Coral Poker Infó - Befizetés után 10 db Token + free £5

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Használd ki te is a Coral Poker fantasztikus ajánlatát.
Elég már egy minimális első befizetés £5!! és a következő ajándékok automatikusan jóváíródnak a számládon:

       
  •     4db $5 Belépőjegy (használhatod versenyekre és SnG-re is)
  •     2db $2 belépőjegy (használhatod versenyekre és SnG-re is)
  •     £5 a számládra (mindössze egy pontot kell összegyűjtened és máris jóváíródik a számládon!)
  •     4db $500 Freeroll belépőjegy
  •     200%-os első befizetési bónusz maximum £1200-ig!
Az ajándékok összértéke eléri a £20 fontot plusz ehhez jön még hozzá az első befizetési bónusz is!

Ez mind a tied és csak egy minimális befizetés szükséges hozzá! Ne hagyd ki ezt a remek alkalmat és nyerj kevésből sokat!

Coralra szeretnék befizetni,hogy megkaphassam a bónuszokat,ehhez lenne szükségem MB-n vagy netelleren 5fontra,vagy pedig coralon player transferrel. Azonnal küldöm vissza coralon!

Nincs player transfer Coralon! Pontosabban egyelőre nincs.


Chaten kérdeztem mert én is azt hittem hogy van. Mondták, hogy nincs, csak a szoftverbe van beépítve,de náluk egyelőre nem elérhető.

Idézetet írta: TiB Dátum március 18, 2013, 09:42:50
Az 5 font ami egy pont után íródik jóvá, az függő bónusz, vagy felhasználható, mindentől függetlenül, szóval akár ki is utalható? Nem akarom kiutalni csak nem tudom jobban leírni ;D

Illetve mi az a sidegames? Nyerőgép pl?

Az 5 font az rendes felhasználható pénz, bármit csinálhatsz vele. A Sidegames pedig nyerőgép, rulett, meg mindenféle játék ott a kaszinóban. Én ncis88 tanácsára raktam 2.50$-t a feketére és ugyanennyit a pirosra ruletten. Szerencsére nem a 0 jött így meg is van a jegy a sidegames freerollra. :ok:

Az a sidegames freeroll nagyon jó kis verseny. Kb 300an indulnak, de a fele sitout. Ha picit jönnek a lapok, akkor könnyen pénzbe lehet érni. Tegnap ott lettem második 75$-ért :)

Nincs semmi féle promó kód meg semmi ilyesmi? Rögtön jönnek a bónuszok? nem rossz.. :ok:

Semmi kód nincs. Befizetsz és automatikusan megjelennek a ticketek és a pénz. Nyeremény egyből kiutalható,de érdemes kihasználni a bingó bónuszukat, mert 5font játék után 25fontot adnak, aminek elvileg nincsenek forgatási követelményei. Ha nyersz a bónusz pénzből vett jegyekkel, akkor az egyből valódi pénz.

Igazolvány küldés kicsit macerás (sokáig tart) de utána 1napon beéül fizetnek skrillre.

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 18, 2013, 16:31:24
Semmi kód nincs. Befizetsz és automatikusan megjelennek a ticketek és a pénz. Nyeremény egyből kiutalható,de érdemes kihasználni a bingó bónuszukat, mert 5font játék után 25fontot adnak, aminek elvileg nincsenek forgatási követelményei. Ha nyersz a bónusz pénzből vett jegyekkel, akkor az egyből valódi pénz.

Igazolvány küldés kicsit macerás (sokáig tart) de utána 1napon beéül fizetnek skrillre.
Köszi szépen Ncis :ok: Nem tudom hol éri ez meg nekik.Rávesznek arra, hogy játszak ;D

Idézetet írta: Pozzato Dátum március 18, 2013, 16:33:21
Köszi szépen Ncis :ok: Nem tudom hol éri ez meg nekik.Rávesznek arra, hogy játszak ;D

Egy barátomnak tettem fel pont ezt a kérdést hétvégén, aki online pókerben van benne elég mélyen.  Szóval egyből jött a válasz: az a hálózat amiben a coral is van visszaesett, szenved még éppen nem haldoklik. Ez lehet a válasz a rendkívüli bónuszokra.

Én is kérdeznék valamit a corallal kapcsolatban!
Ezt az első befizetési bónuszt hogy kell érteni? Gondolom x pontot kell gyűjteni és darabonként írják jóvá. Vagy egyből befizetés után?
Tehát befizetek 20 fontot, akkor megkapok minden fent említett "ajándékot" (az 5 fontot is, 1 pont után), aztán jó vagyok náluk még 40 fontig, ha megfelelő mennyiségű pontot szerzek, mondjuk 5 fontos darabokban?

Befizettem coralra,de nem kaptam semmit se a felsorolt bónuszokból?  :bash: Netelleres befizetés nem lenne érvényes?

Ha befizetsz 20fontot akkor kapsz 40függőt és még 5 függő bónuszt. Az 5-ös kerül a 'lista' élére, vagyis ezt játszod ki először(10cent rake) makd ha megvan jön a 40, amit 5ös részletekben írnak jóvá. Na nekem $-os számlám van és 175pontonként szabadul fel 5$, agyis 17,5$rake után.2 hónap van a kijátszásra.

És a befizetéskor egyből kapsz(legalábbis én egyből megkaptam) 6 SNG vagy verseny tokent és négy freeroll jegyet

Idézetet írta: Pepi1990 Dátum március 18, 2013, 17:38:47
Befizettem coralra,de nem kaptam semmit se a felsorolt bónuszokból?  :bash: Netelleres befizetés nem lenne érvényes?

Skrill érvényes volt, szóval biztos a neteller is. Nincs a My account-ban a tokeneknél? Ha nincs akkor írj a live chatnek ha online lesznek. Biztos hogy meg fogod kapni.