Küzdősportok 2024

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



KOval nyert KUNKLI TIVADAR!!! :topbet_125:

Idézetet írta: TiB Dátum május 01, 2011, 23:08:31
Szép volt Tivadar! :beerchug:

(eleve KO-ig ment, szóval máshogy nem tudott volna nyerni)

áá, tudom de jó így leírni hogy KOval ütik ki a feketejetit.

Idézetet írta: TiB Dátum május 01, 2011, 23:16:53
Félre ne érts, nem kötekedni akartam. :) Kunkli "híres" könyököse okozta Sapp vesztét. Nem véletlenül írták, hogy ez az erőssége tehát.

Nem láttam a meccset sajnos, de Sapp tényleg kidobta Kunklit a ringből?
Nem vettem kötekedésnek. Hát sajnos énsem láttam a meccset, de remélem hamar felkerül valahová.

Gratulálok a győzelemhez!
Az egészben csak az a szánalmas, hogy van 8 kibaszott sportcsatorna Magyarországon és egyik sem volt képes adni élőben... csak ma felvételről.... hihetetlen.....


Idézetet írta: Pisti1987 Dátum május 02, 2011, 11:02:39
http://www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/szinjatek-volt-sapp-szombaton-ausztriaban-is-megverette-magat-2075593/

Nem hülye ez a néger, felmarkolja a meccspénzt, plusz még lehet jó pénzért megpakolja az ellenfeleit, nem vereti szét magát és így jobban jár, mint a nyugdíjjal.

Idézetet írta: TiB Dátum május 02, 2011, 12:13:18
Így is hozzáállhatsz, meg úgy is, hogy ez a küzdősportok megcsúfolása. Kunkli és Attila Ucar ellen is úgy kuporodott össze ez a 170 kilós állat, mint egy kisgyerek, aki totál be van szarva. Nyilván van az a pénz, amiért megéri eladni az önbecsülésed. Legalább küzdene, de szinte félti az arcát, mert nem akar monoklival üzenni a random ellenfeleinek a Youtubeon. Szégyen a pali, Toney kisöccse lehetne.

Nyilván nem sportszerű, amit csinál Sapp, de nem is kuriózum. Régebben mikor még néztem Kokó meccseit emlékszek, hogy neki is hoztak ilyen szánalom ellenfeleket, akik úgy néztek mintha az utcáról hívták volna be őket meccs előtt, aztán az első nagyobb pofon után elterültek a szorítóban. Pénzből élnek ők is és a boxon kívül nem értenek máshoz, így ha már nem elég jók jön ez a bohóckodás azért, hogy pénzhez jussanak. Nem túl szimpatikus, talán nem is sportemberhez méltó hozzáállás, de el kell (illetve nem kell, de nem tudsz vele mit tenni) fogadni, mert mindig is lesznek ilyen meccsek.
Egyébként én nem szeretem a küzdősportokat és nem is nézem őket, csak eszembe jutottak ezek a dolgok.

Aki fogadott Kunklira 2,20-ért,annak gratula az ingyenpénzhez! :beerchug:

Ez olyan volt, mint Federer-Nadal Match for Africa!

Ez a főmérkőzés maga volt a szánalom,de hát a pénz az úr :)


Sappnek szombaton már Londonban lesz egy újabb haknija...ha valaki látja ezt a meccset valamelyik iroda kínálatában, az légyszi jelezze már. :)


Hétvégén UFC, íme egy kis beharangozó:

UFC 165: Jones - Gustafsson

:great:

Miért emelkedik Klitschko oddsa? valahol már 1.25-ért lehet tenni.

sporthírekben felfigyletem rá tegnap este, hogy ez a legkomolyabb ellenfele Klitschkonak, erre nézem az oddsot.  8)