fogadásokkal. Pl próbálják kihasználni az élő közvetítés hibáit

Idézetet írta: Zsebkendo250 Dátum szeptember 16, 2021, 15:18:25
De le lettem egyből támadva...  :D Az én nevemen van a fiók, teljes másról van szó, fizettem már be Budapest bankos kártyámmal, csak mivel a Mastercard nem támogatja a bet365 oldalt, a kifizetés egy ideje Mastercard kártyákra nem működik. Maradt a banki utalás, ami 4 napig tartott, ennél szeretnék egy gyorsabb alternatívát. Elhiszem hogy dühít téged a dolog, de nem lehet látatlanul vádaskodni.


Nem támadtalak le, csak egyszerűen nem értem ha ennyire fontos a fogadás és az idő akkor miért nem nyitsz egy bankszámlát valahol egy VISA kártyával. Csak megéri évi pár ezerért megoldani a problémát, nem?

A másik, hogy az unibeten egy munkanap sincs a kifizetés bankszámlára ha időben kéred le. (még délelőtt)

Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 16, 2021, 11:19:19
Az kb. 5%-a azoknak akik hasonló lépésekhez folyamodnak.

A másik 95% akkor mi miatt?


Srácok, belefutottam most egy érdekes helyzetbe. Jó 2 órányi játék után volt 104.000 a számlámon. Aztán megtettem 4 darab 10.000-es fogadást és 47.000 maradt a számlámon. Írtam ÜSZ-re, de ez totál meglepő. A historyból is simán kiszámolható, hogy mennyinek kéne lennie.

Ne a fogadási histroyt nézd hanem azt ami mindent mutat. Abból ki kell derülnie.

Egyébként miért nem chaten írsz nekik? Emailre ugyanazok válaszolnak és a chat gyorsabb..

Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 19, 2021, 21:46:52
Ne a fogadási histroyt nézd hanem azt ami mindent mutat. Abból ki kell derülnie.

Egyébként miért nem chaten írsz nekik? Emailre ugyanazok válaszolnak és a chat gyorsabb..

Mi az, ami mindent mutat? :) Viszonylag egyszerű a mondás. Volt 104.000 a számlán, tettem 4 tippet 10k/dbért, maradt 47.000. A fogadási történet alapján simán kiszámolható mennyinek kéne lennie egészen az első befizetéstől kezdődően. A chat hatékonyabb?

Minden oldalon kell lennie egy olyan historynak ahol omlesztve mutatnak minden penzmozgast, tehat nem csak a fogadasokat hanem a jovairosakat,levonasokat. Ha levontak penzt annak nyoma kell legyen. Kell hozza lennie egy tranzakció szamnak.

A chaten ugyanazok valaszolnak akik emailben. Szoval nem hatekonyabb hanem gyorsabb. Egy egy email valtas órákba telik chaten néhány perc alatt valaszt kaphatsz.

LanMaffia, azt a fogadástörténetet nézd át, biztos van rá magyarázat.
Előfordulhat, hogy korábban nyertesnek ítélt fogadást töröltek, vagy lett vesztes. Mondjuk erről szoktak üzenetet küldeni, értesíteni. Velem olyan is előfordult, hogy egy fogadást kétszer tettem meg, mivel csak az egyenleget néztem fent, aztán mivel nem frissült gyorsan, beküldtem még egyszer...

Olyan is volt velem, hogy ugye az ember időhiányban van. Mondjuk kezdődik 21:00-kor a meccs, 20:59-kor még csak a tippeket keresem... Velem ennyi év alatt előfordult, hogy vagy kevesebbet írtam egy nullával, vagy többet. Volt olyan, hogy 5000 helyett 50.000-et tettem fel, de olyan is, hogy 10.000 helyett egy ezrest. Persze ilyenkor megrakom, kilépek, és kb abba a tudatba nézem a meccset, hogy szépen rajta a 10K, jönnek a gólok, aztán mikor ismét belépek, jön a pofáraesés.

Rengeteg oka lehet, de én olyat a bet365-nél nem tapasztaltam, hogy elvennének pénzt.

Vagy ami még nagyon fájó, amikor utólag egy nyertes tippnél írják, hogy az általad live megfogadott 3.70-es szorzó valójában 1.17 volt, és azzal rendezik a fogadást. Sajnos nekem jópár ilyen volt...

Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 20, 2021, 00:52:47
Minden oldalon kell lennie egy olyan historynak ahol omlesztve mutatnak minden penzmozgast, tehat nem csak a fogadasokat hanem a jovairosakat,levonasokat. Ha levontak penzt annak nyoma kell legyen. Kell hozza lennie egy tranzakció szamnak.

A chaten ugyanazok valaszolnak akik emailben. Szoval nem hatekonyabb hanem gyorsabb. Egy egy email valtas órákba telik chaten néhány perc alatt valaszt kaphatsz.

Hát az nem volt. Ellenben ma reggelre megjelent a számlámon 17.000 HUF. Az említett különbözet. Szóval abszolút igazam volt. Üzenet még nem jött. Igazából csak félelmetes, hogy így eltűnik a számládról egy összeg, mindenféle értesítés nélkül. Most ha nem figyelek, akkor apránként leeszik? :) Olyat már láttam, hogy rossz oddsal számolnak, ilyenkor visszaveszi a rendezettből, újra függőben, újra kiértékeli, még mailt is kapott. Ugyanez van, ha a VAR visszafújja, én pedig már cash outoltam. De ez nem volt. Konkrétan eltűnt a 17k a számláról. Most meg visszakaptam.

Az egyik spanomnak olyan is volt, hogy 2 éve a Derry City beverte, cash outra rá is nyomott és ki is fizettette. A gólt utólag visszavették és nem is esett több találat. Következő feltöltésnél meglepve tapasztalta, hogy -37000-be van az egyenlege.

Komolyan nem értem, nem csak itt, hanem az életben sehol, hogy ha valakinek van valami problémája egy szolgáltatással, akkor miért nem az instant élő chates vagy telefonos MEGOLDÁST választja ahelyett, hogy egy fórumon, vagy ismerőstől kérjen segítséget. Szerintem 3 perc alatt válaszolták volna meg a kérdést.