Söprű Póker és Country Klubja

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


100 pontos SNG 50c nyereményalappal:

2. hely 15 centért

Bank: $1.52

$1.50 DON

10.hely

dámákkal meggyengültem K magas boardon, majd egy AQ kivégezte az AK-mat.

Semmi gond, csinálom tovább...

Bank: $0.02

#32 szeptember 06, 2012, 15:43:34, söprű
Amit tegnap sikerült elkerülnöm, ma nem. Tiltre vágott a PKR-es duplázó, illetve a kétcentes bank. A 20 dollárt befizettem a Pokerstarsra és beültem egy kilenckezes $15 beülős normál szitre....

Bank: $66.56  :great:  :great:  :great:


Büszke nem vagyok rá, de nagyon örülök neki, hogy megnyertem!!! Több, mint másfél órát tartott, amiből vagy félóra volt a headsup. Jó érzés volt normális játékosok között normális pókert játszani. És hát a lapok is jöttek...

grat :)

egyszer voltam hasonló helyzetben. Ps-en toltam, bankom 50%át elbuktam nagyobbnál nagyobb bad beatekkel, és fogtam a maradék rollal beültem egy 25,50es PLO 2nd chance versenyre.. 5.lettem, kirángattam 350$-t. Ezek szerinte néha jó hatása is van a tiltnek.. :)

#34 szeptember 07, 2012, 12:01:08, söprű
Nyitottam egy 45 fős szitet, $3.50-es beülővel... Mindjárt kezdődik.

10/20
- Második hand, kisvak 99. Két limp után 100-ig emelek, nagyvak és egyik limper jön. AA7 flopon félpotnál kicsit többet hívok, amit egyikük sem ad meg.
- két limpelt potnál mindig adott valamit a board, /középső pár, alacsony pár flősshúzóval/, kis hívást tartottam flopon, majd turnön további akcióra elengedtem a lapokat. Újra kezdőstack körül.
15/30
- Limpelt potban T-magas boardon cutoffból JTo-offal fizettem ki 250-et AT-nek két utcán.
25/50
- Négy asztalon megyünk tovább, nálam 1.3K próbálok aktív lenni a vakok körül, hogy tartsam magam.
50/100
- Totális lapsivatag, QT-vel voltam kénytelen rabolni gombról.
- kezd fellazulni a játék, mellettem egy shortstack 600-zal, remélem hamar kizúg, nem nagyon merek ráemelni. utg KQ, button KJ fold az elmúlt kör termése.
- újabb sikeres rablás 1.5k stack, szerencsére a jobbomon ülő mókus nem piszkája a vakomat.
75/150
- feszes kisvaktól limp, A3-mal megkapja az allint, dob
- újra full ring, három asztalon játszunk - már aki játszik. én leginkább kínlódok...
- hijack push steal 33-mal. szünet.

Egyelőre vegetálok, legjobb leosztásom a 99 volt a legelején, illetve egy KQ, amit játszhatatlan pozícióban kaptam meg. Öröm az ürömben, hogy a rablási kisérleteim nem ütköztek kőkemény lapokba, mutatás nélkül stagnál a stackem. A szünet után nemsokára 100/200 jön, vagy lap kell, vagy szerencse...  ;)

- eddigi legjobb lapom: TT középen, ismeretlen játékos UTG+1 ből 750-ig emel. Várok egy másik alkalomra.
100/200
- UTG steal AJo, nagyvak walk, majd kisvak steal K5s. 2100-ig erősödtem.
- megjöttek a rakéták!!! És be is sültek majdnem... Gombról csak limpeltem az ászpárral (előttem mindenki dobott), kisvak kiszáll. Q-magas flopon a nagyvak checkraise-el, nincs mese mennem kell vele, két párt mutat, turnön megkapom az ászt.  :ok:  Ezt megúsztam, azóta raboltam egyet, 4k-n ülök.
- gagyival raboltam kisvakból, majd buttonra TT-t kaptam, amiből vakot dupláztam. A nagyvak 1700-at tolt vissza rám. A tizesek kitartottak 55 ellen, 6k fölött két asztalon.
- UTG emeltem dámákkal, button 15bb stackjéből csak a feléig emel vissza. Nem biztos, hogy helyesen, de elengedtem...
- Visszaestem 3700-ra, a handet majd később kiteszem véleményezésre...
150/300

-Megint 10BB
-AA nagyvakban, kisvak maradék 1000-ét rámtolta és a T7-re kapott egy flösst, következő handben kisvakból raboltam. 5bb-m van a final table bubble-on, 6 kezes az asztal. asszem ennyi volt.
- 56s-dal estem ki a tizedik helyen 99 ellen. GG


Nem tudom mennyi múlott ezen a handen, de a lehetőségeimet behatárolta a későbbiekben. Persze, ha nyernek az ászok kicsivel később, akkor ugyanott vagyok, tehát az volt a döntő, de talán ha kimaradok ebből, akkor jobban járok. Így utólag azt gondolom, hogy monster ellen játszottam, valszeg fullja volt (44 a legvalószínűbb, az oddsa elég jó volt, hogy szettre vadásszon vele, mégha a pozíció miatt nem gondolnám, hogy helyes játék). A flopon betett 200-at gyengeségként értelmeztem, és úgy gondoltam, hogy fölépárt reprezentálva ki tudom szorítani mindkettőjüket. Hát nem jött össze. Turnön már dobhattam volna, de látni akartam a rivert és nem is került sokba.


Limit - Level VII (100/200) -
Seat #7 is the button
Seat 1: Deva Zarina (3444 in chips)
Seat 2: krivaman (5630 in chips)
Seat 3: NoMercyR29 (3975 in chips)
Seat 5: SÖPRŰ (5030 in chips)
Seat 6: froab (2754 in chips)
Seat 7: Fille0478 (4475 in chips)
Seat 8: mr holms1964 (3745 in chips)
Deva Zarina: posts the ante 25
krivaman: posts the ante 25
NoMercyR29: posts the ante 25
SÖPRŰ: posts the ante 25
froab: posts the ante 25
Fille0478: posts the ante 25
mr holms1964: posts the ante 25
mr holms1964: posts small blind 100
Deva Zarina: posts big blind 200
*** HOLE CARDS ***
Dealt to SÖPRŰ [Jc Kc]
krivaman: folds
NoMercyR29: folds
SÖPRŰ: raises 200 to 400
froab: folds
Fille0478: calls 400
mr holms1964: calls 300
Deva Zarina: folds
*** FLOP *** [5s 5d 4d]
mr holms1964: bets 200
SÖPRŰ: raises 450 to 650
Fille0478: folds
mr holms1964: calls 450
*** TURN *** [5s 5d 4d] [9d]
mr holms1964: bets 200
SÖPRŰ: calls 200
*** RIVER *** [5s 5d 4d 9d] [7d]
mr holms1964: bets 2470 and is all-in
SÖPRŰ: folds
Uncalled bet (2470) returned to mr holms1964
mr holms1964 collected 3275 from pot
*** SUMMARY ***
Total pot 3275 | Rake 0
Board [5s 5d 4d 9d 7d]
Seat 1: Deva Zarina (big blind) folded before Flop
Seat 2: krivaman folded before Flop (didn't bet)
Seat 3: NoMercyR29 folded before Flop (didn't bet)
Seat 5: SÖPRŰ folded on the River
Seat 6: froab folded before Flop (didn't bet)
Seat 7: Fille0478 (button) folded on the Flop
Seat 8: mr holms1964 (small blind) collected (3275)



#37 szeptember 07, 2012, 14:27:03, söprű
Játszottam egy óra cashgame-et a Starson és nyertem cca $1-t két asztalon. Most tizenhárom dollárt (kb 10 euró) kimozdítok innen és átviszem a betfairre egy picikét fogadni, a maradékkal pedig pókerezek tovább.

Az eredeti tervemnek megfelelő $50 megvan, mégha dicstelen körülmények között született is meg, most a cél az lesz, hogy ezt megőrizzem, illetve ha sikerül a cashgame-mel kicsit feljebb vinni, akkor az ötven feletti résszel MTT és SNG játékokat tervezek. PKR - egyelőre - szünet.

Bank: $51.03

Picsa!

Elcsesztem az átváltást, nem lett elég 10 euróra a 13 dollár, így még tizenötöt le kellett húzzak, így 20 euróból fogadok majd...

Bank: $36.03

A héten eddig nem volt alkalmam pókerezni, ma nyomtam egy hétdolláros szitet a Pokerstarson, sajnos csak hatodik lettem. Uccsó hand kielemezve, borítanom kellett volna UTG 10bb-s stackemet az AK-val (100/200), nem csak duplázni a vakot, akkor biztos nem jutott volna a BB-nek eszébe, hogy Q2s-dal megpróbáljon védeni. K92 rainbow flopon megint hibáztam, hogy hagytam egy ingyenlapot, mert abszolút veszélytelennek éreztem ezt a boardot a top pár top kikkeremmel. Turnre jött a Q és akkor borítottunk... Persze nem jött már nekem még egy pár a riveren, így a nagytudású kollégának ölébe hullott minden zsetonom.

Ez van, ilyen játék a pokker, majd biztos leszek a jó oldalon is.

Jó hír, hogy tegnap twitteren nyertem egy 6 dolláros tikettet a PKR-re, úgyhogy ma reggel felmentem megnézni, hogy tényleg ott van-e (nem volt, de rövid levelezés után odakerült). Ha már ott voltam, be is ültem a tízórás freerollra és valahová a harmincötödik helyre értem oda, ami egy harminc centes tikettet hozott. AK < AT- vel sikerült kiesnem, a kolléga megkapta riverre a tizest. Kurva humoros lehetett a látvány, mert az egyik zseniből "harsány kacaj" emote tört ki. Az illető megjegyezve, későbbiekben pedig kínozva lesz. :)

Nagyjából ennyi ami történt, nincs semmi különösebb, irigykedve nézem, hogy az expekten milyen jó kis freerollokat nyomtok. Bár én nem tudok esténként játszani, lehet, hogy mégis odaigazolok, csak hogy közel legyek a közösséghez.

Sok szerencsét kívánok kedves mindannyiótoknak, hamarosan újra jelentkezem!!!




#39 szeptember 14, 2012, 08:50:19, söprű
Pálinkásat!

Gelencsér Péter, alias Iteopepe most tette közzé, hogy második lett egy WCOOP versenyen, gratula neki!  :great:

A magam részéről...  ;D  ;D  ;D

Ma lejátszom a hatdolláros nyereménytikettemet a PKR Sheila's your dealer versenyén. 10-kor kezdődik, dupla indulóstack, 100 körüli létszám 12 perces vakok, garantált ötszáz dollár (ennél vélhetőleg több lesz).

Így érzem magam:

Gonna Fly Now Scene - Rocky II - Original Motion Picture

Kijátszottam a szívem-lelkem és a negyedik helyre értem oda 52 dollárért.   :ok:

A6s < KQs haltam meg végül, egy riverre érkező királynak köszönhetően sikerült ellenfelemnek fordítani.

#41 szeptember 17, 2012, 09:39:20, söprű
Végül nem tudtam rávenni magam, hogy befizessek az ipokerre, így nem leszek közelebb a közösséghez, max lélekben.

Befizettem viszont a bwinhez harmincat, nincsenek világmegváltó terveim itt, rekreációs cashgame az androidos applikációval bárhol-bármikor, illetve innen próbálok fogadni mindenre ami söpör.

Összes bankom kb 115 dollárra rúg, és jelenleg három teremben vagyok jelen: PKR, betfair, bwin. Tervem szerint a betfair-ről levonulok, elég egy ongame terem, így ma itt tervezem játszani. Dűlőre akarom vinni a dolgot, a tizenöt dollárommal. Éppen megy egy ötdolláros normál SNG, 9:30-kor pedig kezdődik egy ugyancsak ötdolláros MTT verseny garantált hétszáz dollárért. Ha összejön valami jó, ha nem, akkor becsukom itt a boltot.

Viszont nagyon szeretném, hogy összejöjjön!!!   :)

    *** SNG 2. hely 15 dollárért  :ok:

#42 szeptember 17, 2012, 14:16:20, söprű
Történelmi pillanat: pókerpályafutásom legnagyobb kifizetését húztam ma be!  :great:  :great:  :great:

Csak tudnám, mihez kezdek ennyi pénzzel?  :D

(Egyértelmű: mindet a pirosra...)

Idézetet írta: söprű Dátum szeptember 17, 2012, 14:07:17
Történelmi pillanat: pókerpályafutásom legnagyobb kifizetését húztam ma be!  :great:  :great:  :great:

Csak tudnám, mihez kezdek ennyi pénzzel?  :D

(Egyértelmű: mindet a pirosra...)

Gratulálok söprű, sose legyen rosszabb!  :beerchug:  :beerchug:

Idézetet írta: söprű Dátum szeptember 17, 2012, 14:07:17
Történelmi pillanat: pókerpályafutásom legnagyobb kifizetését húztam ma be!  :great:  :great:  :great:

Csak tudnám, mihez kezdek ennyi pénzzel?  :D

(Egyértelmű: mindet a pirosra...)
GRATULÁLOK!  :great:

Az előttem szóló lecsapta a klasszikust ( ;D ), de tényleg sose legyen rosszabb!  :beerchug:

Pénz? Forgasd okosan! Ez már nem egy rossz kezdőtőke.  ;)