Várda64 pókeres naplója a 2011-es esztendőre

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Gratulálok, Várda, ismét!  :great:

Máris látom, hogy jó ötlet volt téged leigazolni a 888-ra, egy ideje itt vagyok már, mégsem vettem észre, hogy a 6 max sng 1-3 helyre fizet.

A héten nincs időm játszani (pénteken majd talán), de azért tegnap én is nyomtam három partit, egy első, egy harmadik és egy negyedik hellyel ($2.80 beülővel). Ami jó, hogy pluszban zártam, ami kevésbé, hogy határesetnek érzem, hogy tartósan tudok-e ezzel nyereséget produkálni. Mindenesetre betettem a "grind" kategóriába a cashgame és a 9 kezes sng mellé.

Köszönöm szépen a tippet!!!  :beerchug:

Gratulálok Várda, erről van szó:))) Kicsit megpróbálom összeszedni magam az SnG asztalokon, aztán majd találkozunk az MTT-ken:))

söprű, Dris köszönöm a gratuláló sorokat!  :beerchug:

Ma egy gyalázatosan induló napot sikerült plusszossá tennem a csatolmányban látható versennyel. Ha jól emlékszem 4 bukóval nyitottam a napot(2 MTT; 2 SnG). Most ilyenkor két eshetőség van: vagy folytatom és tiltre vágom magam, vagy pihenek kicsit, sétálok, elvonatkoztatom kicsit a gondolataimat a pókertől és csak utána folytatom. Nos, én vagyok már annyira rutinos, hogy természetesen a második lehetőséget választottam. (tudok még javasolni az adott periódusra egyébként egy laza 30 perces sex-et is, de hát a Mama dolgozott, Szomszéd néni idős, így maradt a levegőzés  ;D ;D)
Adott versenyen bő 35 perces előnyt "kapott" a mezőny, magyarul megint késői regisztrációval ültem be. A tegnapi nappal ellentétben, most nem gyarapodtam az elején, hanem viszonylag hamar feleződtem. (Na igen, a késői regnél azt azért be kell kalkulálni, hogy mire megérkezik az ember a versenybe azért már elég magasak a vakok. Itt egy-egy akciót nagyon jól kell időzíteni, mert különben rotty!) Ekkor egy nagyvakra kapott egyszínű 4J segített ki a bajból azzal, hogy tartottam a miniraise-t, tulajdonképpen a flush-ben bízva, a mögöttem lévő (mint később kiderült) AA-al és QQ-val szemben. Végül nem a szín jött, hanem flopra dríllem lett, ami ki is tartott, miután mögöttem mind a ketten all int toltak.  :ok: Ez volt a nap fordulópontja szerintem. Tulajdonképpen innen sem játszottam semmit másképpen, mint mondjuk a reggeli órákban, viszont nem elhanyagolható különbség, hogy a döntő leosztásokat én nyertem, komoly potokat behúzva. A versenyt ugyan egyszer sem vezettem, de kis túlzással kijelenthetem, egy pillanatig nem fogott veszélyben, hogy ismét a "reflektoros" asztalhoz űlhessek. A csatolmányban éppen a kiesésem pillanata látható, így 5. helyen zártam.  :)
Mint mondottam tegnap,

Sose legyen rosszabb!    :cya:

Szóhoz sem jutok ilyen upswing láttán. Hatalmas gratuláció Pisti! Már vagy 1 hónapja nem ültem asztalhoz különféle okokból kifolyólag, de az ilyen screenshotok visszahozzák a kedvemet!

Köszönöm szépen a gratulációt Misikém:beerchug:
Tényleg csak azért, hogy mielőbb megjöjjön a kedved ma is felteszek egyet.  ;)

Tegnapi napomhoz hasonlóan ma is nagyon gyengén nyitottam a napot, de minden jó ha a vége jó, azért zárásként ma is meglátogattam a "reflektoros asztalt".  :) Ezzel sikerült korrigálnom a mai veszteségem és még plusszban is zártam. A meccsek miatt csak annyit, ma is 6. lettem. (na innen lenne jó már egy kicsit feljebb lépni, ez a cél)

Sose legyen rosszabb!   :cya:

