Napi tipp - december 8.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - december 8.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (1.500 forint/nap) részesülhet!


Soccer » Spain » LaLiga2
UD Ibiza - Racing Santander

Today, 08 Dec 2022, 18:30
Under2.5 gol
1.52
Pinn

2022.12.08.  19.15
Labdarúgás - IZRAEL - Toto Cup
MACCABI HAIFA - SAKHNIN
Tipp: 4,5 gól felett
Odds: 5.50
Iroda: Unibet

 :beerchug:
Labdarúgás
Barátságos Mérkőzések
Aston Villa - Brighton
08 December 2022 14:00
Aston Villa vagy döntetlen
Dupla esély
odss:1.52
unibet
 :great:

SVÉDORSZÁG: SHL - 25. FORDULÓ
08.12.2022 19:00

Färjestad - Linköping
Tipp:4.5 gól felett
Odds:1.54
Iroda:Unibet

#5 december 08, 2022, 13:15:31, oakland23
Bukarest-Zágráb
Férfi kézi bl, 18:45
Tipp: A Zágráb lő min. 7 darab hétméterest a meccsen @ 11.00 (bet365)

A zágrábi találkozójuk összesen 14 büntetőt hozott, testvériesen elosztották az izlandi sporik akkor. Szerintem mai meccsük is küzdelmes lesz, a bukaresti együttes szemre kellemesebb játékot játszik, de a Zágráb az erősen erőkézit tol, azt a gyömöszölős, időcsalós, sokszor nézhetetlen kézit. Nem volt olyan rég a horvátországi találkozójuk, nem kizárt, hogy megint az átlagtól több hetest látunk. Hansen/Madsen páros fúj, alapvetően átlagos sporik ilyen tekintetben. Az idei BL-ben a horvát csapat harcolja ki átlagban a legtöbb hetest, bízom benne, hogy ma is odateszik maguk ezen a téren.
Amit ajánlok valódi pénzzel, hogy eljutnak 5-ig, az is 3.00, de itt szeretem ledobni az atomot.

U.I: CSAK A SIKERES SZÁMÍT

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 08, 2022, 10:53:23Bukarest-Zágráb
Férfi kézi bl, 18:45
Tipp: A Zágráb lő min. 7 darab hétméterest a meccsen @ 11.00 (bet365)

A zágrábi találkozójuk összesen 14 büntetőt hozott, testvériesen elosztották az izlandi sporik akkor. Szerintem mai meccsük is küzdelmes lesz, a bukaresti együttes szemre kellemesebb játékot játszik, de a Zágráb az erősen erőkézit tol, azt a gyömöszölős, időcsalós, sokszor nézhetetlen kézit. Nem volt olyan rég a horvátországi találkozójuk, nem kizárt, hogy megint az átlagtól több hetest látunk. Hansen/Madsen páros fúj, alapvetően átlagos sporik ilyen tekintetben. Az idei BL-ben a horvát csapat harcolja ki átlagban a legtöbb hetest, bízom benne, hogy ma is odateszik maguk ezen a téren.
Amit ajánlok valódi pénzzel, hogy eljutnak 5-ig, az is 3.00, de itt szeretem ledobni az atomot.
Ne vedd kötekedésnek amit írok, csupán érdeklődni szeretnék, hogy a bet365 által adott szorzó a hét méteresekre az én olvasatomban nem egy under-over opció, hanem az adott csapat pontos büntető számára vonatkozik. Már csak azért is, mert egy román fogadóiroda ajánlata a 4.5 over zágrábi hét méteresre mindössze 1,50.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum december 08, 2022, 11:35:13Ne vedd kötekedésnek amit írok, csupán érdeklődni szeretnék, hogy a bet365 által adott szorzó a hét méteresekre az én olvasatomban nem egy under-over opció, hanem az adott csapat pontos büntető számára vonatkozik. Már csak azért is, mert egy román fogadóiroda ajánlata a 4.5 over zágrábi hét méteresre mindössze 1,50.

Nem kötekedés, sőt!
A bet365-nél úgy van, ahogy írom. Amikor csak a kínálatot nézed, akkor nem írja a minimumot, de ha rá klikkelsz, már írja, hogy 7 vagy több.

prntscrn
Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Arsenal - Lyon
Labdarúgás bari meccs

Tipp: over 2,5 gól
Odds: 1.50
Iroda: unibet

#10 december 08, 2022, 12:08:04, oakland23
@LFCfanBoti
közben utánaolvastam bet365-ön

The market will be settled according to the number of successful 7 metre throws scored by a team, as recorded by game stats from the respective official competition site published on the day of the game. Subsequent amendments do not affect settlement.

Ezek alapján viszont elvileg csak a sikeres hét métereseket nézik, és nem azt, hogy mennyit ítélnek meg. Ez viszont akkor így nekem is új infó. Na most aztán tényleg paff  ???  Meg kéne tenni 50-50 Ft-tal mindet, aztán megnézni, hogy értékelik ki valójában.

Viszont akkor lehet a román buki a megítélt hetesek számára kínál fogadást, a bet365-nél pedig csak a belőtt hetes számítana? Így logikus lenne, de akkor miért nem jelzik

Ha angolra állítom, akkor is azt írja, 7 m throws, ott semmi sem utal arra, hogy a hetesnek sikeresnek kell lenni. Én azt mondom, chatre menni is hülyeség, főleg a bet365-nél mert én ott eddig semmit nem tudtam elintzni, ha igazam volt, ha nem. Megrakom mai meccsekre a heteseket, aztán a kiértékelés után okosabbak leszünk. Tényleg jobb ezt tisztázni, ezért is jó, hogy írtál. Bevallom eddig egyszer tettem ilyet élesben, szerintem nem is régen lehet tenni rá, de azon a meccsen 4/4-et dobtak, szóval abból nem tudok kiindulni.

2022.12.08. 15:00
Olasz B
Cittadella - Bari
Tipp: x
Odds: 2,90
Bet365

2022.12.08 18:00
Pisa-Ascoli
Szögletek száma 16 felett a mérkőzésen
Odds:17.00
bet365

Sziasztok!

Időpont: 2022.12.08. (20:40)
Esemény: Foci Mauritánia (Garde Nationale - Chemal)
Tipp: Játékidő eredménye (Chemal)
Odds: 2.00
Iroda: bet365
Indoklás:

Garde Nationale változatos eredményeket ér el mérkőzésein így a hetedik helyen áll a bajnokságban. Chemal remek formában van plusz utolsó öt mérkőzését simán megnyerte. Ma győzelmével továbbra is versenyben lenne az első hely megszerzéséért és ezt nem engedi el a csapat.

2022. 12. 08. 18:00
Labdarúgás, VILÁG, Barátságos mérkőzés

Getafe (Esp) - Guadalajara (Mex)

Tipp:    X
Odds:    3.80
Iroda:   Unibet