10/11-es kombináció

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok. Kezdő vagyok, és segítséget szeretnék kérni tőletek. Volt egy fogadásom a tippmixpro-n, és nem igazán értem, hogy a feltett tétemre, miért csak annyit fizetett. Gondolom a hiba az én készülékemben van, de nagyon tudnék örülni, ha valaki elmagyarázná nekem a miértjét. Előre is köszönöm.

#1 december 07, 2019, 21:01:49, pnzyfng
Idézetet írta: ezajeno Dátum december 07, 2019, 20:45:42
Sziasztok. Kezdő vagyok, és segítséget szeretnék kérni tőletek. Volt egy fogadásom a tippmixpro-n, és nem igazán értem, hogy a feltett tétemre, miért csak annyit fizetett. Gondolom a hiba az én készülékemben van, de nagyon tudnék örülni, ha valaki elmagyarázná nekem a miértjét. Előre is köszönöm.


ilyen kis szorzókra ekkora nyeremény jár ha bármelyik is elmegy. nagyobb szorzók kellenek hogy 1 hiba esetén is nyereséget hozzon

Szorozd ossze a nyertes oddsokat 2000rel. Ennyi lesz a nyeremeny.

Idézetet írta: ezajeno Dátum december 07, 2019, 20:45:42
Sziasztok. Kezdő vagyok, és segítséget szeretnék kérni tőletek. Volt egy fogadásom a tippmixpro-n, és nem igazán értem, hogy a feltett tétemre, miért csak annyit fizetett. Gondolom a hiba az én készülékemben van, de nagyon tudnék örülni, ha valaki elmagyarázná nekem a miértjét. Előre is köszönöm.


Ez a 10/11-es kombinációd ugye azt jelenti, mintha külön szelvényeken 11 féle képpen összeraktad volna ezeket a meccseket 10-essével, vagyis egy meccset mindig kihagysz... ezért kerül 2.000 Ft-os alaptétre 22.000 Ft-ba a szelvény.

Ugye minden esemény szerepel 10 szelvényen ebből a 11 szelvényből, így ha 1 esemény nem nyer, akkor az a 10 szelvény kuka, amin szerepelt. Így 1 db nyertes szelvényed marad a 11-ből. Ezt kiszámolhatod számológéppel, hogy a zöld szorzókat összeszorzod és beszorzod az egységnyi téttel (2.000 Ft), így megkapod a nyereményedet pont.

Ha mind nyertes lenne, akkor a teljes nyereményed összege is így számolható ki. A 11 db 10 eseményes szelvény egyenként 2.000 Ft-os tétekkel beszorozva, majd összeadva.

Ilyen alacsony szorzóknál bizony ha nincs telitalálat, minuszos lesz a vége egy ilyennek. Magasabb szorzóknál már más lenne a helyzet, de magasabb szorzókhoz viszont már nagyon sok ez a 11 esemény és az egy hibapontos kombi... (Bár szerintem kicsikhez is.)