Tegnap úgy búcsúztam megpróbálok feljebb lépni. Egy apró lépést tettem ez ügyben.  ;)

A mai napom sem indult fényesen, de annyira nem is volt vészes mint a tegnapi. Szerencsére a Mamának kellett a gép délelőtt, így kísértés sem volt, hogy asztalhoz üljek. Így érkeztem a csatolmányban található versenyhez. Most kivételesen csak pár percet késtem, így tulajdonképpen az elejétől végigcsináltam a versenyt. Az az nem végig "csak" a 4. helyig.  :) Átlagos, jó verseny volt. Két komoly potot sikerült behúznom. Az első még a verseny középső szakaszában történt, gomb előtt kaptam egy tízes párt és mivel középen volt két megadás csak megadtam én is. 2-3 ezer zsetonjával a nagyvak all int tolt, középen egy dobás és egy megadás(!). Csak megadás.... itt éreztem hogy valami sántít, ezért all int toltam, amit tartott a figura. Nagyvaknál AQ, középen egyszínű 89. Senki nem javult, nem romlott ezért köszöntem szépen kiültettem Őket egy harmincezres pottal gazdagabban. Ezzel biztossá vált, hogy valószínüleg pénzbe érek. A másik eset már a Top20-ban történt. Egy svéd hölgy UTG1-ből 5BB-t emelt, nekem középen ász párom volt, s mivel nagyon nem szerettem volna vele flopot nézni ezért ment az all in. Tartotta a maga 30 ezrével és dáma párjával. Az ászaim sikeresen kitartottak és ekkor már az is biztossá vált, hogy ma is meglátogatom a "reflektoros" asztalt. Így is történt, itt viszont borzasztó lapjárásom volt. Még a vakjaim se tudtam megvédeni, nemhogy akciózni. Ennek tükrében a 4. hellyel úgy érzem kihoztam a maximumot ebből a versenyből.

Sose legyen rosszabb!  :cya:

Idézetet írta: Várda64 Dátum november 08, 2012, 19:37:39
Tegnap úgy búcsúztam megpróbálok feljebb lépni. Egy apró lépést tettem ez ügyben.  ;)

A mai napom sem indult fényesen, de annyira nem is volt vészes mint a tegnapi. Szerencsére a Mamának kellett a gép délelőtt, így kísértés sem volt, hogy asztalhoz üljek. Így érkeztem a csatolmányban található versenyhez. Most kivételesen csak pár percet késtem, így tulajdonképpen az elejétől végigcsináltam a versenyt. Az az nem végig "csak" a 4. helyig.  :) Átlagos, jó verseny volt. Két komoly potot sikerült behúznom. Az első még a verseny középső szakaszában történt, gomb előtt kaptam egy tízes párt és mivel középen volt két megadás csak megadtam én is. 2-3 ezer zsetonjával a nagyvak all int tolt, középen egy dobás és egy megadás(!). Csak megadás.... itt éreztem hogy valami sántít, ezért all int toltam, amit tartott a figura. Nagyvaknál AQ, középen egyszínű 89. Senki nem javult, nem romlott ezért köszöntem szépen kiültettem Őket egy harmincezres pottal gazdagabban. Ezzel biztossá vált, hogy valószínüleg pénzbe érek. A másik eset már a Top20-ban történt. Egy svéd hölgy UTG1-ből 5BB-t emelt, nekem középen ász párom volt, s mivel nagyon nem szerettem volna vele flopot nézni ezért ment az all in. Tartotta a maga 30 ezrével és dáma párjával. Az ászaim sikeresen kitartottak és ekkor már az is biztossá vált, hogy ma is meglátogatom a "reflektoros" asztalt. Így is történt, itt viszont borzasztó lapjárásom volt. Még a vakjaim se tudtam megvédeni, nemhogy akciózni. Ennek tükrében a 4. hellyel úgy érzem kihoztam a maximumot ebből a versenyből.

