Sportfogadas NLH Championship

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem úgy néz ki kimarad, nem leszek gépközelben. :(

Sziasztok!

Mit lehet tudni erről a versenyről?

Van hozzáadott nyeremény? Esetleg ez valami többfordulós liga?

Nekem is kimarad ez 100%.

1., A PS-n nincs is pénzem és valamiért nem érzem magam jól ebben a teremben. Most még a közösség sem tud ide csábítani, mert...

2., ... már a múlt héten elhatároztam, hogy az iPoker freerollját megpróbálom komolyabban venni. Az is ma (-holnap) este van, így adok magamnak két lehetőséget abban a teremben.

Idézetet írta: Várda64 Dátum április 29, 2011, 07:32:46
Nekem is kimarad ez 100%.

1., A PS-n nincs is pénzem és valamiért nem érzem magam jól ebben a teremben. Most még a közösség sem tud ide csábítani, mert...

2., ... már a múlt héten elhatároztam, hogy az iPoker freerollját megpróbálom komolyabban venni. Az is ma (-holnap) este van, így adok magamnak két lehetőséget abban a teremben.

Nem probléma, én is így vagyok a FullTilten valahogy nem érzem jól magam. Sok sikert a freeken.  :beerchug:

Idézetet írta: snooker Dátum április 29, 2011, 07:00:34
Sziasztok!

Mit lehet tudni erről a versenyről?

Van hozzáadott nyeremény? Esetleg ez valami többfordulós liga?

Nincs hozzáadott nyeremény, csak egy baráti összejövetel. A pontokat jegyzi a rendszer de különösebb jelentősége nincs.

#545 április 29, 2011, 16:52:34, frostling
Lesz ma este PS - on 20:00 - kor $1 beugróval játék?  ???

Gondolom Home Games, Join a Poker Club és h.an tudok reggelni?

Előre is köszi az INFOkat :beerchug:



Akkor abba a Home Clubba nem vagyok benne :(

CLUB ID: 397488 

A meghívó kódot pedig Milan tudja megadni.


Miért van ez a nagy titkolózás?! Ez így nehezen működik, nem csoda, h. nem jönnek össze az emberek, de mind1, a TI ügyetek.

Javaslatom az, ha nem gáz. Írjátok le IDE a MEGHÍVÓ KÓDot és szerintem esélyes,h. jelentkezni fogunk többen is 8)

Köszi ;)

GL all of u

Nem emiatt nem jönnek össze az emberek, hanem azért mert nem ingyen van a verseny.  :(
Aki szeretne bekerülni a Klubba az Milannal vegye föl a kapcsolatot ez ügyben, és remélhetőleg  a következő versenyen többen leszünk.
Nem nehéz fejlődni 2 főről.  :o

Az tény ;D

Viszont szerintem Milán tegye közkinccsé a MEGHÍVÓ KÓDot és akkor én biztos, h. jelentkezni fogok.

1ébként pedig, ha fáj a jelképes $1, akkor csináljuk $0.50el v. $0.10el, akkor azért biztos lesz több jelentkező, 2en már vagyunk :beerchug:

Idézetet írta: frostling Dátum április 30, 2011, 08:51:25
Az tény ;D

Viszont szerintem Milán tegye közkinccsé a MEGHÍVÓ KÓDot és akkor én biztos, h. jelentkezni fogok.

1ébként pedig, ha fáj a jelképes $1, akkor csináljuk $0.50el v. $0.10el, akkor azért biztos lesz több jelentkező, 2en már vagyunk :beerchug:

Olyan pici nevezési díjjal nem lehet versenyt rendezni, vagy free vagy min 1$.