misk@ zsugázik

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tegnpa magammal basztam ki, energiám nem volt zsugázni, de kedvem igen. Lenyomtam 4 sng-t, 4 bukás. Szarul játszottam, no comment.

Összesítés:
összes lejátszott 0,50+0,10 SNG: 16
1.: 0
2.: 0
3.: 2

Beülő: 2,40 (9,60)
Nyeremény: 0,00 (2,00)

Ma ismét lenyomok négy 50 centeset, utána mindenképpen visszamegyek egy ideig 20 centre.

Zsivány - ezek 10 fős sng-k, 6 személyeset nem nagyon játszom, egyszer kipróbáltam, második lettem. Lehet, hogy ez lesz majd a jövő útja.

4 asztal - 3 kiesés, 1 harmadik hely. Holnaptól lejátszok kb. 20 asztalnyi 20 centes játékot. Ahogy észrevettem, itt mikrotéten, nem nagyon éri meg trükközni, ha lap van nyomulni kell, ha az ellen emel, akkor soha nem blöfföl, valamint bármilyen két lappal képesek már allin menni preflop.
Ennek megfelelően nekem sem szabad blöffölni, mert megadni is képesek bármilyen két lappal. Tehát megpróbálok kősziklát játszani majd, és sosem limpelni (még vakból sem).

Összesítés:
összes lejátszott 0,50+0,10 SNG: 20
1.: 0
2.: 0
3.: 3

Beülő: 2,40 (12,00)
Nyeremény: 1,00 (3,00)

Jó meglátások, ez nyerő lehet! Bár ennyire micro téten nem szoktam játszani de 1-2$-on is ez megy.  :beerchug:

Megkérdezhetem milyen struktúrán játszol (kezdő zsetonszám, vakszintek, egyes szintek időtartama)?

#19 január 12, 2011, 21:04:08, misk@
Szia söprű,

csatolom a struktúrát. Elég gyorsan mennek felfelé a vakok, szóval csipkednie kell magát az embernek, mivel 1500 zsetonnal indul.

Köszönöm. Sztenderd, gondolom 200/400-ra max két-három ember ér oda, szóval 45-50 perc körül van egy parti. Itt tényleg igyekezni kell, hogy lépést tarts a vakokkal. GL!

No végre, első 20 centes sng-t nyertem! Apróbb szépséghiba, hogy utána elkezdtem NL2-n cash game-t próbálgatni, 2 dolláros beülővel. Ezt felvittem cca. 2,50-ig, majd kaptam 77 kézbe. Flopra lejött A7x. Remek szettesedtem. A gond az volt, hogy ruszki kolléga is szettesedett, csak ő ászból. Szóval turnre már allin voltunk, amit buktam. Utána újratöltöttem 3 dollárra, most éppen 3,50 körül járok. Itt azért gyorsabban gyűlnek a merit pointok, szóval lehet egy idő múlva majd csak ezt játszom. De egyenlőre még maradjunk csak meg a tanulási fázisban.

Összesítés:
összes lejátszott 0,20+0,04 SNG: 1
1.: 1
2.: 0
3.: 0

Beülő: 0,24 (0,24)
Nyeremény: 1,00 (1,00)

A pontok jobban gyűlnek és a $-ok jobban fogynak, lehet, hogy nem 1-2 nap esetleg hét után de hosszútávon sajnos nálam mindenképp. :(
Kívánom, hogy nálad ne így legyen.

Minden elismerésem annak aki cg-n hosszú távon nyereséges tud lenni. És megtaníthatna engem is cg-ni  :beerchug:

Újabb 2 húszcentes. Az elsőt egyből az első leosztásban elbasztam, pikk A9-el emeltem, jöttek velem öten. Floppon jön 2 pikk + egy J. Emelek pot 80%-át, 3 kolléga dob, de egyvalaki reraisolt. Oké, gyorsan top párra tettem, de ilyen szép sorhúzóval jó esélyeket adtam magamnak, tehát allin. Terítésnél AJ-t mutat. Mivel nem érkezett még egy pikk, ezért gyorsan ki is estem. Másodon viszonylag sallangmentes játékkal sikerült harmadiknak lenni.

Összesítés:
összes lejátszott 0,20+0,04 SNG: 3
1.: 1
2.: 0
3.: 1

Beülő: 0,48 (0,72)
Nyeremény: 0,40 (1,40)

Játszottam kb. fél óra cg-t is, ott 2 dollárból 2,40-t csináltam. Mára ennyi, mert elég húzós napom volt, nem akarom elkúrni hülye játékkal a mai eredményt.

Gigazo, nem tudom neked mi a rossz tapasztalatod a cg-vel, nekem kimondottan fekszik, hogy nem emelkednek a vakok, így kevesebbet is hibázok. Mondjuk, ha itt hibázik az ember az nagyot szól. Van idő megvárni a nut lapot, és azzal lenyúzni az ellenfelet, vagy sok kis potot lopkodni. Flop után sem nagyon drága dolog visszavonulni, ha nincs az embernek semmije. Szóval nekem egyre jobban tetszik ez a játéktípus. Lehet, hogy 2 hét múlva más véleményen leszek, de az eddigi próbálkozásaim alapján ez jön be leginkább az cg, sng, mtt közül.

SNG-nél nem szabad húzóra betenni kezdeti szakaszban, ott lényegében kész lapokkal lehet akciózni. Persze ez függ az asztaltól is. Amúgy a cg nem rossz, szerintem jobban a saját játékát tudja ott játszani az ember. Ha valaki TAG, akkor ki tudja várni a premium lapokat, és azokkal játszik, a LAG-ok meg minden spekulatív lappal be tudnak szállni, és esetleges stackelődés esetén újra tudják tölteni magukat. Szerintem cg-ben nagyobb lehetőségek vannak mint SNG-ben, nagyobbakat lehet nyerni, és persze nagyobbakat lehet bukni is.

Tudom Lord, hogy nem lett volna szabad húzóra tenni az első leóban, mikor még az ellenfeleket sem ismerem, de elb@sztam: nem tartottam szem előtt a versenystratégiát.
Mai eredmények: 2 sng - 1 első, 1 negyedik hely, ahol meglehetősen szerencsétlen körülmények között potyogtam ki a 4. helyen.
Volt egy cg is, ahol kb. 1 óra alatt a 2 dolláros beülőmet szemét lapokkal meg preflop agresszióval felvittem kb. 2,50-re. Itt úgy gondoltam kiszállok, de úgy gondoltam, hogy még van egy pár ingyen leosztás, megvárom. Erre kaptam kézbe QQ-t. Raise, egy ellenfél reraise (gondoltam, most unta el, hogy sok apró kasszát gyűjtök be), erre 3beteltem. Megadta. Flop: 10 és még két apró lap. Gondoltam, behúzom most és megküldtem egy allinel. Hosszas gondolkodás után megadta, majd 1010-el levert. Ennek ellenére, úgy gondolom én kúrtam el, mert nem volt kedvem kiszállni, amikor akartam. Egyre jobban tetszik ez a cg.

Összesítés:
összes lejátszott 0,20+0,04 SNG: 5
1.: 2
2.: 0
3.: 1

Beülő: 0,48 (1,20)
Nyeremény: 1,00 (2,40)

Megint 2 20centes, most mindkétszer sikerült pénzbe érni (1.+3. hely). Lejátszottam két NL2 sessiont is, ott kb. $1,80 hasznot termelni. Megy ez, mint az ágybasz@rás  ;)

Összesítés:
összes lejátszott 0,20+0,04 SNG: 7
1.: 3
2.: 0
3.: 2

Beülő: 0,48 (1,68)
Nyeremény: 1,40 (3,80)

Ma csak 1 20 centes ment le, de azt sikerült gyorsan megnyerni. Meg összejött végre az orgos győzelem is, magam sem tudom hogyan. Hárman voltunk, vmlinus, buckoBill meg én, ők kb. 12.000 zsetonnal fejenként, én egy ezressel. Mivel sok választásom nem volt, elkezdtem allinezgetni, amivel sikerült feljönnöm, kb 5000-ig. Onnan már könnyebb volt a helyzet, előbb JJ-val ejtettem, ki Bill-t, utána rögtön egy másik JJ-val vm-t. Nem is olyan rossz lap ez a dupla kampó. Eddigi rövid pókeres karrierem legjobb (és legszerencsésebb) végjátéka volt. De mint tudjuk: amíg zseton van előtted, bármi lehet.

Összesítés:
összes lejátszott 0,20+0,04 SNG: 8
1.: 4
2.: 0
3.: 2

Beülő: 0,24 (1,92)
Nyeremény: 1,00 (4,80)


Ma megint csak 2 húszcentesre volt időm. Egy harmadik hely és egy első hely a mérleg.  :great:
Úgy látszik jót tett, hogy egy szintet visszaléptem, szívem szerint már visszamennék 50 centre, de ha egyszer 20 partit szántam a visszalépésre, akkor már lenyomom azt a huszat ezen a szinten.

Sajnos cg-re ma nem volt időm, de a gyerekes zsugások keresztje a folyamatos időhiány.

Összesítés:
összes lejátszott 0,20+0,04 SNG: 10
1.: 5
2.: 0
3.: 3

Beülő: 0,48 (2,40)
Nyeremény: 1,40 (6,20)

Igaz, hogy ez hiper rövidtáv, de egészen elképesztő a ROI (258!!!)