Sose legyen rosszabb!  :cya:

No mester, egyrészt gratulálok:)) Másrészt, gondoltam frissítem az oldalt, mert úgyis ma is sikerült FT-t elérned:D Már szóltam volna, hogy mi történt, hogy ma nincs post?:D

Gratulálok Várda, szép teljesítmény!!!Csak így tovább!    :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Dris, gerry köszönöm a gratulációkat!  :beerchug:

A mai nap termése eddig: egy sikertelen MTT (-12$), egy sikertelen SnG (-5.50$), egy megnyert SnG (11$ beülő, 30$ nyeremény), tehát naggyából pénzemnél vagyok. Mivel nem csak pókerből áll az élet, ezért úgy gondolom ma is hagyom kibontakozni a Mamát, s majd délután próbálkozom tovább. (na persze majd csak a laza 30 perces után  ;D)

Más. Kezdjük a negatív dolgokkal. Semmi fejlemény az Expekttől a levelemmel kapcsolatban. De nem is az Expekt itt a hunyó, hanem az iPoker, hisz az Expekt már kétszer is felszólította Őket, hogy küldjék a vizsgálat eredményét, de nem reagáltak. Mindamellett hogy biztos vagyok benne, hogy igazam van nem is az a "tizenpár" dollár inspirál hogy a végére járjak a dolognak, de: 1., megdolgoztam érte, tehát jogosan megillet.... 2., azért már vagyok olyan régi tag a hálózatban (ezen belül az Expektben), hogyha mást nem is, de egy "menjél már a picsába"-nt megérdemelnék.

Folytassuk a pozitívval, mert hála Istennek ez is van. Bár még csak bő két hete vagyok regisztrált tag a 888pokernél, de úgy gondolom jó helyre tettem a seggem. Köszönet érte söprűnek és mgabesznak, hogy korteskedtek mellette! Tényleg rengeteg lehetőség van, hogy az ember kibontakoztassa a játék(sport) iránti szerelmét. Elmúlt időszak alatt sikerült a BRONZ fokozatig eljutnom, ami megint további lehetőségeket biztosít az ember számára. Itt szeretném megkérdezni attól aki tudja: ez a rangsorolás minden hónapban újrakezdődik, vagy ha már elérsz egy szintet, akkor az megmarad?
A héten kaptam egy levelet, mely szerint ha 50$-t beforgatok nevezésekre, kapok indulási lehetőséget a  $2,000 'Play Different' Freerolls-n. Ez megtörtént, jött is az értesítés, hogy indulhatok. Az egyik holnap hajnali 03:05-kor (lehetetlen egy időpont), a másik holnapután 20:05-kor lesz. Mondjuk esélyem, mint szúnyognak a tapsviharban (többezer induló várható), de beneveztem mind a kettőre, mi bajom lehet belőle. Szóval tényleg csak ajánlani tudom én is a termet másoknak a meg-megújuló lehetőségeivel együtt, s még mennyi minden van amit ezen rövid idő alatt fel sem fedeztem.

Remélem ma még jelentkezem, délután megpróbálom megint a "reflektoros" asztalt megcélozni.  ;)

GL Mindenkinek!  :cya:

Idézetet írta: Várda64 Dátum november 09, 2012, 08:45:19
Itt szeretném megkérdezni attól aki tudja: ez a rangsorolás minden hónapban újrakezdődik, vagy ha már elérsz egy szintet, akkor az megmarad?

Ahogy én olvastam úgy van, hogy ha eléred egy hónapban, akkor az a következő hónap végégig megmarad. Tehát minden hónapban el kell érni.

Viszont ebben az esetben gratulálok a Bronze státuszhoz, nem semmi azt két hét alatt elérni. Én most a Chromeért megyek, az ezen a héten meglesz. Ha sikerülne elérnem a Copper-t (Bronze előtti), annak már nagyon örülnék:))

Egész hétvégén szarul ment a játék.  :( De ettől függetlenül folyamatosan próbálkoztam, aminek az lett az eredménye, hogy jól leamortizáltam magam.  >:( Na volt már ilyen a történelembe, tehát pánik éppen nincs, de azért nem kicsit vagyok mérges magamra.  :noway:

Most kezdhetem elölről a mutatványt. Mondjuk nyomás nincs rajtam, mert a megnyert pénz csappant meg, de azért fejben sürgősen rendeznem kell a sorokat, ha valamit el akarok érni.

GL Mindenkinek!  :cya: