PokerStars Liga

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mikor legyen a játékpénzes liga ?

Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Vasárnap
január 23, 2011, 22:15:25, vmlinuz
Sziasztok.

Létrehoztam egy privát klubbot a PokerStarson azzal a gondolattal, hogy időnként a fórum tagok pókert szertő részével
leülünk játszani egyet a megszokott bet365-ös verseny mellett.
Bízom benne, hogy összekovácsolódik egy 10-20 fős baráti társaság akikkel megbeszélt időben és tétben el tudunk tölteni néhány kellemes órát.  :beerchug:

Várom a klubtagok jelentkezését!



Én megint mondom , hogy benne lennék. aztán megpróbálom úgy is csinálni! Nem úgy, mint a bet365-ös versenynél... ;)

Itt legalább van számlám, meg rajta egy kis zsé is :)

Az eddigi jelentkezőknek a meghívók elküldve.  ;)


Szeretnék én is tagja lenni a Gigazo's Pokerclub-nak :D .


Gyerünk srácok, idáig 4-en vagyunk és ebben benne van édesanyám is  :)

Nemsoká indul az alakuló parti  ;)

Én is beszállok, ha bevesztek a csapatba, habár még regem a PokerStaron, de rövidesen megteszem! :D

Idézetet írta: Winger Dátum január 13, 2011, 21:40:07
Én is beszállok, ha bevesztek a csapatba, habár még regem a PokerStaron, de rövidesen megteszem! :D
a nincs kimaradt ;D

Idézetet írta: Winger Dátum január 13, 2011, 21:40:07
Én is beszállok, ha bevesztek a csapatba, habár még regem a PokerStaron, de rövidesen megteszem! :D

Ha még nincs reged PS-en mindenképpen nézzél utána honnan érdemes letölteni a termet.

A klub meghívó pedig hamarosan megy.  ;)

Idáig 8 meghívót küldtem és ebből 5 fő jutott el a tagságig.
Mindenképpen szeretnék egy 20-30 fős létszámot, hogy egy-egy verseny alkalmával meglegyen a 12-20 fős társaság.  :ok:

Akinek már ment a meghívó és ismer olyan embert (barát,rokon...) akivel szívesen játszana együtt egy jó hangulatú baráti társaságban
nyugodtan küldjétek tovább nekik a regisztráláshoz szükséges adatokat.

Úgy látom jóvá hagyták a klub nevét ami nem más mint " Pókerbarátok "  :beerchug: