Befizetés/Kifizetés Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Még annyi kérdés, hogy most csatoltam a bankszámlámat, meg kértem cím hitelesítést, ha ez megvan akkor tudok kiutalni mb-ről bankszámlára?

Idézetet írta: Gery185 Dátum július 09, 2010, 10:13:19
Még annyi kérdés, hogy most csatoltam a bankszámlámat, meg kértem cím hitelesítést, ha ez megvan akkor tudok kiutalni mb-ről bankszámlára?

Igen, bár nem a legolcsóbb, 500 Ft körül van.

Idézetet írta: benson Dátum július 09, 2010, 10:16:15
Igen, bár nem a legolcsóbb, 500 Ft körül van.

Tudom, de hát nem is 10 euronként szeretném kivenni ;)
Köszi!

Idézetet írta: Gery185 Dátum július 09, 2010, 10:22:12
Tudom, de hát nem is 10 euronként szeretném kivenni ;)
Köszi!

Én már többször is használtam az mb - sportingbet - bankszámla útvonalat, semmi gond nem volt. Persze azért közben tettem is egy fogadást, nehogy a fejemre koppintsanak.  ;)

Idézetet írta: benson Dátum július 09, 2010, 10:25:58
Én már többször is használtam az mb - sportingbet - bankszámla útvonalat, semmi gond nem volt. Persze azért közben tettem is egy fogadást, nehogy a fejemre koppintsanak.  ;)

Korábban én is pont sb-n keresztül vettem ki apránként ;D

Hello Gery,

tudok segíteni MB ügyben... ment pü

Hello!

Moneybookersről OTP-s Visa kártyára utaltam ki pénzt és ennek már 6 munkanapja + hétvége is volt benne. Úgy tudtam 2-5 munkanap még kiutalják de ezek szerint nem.

Van vkinek tapasztalata mennyi idő még megérkezik végre a pénz?
Van ahol olvastam hogy OTP re vmiért csúszni szokott de ez lehet csak egyedi eset volt.

Tud vki erről nekem infót adni?

üdv:Coolrob

Idézetet írta: coolrob Dátum július 13, 2010, 13:03:00
Van ahol olvastam hogy OTP re vmiért csúszni szokott de ez lehet csak egyedi eset volt.
Tud vki erről nekem infót adni?
üdv:Coolrob

szia

minimum 10-12 nap az Otp mindíg, szeretnek ülni a pénzen...

Szia! Nekem 8 munkanap volt+ a hétvégék...... >:(

Moneybookersről OTP-re tényleg legjobb esetben is 8 munkanap a kifizetési idő? Amióta Kommerzbankos az MB most először kértem kifizetést, a régi rendszerben 2-3 munkanap alatt az OTP-n volt már a zsé. Rafis számlára való levételnél meg egy nap altt kiért MB-ről, vicces.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum július 19, 2010, 14:39:26
Moneybookersről OTP-re tényleg legjobb esetben is 8 munkanap a kifizetési idő? Amióta Kommerzbankos az MB most először kértem kifizetést, a régi rendszerben 2-3 munkanap alatt az OTP-n volt már a zsé. Rafis számlára való levételnél meg egy nap altt kiért MB-ről, vicces.

Igényelj Moneybookers kártyát, s akkor bármelyik pillanatban hozzáférsz a számládon lévő összeghez.

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy van-e valaki, aki 8 munkanapnál előbb megkapta az OTP-s Visa kártyájára a MB-től kivett pénzét? Csak azért kérdezem, hogy reménykedhetek-e, vagy kölcsön kell kérnem? Ugyanis aug. 3-án (kedden) kértem ki a pénzem, és augusztus 13-én, vagyis pontosan az utalástól számított 8 munkanap múlva utazunk a barátnőmmel Olaszországba, és ha nem jön meg a pénz, szarban leszek. Szóval van remény?  :)

Idézetet írta: czoky Dátum augusztus 04, 2010, 17:26:37
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy van-e valaki, aki 8 munkanapnál előbb megkapta az OTP-s Visa kártyájára a MB-től kivett pénzét? Csak azért kérdezem, hogy reménykedhetek-e, vagy kölcsön kell kérnem? Ugyanis aug. 3-án (kedden) kértem ki a pénzem, és augusztus 13-én, vagyis pontosan az utalástól számított 8 munkanap múlva utazunk a barátnőmmel Olaszországba, és ha nem jön meg a pénz, szarban leszek. Szóval van remény?  :)

Szia!
Már nem emlékszem mikorra jött meg,de kb. 1 hét,szóval reménykedhetsz!
De! Én a helyedben kérnék inkább,minthogy görcsbe legyek a nyaralás előtt pár nappal... Ha meg nem jönne össze addig,akkor megintcsak gáz pár órával indulás előtt annyi pénzt kérni.

Szia! Reménykedhetsz,de nekem is a 8.nap jött meg-pontosan a 8.nap reggelén 6ora 15 perckor! De nekem az volt az elsö kifizetésem MB-ről/már van MB kártyám!/. :cya:

Köszi srácok, úgy tűnik necces lesz a dolog. Köcsög OTP :bash: