csabax tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


#26040 február 28, 2020, 12:43:33, csabax
Ajax - Getafe DNB 1  :great:

Hiányozni fognak: az eltiltott argentin Nicolas Tagliafico, a marokkói Hakim Ziyech, a brazil David Neres, a szintén marokkói Zakaria Labyad, Quincy Promes és Joel Veltman a házigazda holland csapatból, illetve senki sem fog kimaradni a vendég spanyol együttesből. Úgy tűnik, hogy náluk mindenki egészséges és pályára léphet. Talán csak a portugál Vitorino Antunes játéka kétséges egy picit, ám szükség esetére még van némi idő a meccs kezdéséig. A hazaiaknál az előbbiekben említett kimaradók mellett még a marokkói válogatott hátvéd Noussair Mazraoui játéka is kérdéses. Ám én mindezen hiányzások ellenére még továbbra is úgy vélekedek, hogy a házigazda hollandok az esélyesek a továbbjutásra.

Szerintem részükről "kisiklás" volt a párharc első mérkőzésének eredménye, amely meccsen 2-0-ra nyert otthon a Getafe, s ezért most alkalom nyílhat a hollandok visszavágására. Az biztos, hogy a hazaiaknál okozhat némi problémákat a fentebbi focisták hiányzása, viszont azt jó tudni, hogy még ezek ellenére is játszani fognak a holland válogatott Donny van de Beek, a szerb válogatott "gólzsák" Dusan Tadic, az argentin Lisandro Martinez, a mexikói Edson Alvarez, a holland válogatottak közül még Ryan Babel és Daley Blind is, de játszani fog még a tehetséges, 19 évesen már Burkina Faso válogatottjában szereplő Lassina Traore is. És továbbá még azt is jó tudni, hogy az Ajax kapujába visszatér a kameruni Andre Onana, aki a spanyolországi 2-0-ás vereségről eltiltás miatt hiányzott.

Azért azzal is érdemes számolni, hogy mostanában jó formában van a spanyol vendégcsapat, s ezért bizony nem számíthatnak könnyű találkozóra az Ajax játékosai. Viszont azt nem lehet tudni, hogy a szűk keret miatt hogyan bírják a kettős terhelést a Getafe focistái. Példa, hogy az Ajax Amszterdam elleni bravúros 2-0-ás hazai győzelem utána Getafe szintén hazai pályán játszhatott spanyol bajnoki mérkőzést, ám azon már 3-0-ra bukott otthon az FC Sevilla ellen.

Nem lehet tudni, hogy melyik "arcát" mutatja majd a hollandok elleni meccsen a spanyol gárda. Például én nem várok jó teljesítményt tőlük, ám a biztonság kedvéért azért a DNB-t is "beleveszem" a tippembe.

Tipp: DNB 1.

#26041 február 28, 2020, 13:16:12, csabax
Boluspor - Balikesirspor, 1.5 gól felett  :great:

#26042 február 27, 2020, 20:23:51, csabax
Salzburg - Frankfurt, 1.5 gól felett

Elhalasztva. Tét vissza.

#26043 február 27, 2020, 22:48:48, csabax
Sevilla - CFR Cluj, 1.5 gól felett :noway:

#26044 február 28, 2020, 21:39:19, csabax
FC Eindhoven - Excelsior Rotterdam 1.5 gól felett :great:
Austria Wien II - SKU Amstetten 1.5 gól felett  :great:

Szorzó: 1.28

#26045 február 28, 2020, 22:45:16, csabax
Sydney FC - Western Sydney Wanderers 1.5 gól felett
Norwich City - Leicester City 1.5 gól felett  :noway:
Portsmouth - Rochdale 1X  :great:
Grasshopper - Aarau 1X

Szorzó: 1.93

0-1
1-0
3-0
Elhalasztva.




Idézetet írta: csabax Dátum február 26, 2020, 17:55:11
Real Madrid - Manchester City, 1.5 gól felett  :great:
78. perc: 1-1

Idézetet írta: csabax Dátum február 27, 2020, 04:05:24
Boluspor - Balikesirspor X2  :great:

Rögtön az elején elismétlem megint a korábban általam már sokszor mondottakat, miszerint a kellemes időjárásuk ellenére a törökök nagyon kedvelik a bundát. Szerintem. Nos, ezúttal én éppen erre a "hajlamukra" építek és azzal számolok, hogy a házigazda Boluspor csapatának már úgyis minden mindegy és jobbára már csak a török másodosztályból való kiesésre vár(hat). Ez mellett még az is van, hogy a vendég Balikesirspor együttese mindössze csak 4 pontra van az élvonalbeli osztályozótól és így bizony neki már megéri jól teljesíteni idegenben. Ez a jól teljesítés nálam X2-es dupla esélyt jelent a tippelésnél, hiszen ugyan én amúgy elsőre simán és gondolkodás nélkül "rámennék" 4.20-as szorzójú vendéggyőzelmes tippre, ám kissé jobban végiggondolva ezt a dolgot és tudatosítván saját magamnak, hogy ebben az esetben éppen törökökről van szó, kénytelen voltam úgy dönteni, hogy a sima vendéggyőzelmes tipp helyett talán jobban járok azzal, ha a dupla esélyt választom magamnak és megelégszek az X2-vel.

Erről a Boluspor - Balikesirspor török másodosztályú bajnoki mérkőzésről először azt érdemes tudni, szerintem, hogy a 17 pontos házigazda Boluspor az utolsó előtti helyen van a tabellán. És, főleg azt, hogy csakis azért utolsó helyezett, mert a közvetlenül mögötte levő 18. helyen az az Eskisehirspor van, amelyik együttestől 9 büntetőpontot vont le a török fociszövetség. Azaz a 17. helyezett Boluspor csapatának eddig mindössze csak 2 győzelme van, míg a mögötte levő Eskisehirspor 7 győzelemmel rendelkezik. Természetesen ezen két alakulat közül gólarány tekintetében is jobban áll az utóbbi gárda.

A Boluspor nagyon gyenge formában van jelenleg és amúgy is általában "pofozógép", míg a vendég Balikesirspor együttesének idegenben pozítiv a gólkülönbsége. Ha ezen a meccsen nem lesz "bunda" a törököknél, akkor nem igazán nyerhet otthon a Boluspor.

Tipp: X2.

1-1

#26051 február 28, 2020, 14:45:07, csabax
Isner J. - Paul T. 1  :great:

#26052 február 28, 2020, 20:57:17, csabax
Cabal J.S./Farah R. - Gille S./Vliegen J. 1  :great:

#26053 február 28, 2020, 22:14:53, csabax
Zhu L. (Chn) - Wang Xiy. (Chn) 2  :great:

#26054 február 28, 2020, 22:57:20, csabax
Kuznetsova S. - Sabalenka A. 2  :great: